Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: PuertoVaras   
Дата:   09-12-08 18:50

IvoZafirov написа:

> Добре бе!!! Аз ли съм единствения шофьор тук дето постоянно си
> кара колата и е съгласен, че мястото и не е на тротоара, а
> това, че няма къде да се паркира си е лично мой проблем и не ме
> извинява за просташката постъпка да си плесна колата на
> тротоара така, че да не може никой да мине???

Аз съм брюнетка.
Аз преценявам коя кола да надерааа!!!!
Аз казвам кой е паркирал добе и кой зле!!!!
IvoZafirov хич да не си мисли че паркира правилно!
Купих си ПИРООН!!!
ААААА!!!!!

Да подпалим центърааааААА!!!!


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   09-12-08 18:51

Chitsujo потрива доволно ръце и си чака стикерите утре да додат [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: Todd   
Дата:   09-12-08 19:03

Купете си от всеки железарски магазин има - чертилка за ламарина .С металокерамичен накрайник ...и стъкло реже!!!!

Струва кинта и нещо.....

[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]


И маратонки да бягате бързо ...


[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: n1x0n   
Дата:   09-12-08 19:24

Всъщност, и аз ще си организирам протест - утре ще си паркирам колата напреко на тротоара пред офиса и ще чакам някой кретен да я одере... После ще го пукна от бой... И така всеки ден...

Те тия като теб най-много бой ядат... щото няй-яките мускули са им в езика - приказки, приказки... [smilie3]

... и когато след 2 кофи бой дето ще си изял, намериш някой, дето ти да можеш да го биеш - оня ще те осъди, и без кола ще останеш.
[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: Amigo   
Дата:   09-12-08 19:29

Сега съм решила да си купя един сериозен пирон, защото с ключовете не винаги ми се получава добре. Смятам да се пробвам да го сложа отстрани на количката, така че да не ми се налага да натискам много. [smilie18] [smilie18] [smilie18]



абе, да ви кажа, големи кретени им в София наистина [cool] не е истина просто как паркират някои, а като се сетя как блокират понякога други коли, които са спрели нормално... [cool] [smilie23] за такива не пирон, а нещо по-яко трябва [smilie18] [smilie18] иначе София стана пренаселена и по-зле ще става с паркирането [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: tonymontana   
Дата:   09-12-08 19:46

ехо99
......Странно ми е , че вместо да осъдите простаците, които не се съобразяват с нищо, взехте да плюете по жената, която в безсилието си прави разни крайни нещо.

Хич да не ти е странно ехо. Заради овци като тези, които нападнаха и обвиняват жената, че била луда ни е в такова състояние страната.
Че не е това начина, не е. То е ясно. Ама като не става иначе най-грешната тактика е да седиш и говедата да ти серат в устата. За съжаление в БГ поне 70% от хората са оскотели и освирепели говеда.
На едно говедо и глоба да му наложиш и да го питаш като човек защо така е постъпил, ефекта ше е нулев. Едно говедо разбира само от бой. Тва е. Кофти е да се живее по тоя начин, ама тва е действителността.
Аз живея в Денвър. Ония ден си седя в колата пред магазина( паркинга е огромен) и се приготвям да изляза и тръгна към магазина, ама гледам че некакъв с Голф се сили по паркинга, върти гуми, носи се...абе с две думи - ГОВЕДО..(и тука ги има ама ги поставят на място много бързо). И тамън да изляза и тоя се занесе и се удари в мен... Излизаме да се разберем и ония се държи за главата и псува на български... Кво да говора..тия 70% така са плъзнали, че и от другата страна на земята не мога да се скрия. Да си призная после се смях..

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: Lalinda   
Дата:   09-12-08 20:02

Автор: OrLIndraGanOv
Дата: 09-12-08 17:00

Интересно ми е мнението на Lalinda по въпроса...





Какво точно очакваш да чуеш от мен, като на целия форум е известно, че СЪБИРАМ ЕЖЕДНЕВНО ОТПАДЪЦИТЕ, КОИТО СЪСЕЛЯНИТЕ МИ ИЗХВЪРЛЯТ ПО ПЪТЯ СИ?

Не съм прочела някой друг да го прави, а и не съм го видяла - все чета само кой какво надраскал, кой на кого се скарал, кой кого заплашил, кой кого иска да обеси, намуши на кол, изтърбуши, застреля, осе*е, кой къде щял да ходи да храчи, кой щял да се вози без билет, кой щял да си паркира колата по тротоарите, кой нямало да си плаща данъците, кой, от друга страна, с какви парфюми се пръскал, какви коли карал, какви жени свалял и (продължете сами, няма да е трудно).

