Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: canonio   
Дата:   09-12-08 16:55

ejko,
всеки може да го раздава правораздавач.
Аз не искам кучета в блока. Да ги отровя ли?

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: totosea   
Дата:   09-12-08 16:55

ами когато държавата и всички отговорни за ситуацията нехаят безсилието ще се превръща в агресия.да не забравяме и личния си егоизъм който често прераства егоцентризъм и си мислим че света се върти само около нас.към всичко това прибавяме и ниското ниво на интелигентност примерно водача от ПЕРНИК и какво правим после.ах въх ох ама аз не исках .каквото почукало такова се обадило[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   09-12-08 16:57

е то ако ще чакаш да питаш всеки защо е паркирал така, никога няма да си влезеш в къщи :()



Публикацията е редактирана (09-12-08 16:57)

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   09-12-08 16:57

slivenski написа:

> Автор: DidiAndreeva
> Дата: 09-12-08 16:51
>
> slivenski написа:
>
> > Автор: KGR
> > Дата: 09-12-08 16:41
> >
> > slivenski, малоумен ли си
> >
> > -----------------------------
> >
> > Дали можеш да ми зададеш този въпрос на една ръка разстояние?
> >
>
> Нали точно ти твърдиш, че трябва толерантност и няма право на
> САМОРАЗПРАВА . Какво ще направиш от една ръка разстояние ???
> ----------------------------
>
> Не искаш да разбереш това... По-логичен е въпросът защо онази
> жена не е изчакала спрелият на тротоара да го попита защо е
> спрял неправилно... [smilie21] [smilie21]

Ако си готов да се изправиш срещу 50 кг. брюнетка [smilie5] , няма да взимам детето [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: KGR   
Дата:   09-12-08 16:57

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   09-12-08 16:58

Защо тук постоянно четем теми как еди къде си по света било чисто, спретнато, подредено и незнам си още какво и много хора се възмущават какви сме били и каква е кочина у нас, а когато се заговори всеки един от нас да вземе някакви мерки за да премахнем тая кочина изведнъж се оказва, че май няма много ентусиасти?


За какви сигнали, жалби и съд говорите? Те мутрите оставят да си правят каквото искат вие за някакво неправилно паркиране ми говорите за жалба. Е, както каза Мара не е лошо да им звъните и да ги тормозите, но в колко от случаите ще направят нещо?

Ето затова ако всеки един от нас изрине кочината около себе си, ако се старае да не прави това, което самият него го дразни и направи забележка на комшията дето паркира като арабин в пустиня например или си качва колата в градинката, все нещо ще хване дикиш.

Защо манталитета ние толкова жалък? В стил абе щом другите го правят аз ли съм балъка дето ще си събира хартийките или няма да паркира на тротоара. Нали всички ще си кажат тоя е ебаси мухъла. Пък аз съм пич.

Ей това е..... незнам как и да го нарека. Жалка чалга.

Но всичко е до възпитанието явно......

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: slivenski   
Дата:   09-12-08 16:59

Какъвто щете ме наричайте, но това да надереш кола, па макар и неправилно спряла, е супер страхлива и мерзавска постъпка... Не е вярно, че няма закони. Ако тая се беше обадила в КАТ и да каже, че има кола, която и пречи, щяха да дойдат и да я вдигнат... Но по-лесно и да надереш... повръща ми се от такива... [smilie23] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   09-12-08 17:00

Интересно ми е мнението на Lalinda по въпроса...

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: 6traka4a   
Дата:   09-12-08 17:00

Имам само няколко коли на сметката си...

Онези, които се възмущават, предполагам не са се озовавали изведнъж от пешеходната пътека върху капака на кола... Не им го и пожелавам.
При мене -- два пъти. Жив и здрав, ако не броим шока... И още много пъти ми се е разминавало на косъм...
Обикновено когато стане такава случка с мен, ако не припадна от уплах, се изпълвам със справедлив гняв. И когато пичът с новия Авенсис ускори, за да мине преди (и за малко през) мен на пешеходната пътека в самия център, и когато го хване сфетофара сто метра по-надолу, и когато ръката ми сама напипа ключовете в джоба ми... Какво да направя при това положение? Да го оставя, да подложа и другата буза? Да се нагъзя направо, а?
Мне мисля така. По-скоро го настигам почти без усилия (лека атлетика -- спринтови дисциплини), две сочни бразди по задния капак (звукът наистина е наслада за ушите, но Авенсиса като се позамисля беше бая звукоизолиран -- помните рекламата) и после бежжжж. Защото колкото и да съм ядосан, зная, че не трябва да се оставям да ме хванат...
Каква е равносметката от такава случка? Ами той на мен ми причинява огромен стрес (near-death experience, за кратко - NDE), аз му го връщам в материално изражение, освобождавайки се до известна степен от този стрес...


