Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: KGR   
Дата:   09-12-08 23:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: shama   
Дата:   10-12-08 02:59

България е богата държава. На управниците не им трябват пари от глоби за паркиране, хвърляне на отпадъци на всеки ъгъл, те си имат Европа.

...пък и на хората им харесва, явиж как си избраха комунистите де да беше и Живков жив еее ко му требе на човека

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: tonyf   
Дата:   10-12-08 03:22

Факт е, че сме станали такива ганьовци и прасета, че само нещо с по-решително въздействие може да ни накара да се замислим в каква кочина си грухтим и какви ги вършим.
След като обществото ни в Бг не е дорасло да си решава проблема с нормални, толерантни граждански методи - значи - каквото, такова.

И според мен въпросът не е в това виновна ли е майката и доколко - тя самата каза, че едва ли е надраскала и две коли (мисля си, че даже и една не е), а само иска да събуди реакция по отношение на проблема. Въпросът е в това, че едва такива действия биха предизвиквали хората тук да се замислят, защото досега, в тази държава, въпросната майка очевидно не е намерила по-цивилизован начин да получи помощ и разрешение за ежедневните опасности и неудобства, с които се сблъсква заради нас, шофьорите.

Почти винаги съм гледал да оставя място при паркиране. Ама това "почти" е ужасно важно, щото трябва да бъде само "винаги". А не да бъде "ми днес ми е гот или ми е тъпо, или Бойко не ми е направил паркинг под носа, или ме боли задника и ше си паркирам както ми харесва, ама само днес, утре пак съм готин и принципен". И мен лично тази случка ме накара да си дам сметка какъв е казуса на майките с деца на улицата, и че като си шофиркаме и паркиркаме и си свиркаме, много-много не се сещаме, че майките с деца са доста по-важни от това да ни е пляснато Мпс-то някъде на удобно и да ни е добре на задните ни части.
Та като няма друг, по-нормален начин да се сетим, значи за нас, в кочинката, явно това е начинът. Някой ще се сетят, други ще скочат да бият майката с детето ...


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sannie   
Дата:   10-12-08 04:16

ако някая пача като тази ми одраска колата, ще и докарам комоцио и няколко допълнителни травми на нея и детето, и няма да ми мигне окото да я прегазя някалко пъти за по-сигурно и да глдам в огледалото за задно виждане как агонизира в собствената си кръв, мамка и проста. комплексарска работа, такива като тази отглеждат копелета. затова няма да има оправия, с това мислене. мрете кучкиииии[smilie5] с риск за бан го казвам съвсем отговорно[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Оля   
Дата:   10-12-08 05:17

Майката има право - тя е в положение на самоотбрана - колите първи са нападнали и нарушили правилата.
Да не говорим, че по този начин колите застрашават човешки живот(и).
А ако някой реши да застрашава живота на детето ми - прегризвам му/и гърлото без предупеждение.[beer]



Публикацията е редактирана (10-12-08 07:25)

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: мара   
Дата:   10-12-08 07:36

сани, кво си пила? [smilie5] или не си си пила?[smilie5] или си просто наистина тъпа?[smilie5] на аватарчето изглеждаш прилично, мацка[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: 6traka4a   
Дата:   10-12-08 08:39

sannie написа:

> ако някая пача като тази ми одраска колата, ще и докарам
> комоцио и няколко допълнителни травми на нея и детето, и няма
> да ми мигне окото да я прегазя някалко пъти за по-сигурно и да
> глдам в огледалото за задно виждане как агонизира в собствената
> си кръв, мамка и проста. комплексарска работа, такива като тази
> отглеждат копелета. затова няма да има оправия, с това мислене.
> мрете кучкиииии[smilie5] с риск за бан го казвам съвсем
> отговорно[smilie24]


Поредният смелчага (в случая пачА в цикъл) дето ще бие майка с дете...
Мацко, кажи къде да намеря колата ти. Ще я надраскам пред теб и после ще имаш възможност да ми докараш комоцио и да ме прегазиш няколко пъти... Сериозно говоря...
ПП: Препоръчвам ти коктейл от валериан, мента и глог, а може и малко валидол -- по четири пет пъти на ден, на гладен стомах [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: shama   
Дата:   10-12-08 08:39