Та, всяка сутрин преди да отида на работа събирам тези под балконите ни и всяка вечер, когато се разхождам около езерото - тези по брега му.

Ако някой ме заговори (например една жена вчера на обяд ми каза, че било МНОГО СТУДЕНО ЗА СЪБИРАНЕ НА ОТПАДЪЦИ), никога не спирам работата си, докато разговаряме, а накрая питам нямаше ли да е по-добре да МИ ПОМОГНЕ. Досега никой не ми е помагал, но не ми се е случвало и да ми подвикват "баси мухъла". Напоследък започнах да събирам и отпадъците, докато чакам на спирката.

Когато трябва да сляза от автобуса, особено от селските, а изходът е препречен, ИЗВЪНРЕДНО ЛЮБЕЗНО питам селяните ДАЛИ БИХА МИ НАПРАВИЛИ МЯСТО ДА МИНА и винаги са се отдръпвали много учтиво.

Пирон не нося, а и не бих купила (аз съм по-скоро шатенка), за да драскам по колите (струва ми се прекалено детинско), просто внимавам къде ходя, често пресичам улицата, търсейки удобния тротоар, но общо взето, винаги мисля за това, което ми предстои...

Винаги поздравявам първа продавачки и касиери, и винаги искам съвети от тях, преди да купя нещо, това им импонира и ги предразполага... Хваля кухнята и изобщо никога не заплашвам никого...

***

Неочакван край: Днес бях на зъболекар и зъболекарката ми каза, че много от пациентите й нехаят дори за здравето си, давайки ми за пример девойка на 16 години, която била заведена от майка си (!!!) при зъболекарката, когато ВСИЧКИТЕ Й ЗЪБИ ВЕЧЕ БИЛИ РАЗВАЛЕНИ! Когато зъболекарката я попитала какво е чакала досега, девойката рекла, че чакала МАЙКА Й ДА Я ЗАВЕДЕ! Сама не се сещала... На 16 години!

Постоянно всички чакат някой друг да направи нещо, та животът им да стане по-хубав...

Направете си го сами... Няма да стане с паркиране по тротоарите, нито пък с драскане. Опасявам се, че няма да стане и с лепене на стикери. Българинът е зъл и проклет (не съм аз тази, която го е открила), не отговаряйте на злобата и проклетията със злоба и проклетия. Направете нещо хубаво за него, дори да не го заслужава... Не чакайте нещата да се оправят, докато драскате с пирони и призовавате и другите да драскат като вас...
Пък и се опитайте да разберете защо хората са толкова зли и защо толкова проклети... Не е от вчера... И едва ли е от стреса...

P.-S.: Рядко се връщам да чета реплики из морално-етичните теми, тъй че, ако някой реши да ме порицае/наругае, нека да е И в лично съобщение, вероятността да пиша/чета отново в темата е нулева.
И така и така всичко е ясно.

Дето е драскано, пак ще се драска. Но не всички ще го правят. И слава Богу.

IvoZafirov, Chitsujo, [smilie24]

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: kote   
Дата:   09-12-08 21:00

хех
ее ние морските си решаваме проблема с кирки
5-6 на предния капак и после познай дали ще паркират
трябва да взаимствате от провинциалния опит белким ви научим на нещо
пък другите да не се дразнят за надраните коли то нова мода си е вече за артистично надрани колички да се гъзарим колко ни е яка каруцата[ezik] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: Amigo   
Дата:   09-12-08 21:02

kote написа:

> хех
> ее ние морските си решаваме проблема с кирки
> 5-6 на предния капак и после познай дали ще паркират
> трябва да взаимствате от провинциалния опит белким ви научим на
> нещо
> пък другите да не се дразнят за надраните коли то нова мода си
> е вече за артистично надрани колички да се гъзарим колко ни е
> яка каруцата[ezik] [smilie19]



[smilie5] [smilie5] абе нещо напоследък позамряха историите с кирките, що така [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: Блясък   
Дата:   09-12-08 22:04

Улицата, където живеч е широка 3 метра. И да искам, не мога да оставя колата с 4-те колела на платното - запушвам другите. Така че съм с двете на тротоара. Като и всички останали. Е сега 'ко прайм?

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: Минко   
Дата:   09-12-08 22:19

Браво на жената [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: kote   
Дата:   09-12-08 22:31

ми познай кой смее да пробва някое нарушение
кирките са готови купени и ни сърбят ръчичките
шегичка-ми щото нявата се махна от бургас и вече няма кой да мъкне праата лупата хихик[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: slivenski   
Дата:   09-12-08 22:38

диваци в дивашка държава... [smilie23]

и по-силни думи имам - свине в кочина... щастливи и бесни... [smilie23] [smilie21] [smilie21]

никого лично... [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: Amigo   
Дата:   09-12-08 22:40

[smilie18] [smilie18] [smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: kaiser.soze   
Дата:   09-12-08 22:46

стилът на писане ми е познат. прилича на еднА Позната.тва както и да е. ясно е , че това ехуд.измислица и няма такъъв реал. човек.