Ето и една реплика от любим филм (познайте кой точно), която идва много на място в тази тема:

JULES
There's a passage I got memorized,
seems appropriate for this
situation: Ezekiel 25:17. "The path
of the righteous man is beset on
all sides by the inequities of the
selfish and the tyranny of evil
men. Blessed is he who, in the
name of charity and good will,
shepherds the weak through the
valley of darkness, for he is truly
his brother's keeper and the finder
of lost children. And I will
strike down upon thee with great
vengeance and furious anger those
who attempt to poison and destroy
my brothers. And you will know my
name is the Lord when I lay my
vengeance upon you."


[smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   09-12-08 17:00

Ми мен също ме псуват мутри, защото им преча да нарушават правилника, и аз газя в кал, защото колите са решили да паркират неправилно. До сега не съм се саморазправял никога. Само една мутра веднъж подканих да слезе от джипа да ми го каже това в лицето, но ония както спря, така си отпраши пак. Видях му джипа след 40 мин пред един блок и бая неща ми минаха през ума, но се сдържах. Някой ден може и да не успея...[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   09-12-08 17:00

То туй с 50 кила брюнетка си беше автореклама, че глей сия как смъкнала килата кат родила.

Къде ли е мъжът и? Защо не я подкрепи? Има ли някой зад гърба си или е поредната софийска истеричка, на която нервите не издържат от следродилна депресия, ЪРМ?



Публикацията е редактирана (09-12-08 17:03)

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: мара   
Дата:   09-12-08 17:01

канонио, обаждам се на кат и НИщО не се случва. нищичко[smilie5] много пъти е пробвано! затва вадя ключа. напоследък карам меко-с перманентен маркер. пиша писма на предния джам! ма бива и с шише йод-не вреди, ма цветът става мноо арт[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: KGR   
Дата:   09-12-08 17:02

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: ejko   
Дата:   09-12-08 17:02

Pulp fiction:)))[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: nevi_ana   
Дата:   09-12-08 17:05

Те, от КАТ откаде да знаят горкичките, че колите паркират по тротоарите [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Тротоарите са направени за пешеходцииииииии...хора, които се придвижват пеша ( не с автомобил )!!![smilie3]
Как може да има хора, на които това не им е ясно [smilie11] [smilie10] [smilie10] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: мара   
Дата:   09-12-08 17:05

читсу, приличам ли ти на истеричка?[smilie11] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   09-12-08 17:05

"супер страхлива и мерзавска постъпка..." какво страхливо има. Нестига, че използваш от времето си и ключовете си, за да го възпитаваш, а и мерско било. Ако се срещнем очи в очи, по добре ли ще е за него?!?!?



Публикацията е редактирана (09-12-08 17:11)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   09-12-08 17:06

Маро, говоря за конкретния случай. Гледах видеото и туй ръкомахане с едната ръка...хмм...

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: KGR   
Дата:   09-12-08 17:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: slivenski   
Дата:   09-12-08 17:08

ejko, а дали си булетпрууф? или мислиш, че ще издаяниш на всеки втори уличен бияч, който е с 30 кила по-лек от теб... [smilie8] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   09-12-08 17:08

Таралеж аз съм 60 кила с напикани гащи и дюшека дет се вика [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: мара   
Дата:   09-12-08 17:09

ежко, няма ти го джипът, бе![smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: ejko   
Дата:   09-12-08 17:10

ми не съм булетпрууф:))) Ама то застрелят ли ме, вече отишлО... :)
Ама аз съм пацифист, нищо не правя, въпросът е че понякога човек не издържа...

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: canonio   
Дата:   09-12-08 17:10

Живеещите в градовете трябва да сме много толерантни един към друг. На един му пречат колите, на друг кучетата, на трети пришълците, на четвърти здравната система, на пети строежите и ремонтите.
Ако тръгнем да се саботираме един друг, ще пострадаме всички. Агресията ще прерастне до масова саморазправа, където всеки ще е прав и ще си отстоява принципите.
Бъдете толерантни. Ако хората имаше къде да спират, или поне ако се спазваше закона, нямаше да има нужда от саморазправи. защо да си причиняваме щети един на друг?

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: ejko   
Дата:   09-12-08 17:11

чакай да се махна, че ме хвана срам :)))

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.