доколкото знам тротоара е място за пешеходци

Автор: мара
Дата: 10-12-08 07:36

сани, кво си пила? или не си си пила? или си просто наистина тъпа? на аватарчето изглеждаш прилично, мацка
-----

мдааа пила е и е пропуснала мисля 1-ви до 3-ти клас и елементарното възпитание у дома. Сани що не си постнеш тези мисли в маиспеисчето ше си мноо куул


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   10-12-08 08:50

Не знам колко коли е надрала тази, но аз лично останах изумен колко много хора от ФФ си признават, че правят същото. А уж тук всички са интелигентни и образовани.

От друга страна се оказва, че дерем коли, но дерем избирателно - дерем някой Голф на скатана уличка, където никой няма да ни види, но ако е спряло червено Ферари на Графа, дали и него ще надерем? Не мисля. Защото могат да дойдат и да ни бият, застрелят и т. н. Него ще го снимаме.

Това прави подобни страхливи постъпки още по-низки и достойни за порицание.

Не оправдавам спирането по тротоарите. Но пак казвам - с едно беззаконие няма да преборим друго. Такива действия ни връщат в пещерите, където явно повечето от нас принадлежат.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: 6traka4a   
Дата:   10-12-08 09:02

slivenski,
как така избирателно?
Аз не дискриминирам водачите по вида, цената или местоположението на техните коли... По-горе съм го написал -- чисто нова Авенсис, на централно кръстовище, с камери от всяка страна (със сигурност са ме заснели)...
Не е точно страхлива постъпка от моя страна [smile]

А на Ферарито на Графа не съм попадал, но попаднах на някакъв лъскав (мутренски) SUV на Графа точно, срещу "Славейков" -- беше спрял невъобразимо нагло...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: NeDDRaG   
Дата:   10-12-08 09:02

slivenski написа:

> "Аз намирам удоволствие в това да забивам бъдещия си голям
> пирон във вратата ти. Когато застрашаваш детето ми, ще спукам
> гумите ти, ще надера капака ти или ще счупя стъклото ти. Когато
> застрашаваш живота на детето ми, имам абсолютното право да съм
> варварка, селянка, нецивилизована и всякаква. И не ми пука
> колко ще ти струва да си изчукаш, боядисаш или пастираш
> колата!"
> -----------------------------
>
> На нещастните шофьори нищо няма да им струва, защото колите са
> застраховани, но ако съм на мястото на застрахователните
> компании, на тази ще и скъсам трътката от дела... само да се
> докаже... а то ще се докаже... [smilie21] [smilie21]

За застрахователите май трябва протокол от КАТ. А ако оставиш колата дето е била, можеш и ти да загазиш с някой акт.
Колкото до това права ли е или не? Не знам. Честно казано до някъде е права. Не питайте обаче, защо вече пред моя гараж никой не смее да паркира. [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: slivenski   
Дата:   10-12-08 09:13

Нда... Колко прав е Стефан Цанев в определението си за нашето племе - "българският народ стана народ мрачен, зъл и жесток, склонен към братоубийство, скептичен и инертен, безразличен към собствената си съдба, болен народ" [smilie21] [smilie21]

И за това не са виновни колите по улиците. Просто сме си такива. Всеки от нас носи в джоба си пирон... И само чака сгоден момент да го забие в случайно препречилия пътя му друг човек... [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: Георги   
Дата:   10-12-08 09:17

ей голям рев за купчинка пластмаса ве

че и готови да бият майка с дете



напълно си заслужавате селянията, в която живеете в софия [smilie19] [smilie5] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: portradamus   
Дата:   10-12-08 09:20

Баси пък миналата седмица ми вдигнаха колата у Юстън защото жена ми не пуснала достатъчно стотинки в колонката за самотаксуване и паркометърът изтекъл. И хоп след 15 минути се появил някой с униформа, оставил на предното стъкло фиш за глоба за $35, и се обадил на "паяка" или както им викат туземците tow truck. След 10 минути колата била вече на паркинг в края на града.