браво на този който го е напшиса;л. така трябва - тр. да с4 разлаят кучетата [smilie24]

има един другготин номер- в спринцовка се слага разтвор от яйце и лютеница [smilie5]
минавайки покрай колата се пръска от приготвения разтрвор [smilie19] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   09-12-08 22:47

Автор: kote
Дата: 09-12-08 21:00

хех
ее ние морските си решаваме проблема с кирки
5-6 на предния капак и после познай дали ще паркират
трябва да взаимствате от провинциалния опит белким ви научим на нещо
пък другите да не се дразнят за надраните коли то нова мода си е вече за артистично надрани колички да се гъзарим колко ни е яка каруцата
...........

не, че нещо ама ми е трудно да разнасям 5-6 кирки по софията - само 60 кила съм[smilie5]


Това, което ми прави добро впечатление от тази тема е , че все пак мнозинството от хората тук изпитват нетърпимост към простащината, арогантността и безхаберието и дори и да не одобряват такива методи все пак са готови да го направят когато се налага. Което говори едно, че може би все пак има надежда за нас като общество.

Аз също предпочитам интелигентния начин да се разбера с хората, но когато това не върши работа съм готов и на други методи.

ПуертоВарас, това дали аз или ти сме паркирали правилно го решава закона и маркировката, а не нашите комплекси. За мен правилното е според правилника. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: Amigo   
Дата:   09-12-08 22:47

kaiser.soze написа:


> има един другготин номер- в спринцовка се слага разтвор от яйце
> и лютеница [smilie5]
> минавайки покрай колата се пръска от приготвения разтрвор
> [smilie19] [smilie19]



и какво става от това? [smilie8] [smilie8] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: djogata   
Дата:   09-12-08 22:49

Блясък, ко да напраиш, ще си търсиш паркинг, където да паркираш - щом улицата е 3 метра широка, там място за паркирали коли няма...

Деба, как само в България се паркира на тротоара [smilie23] [smilie23]

А най-якото е, че всичките пичове, дето толкоз смело паркират по най-невероятни и идиотски начини в София, само като мръднат до Гърция или друга що-годе организирана европейска държава стават най-хрисимите шофьорчета и си паркират уставно като стой та гледай [smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: KGR   
Дата:   09-12-08 23:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: E.StaneV   
Дата:   09-12-08 23:25

Аз редовно стъпвам върху брониите и обръщам огледалата на келешите [smilie23]
Ако някой случайно има нещо на против, ще го запозная с 9мм ми [smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: KGR   
Дата:   09-12-08 23:29

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: stormfx   
Дата:   09-12-08 23:46

Дотук ако гледаме реално можем да направим два извода.

1. Първия е стар, но непреходен - в интернет всички са смели, високи по 2 метра, само мускули, въоръжени и с непоклатими принципи.

2. Втория е, че ако тази жена прави тези неща рискува буквално живота си, както и живота на детето си. Да оставим настрана кое е законно и кое не е.

Глупости в общи линии...

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: KGR   
Дата:   09-12-08 23:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   09-12-08 23:49

Lalinda написа:

> Автор: OrLIndraGanOv
> Дата: 09-12-08 17:00
>
> Интересно ми е мнението на Lalinda по въпроса...

>
>

>
> Какво точно очакваш да чуеш от мен, като на целия форум е
> известно, че СЪБИРАМ ЕЖЕДНЕВНО ОТПАДЪЦИТЕ, КОИТО СЪСЕЛЯНИТЕ МИ
> ИЗХВЪРЛЯТ ПО ПЪТЯ СИ?
>

Много често мнението ти се явява нужната алтернатива между две крайни позиции - като цялата земя между полюсите, като цялата батерия между + и - и като палката между бандита и полицая - та те това очаквам да прочета от теб.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   09-12-08 23:50

Аааааааа Стормфх не си прав!
Аз си признах, че съм 60 кила и кинта и пеесе с дигнати ръце на табуретка. [smilie5]

и нямам плочки на корема [smilie21]

А по втора т. - "Втория е, че ако тази жена прави тези неща рискува буквално живота си, както и живота на детето си. Да оставим настрана кое е законно и кое не е."

Еми извинявай много, но ако има дебили дето са готови да посегнат на майка с количка щото тя в беса си , че не може да мине по тротоара им е надрала колата, то те трябва да бъдат пребити безапелационно
[smilie23]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.