Струваше ми $191.38 да си я взема, в брой. С всеки ден таксата за освобождаване се увеличава с $15 (викат му "такса за съхранение"). На 14-тия ден по закон колата имат право да я разрушат или продадат. Разбира се парите се дават срещу квитанция, и таксата е напълно законна. Снощи четох законите да търся кусури за да мога да обжалвам решението на ченгето, и се оказа че всички доларчета са нормативни.

Нарушение--наказание. Другият път 5 пъти ще гледам какво пише на колонката и ще ходя да я захранвам с монети.

Като стане така и в България ще се оправим.


Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: Gruyu   
Дата:   10-12-08 09:22

Гражданино, наточи ли си гоздейчето!!!

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: Todd   
Дата:   10-12-08 09:32

Автор: sannie
Дата: 10-12-08 04:16

ако някая пача като тази ми одраска колата, ще и докарам комоцио и няколко допълнителни травми на нея и детето, и няма да ми мигне окото да я прегазя някалко пъти за по-сигурно и да глдам в огледалото за задно виждане как агонизира в собствената си кръв, мамка и проста. комплексарска работа, такива като тази отглеждат копелета. затова няма да има оправия, с това мислене. мрете кучкиииии[smilie5] с риск за бан го казвам съвсем отговорно[smilie24]



[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


А ако я изпраска някой копач (москвич) на кръстовището ко ???

И излезне некой онбашия 160 кила от него ???

Скоро гледах една мутра как се направи на голем на едно лапе с някаква зелена жигулка ......деба и мутрата бая бой отнесе .Тва селянче го строши....
Оня после вика че ще му запали селото ..ама трябва само да знае от къде е ...[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Така че леко с комоциото ...съседката де държи кафето ако ти я одраска ...по добре да я не срещаш в път!!!

[smilie19] [smilie19] [smilie19] Ора секви , а уличните бойци са най страшни.


А пък ние умираме да се изтрепем сами....[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: НАСОО   
Дата:   10-12-08 09:48

Всеки е велик и ще напраи незнам си кво на другия, дето ще е по велико от това дето той ще му направи


дееба и комплексарската тема и комплексарите у тоя форум[smilie23] не съм вярвал че тука има такива идиоти.

E.StaneV
Дата: 09-12-08 23:25
Аз редовно стъпвам върху брониите и обръщам огледалата на келешите [smilie23]
Ако някой случайно има нещо на против, ще го запозная с 9мм ми
да та еба в дришльото

sannie[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: IvoZafirov   
Дата:   10-12-08 09:51

Автор: sannie
Дата: 10-12-08 04:16

ако някая пача като тази ми одраска колата, ще и докарам комоцио и няколко допълнителни травми на нея и детето, и няма да ми мигне окото да я прегазя някалко пъти за по-сигурно и да глдам в огледалото за задно виждане как агонизира в собствената си кръв, мамка и проста. комплексарска работа, такива като тази отглеждат копелета. затова няма да има оправия, с това мислене. мрете кучкиииии с риск за бан го казвам съвсем отговорно
................

Сание, винаги съм знаел, че си доста тъпо парче. Не ме разочарова и този път.

[smilie21]



Публикацията е редактирана (10-12-08 09:55)

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: tnt   
Дата:   10-12-08 10:01

хубави илюстрацийки! точно като за тема за саморазправа!

Трагедия, драги зрители!

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: Todd   
Дата:   10-12-08 10:04

Аре да си обявим двубой....да видим кой кого най много мрази !!!

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   10-12-08 10:05

сефте, Тодде [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: Todd   
Дата:   10-12-08 10:07

Тинти , аз ша са бия с теб !!! [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: KGR   
Дата:   10-12-08 10:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   10-12-08 10:12

Тоде, немам си друга работа ами ше зе занимавам с кухи лейки

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: ejko   
Дата:   10-12-08 10:20

ако искате да правим нещо като от онзи филм- Боен Клуб. Предполагам, че ще изпуснам пАрата:)))

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.