Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   09-12-08 17:11

Японче и аз ли съм истеричка бе? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: nevi_ana   
Дата:   09-12-08 17:11

Утре, масирана акция - всички на оръжие, грабвайте пироните!!![smilie5]
Не се шегувам!!![smilie25] [smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   09-12-08 17:12

Автор: ejko
Дата: 09-12-08 17:11

чакай да се махна, че ме хвана срам :)))
-----------------

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie21] [smilie21] [beer]



Публикацията е редактирана (09-12-08 17:13)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   09-12-08 17:13

canonio, не може да се отрече, че твоята философия е най-морално защитима. Това е[smilie24]
Въпросът е че градът не е за морални, образовани и психически устойчиви хора, а за всики нас:))))
Винаги може някой да изтрещи...! Сега е тая от репортажа, но ако продължава така ще стават все повече...!



Публикацията е редактирана (09-12-08 17:14)

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: exo99   
Дата:   09-12-08 17:13

Сливенски, ти си голям идеалист.
Да се обади в КАТ и те ще дойдат за и решат проблема.
Когато държавата е абдикирала от задълженията си, естествено, че ще има саморазправа.

Жената поне се опитва да протестира по някакъв начин - наистина по незаконен, но протестира.
Щото всички сме като овце - траем си и пишем по форумите за спазване на закона.
Я виж в Гърция - това което правят сега младежите с протестите си е незаконно, но министъра вече подаде оставка, министър-председателят поднесе съболезнованията си на семейството на убитото момче, тоест нещата се извоюват и по незаконен начин.
Щото като запалиш колата на някой или запалиш магазин на търговец, това е незаконно, но има резултат.
Не виждаш ли, че хората само с неподчинение на закона могат да постигнат нещо -0 поне да им обърнат внимание.
И аз имам кола, живея в центъра, драскали са ми колата, но положението вече е нетърпимо.
Преди всичко общината трябва да си свърши работата и полицията.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   09-12-08 17:14

Неви, не с пирон! С винт за дърво - по-остри са и по-малко трябва да натискаш [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   09-12-08 17:14

Автор: exo99
Дата: 09-12-08 17:13

Сливенски, ти си голям идеалист.
Да се обади в КАТ и те ще дойдат за и решат проблема.
Когато държавата е абдикирала от задълженията си, естествено, че ще има саморазправа.

Жената поне се опитва да протестира по някакъв начин - наистина по незаконен, но протестира.
Щото всички сме като овце - траем си и пишем по форумите за спазване на закона.
Я виж в Гърция - това което правят сега младежите с протестите си е незаконно, но министъра вече подаде оставка, министър-председателят поднесе съболезнованията си на семейството на убитото момче, тоест нещата се извоюват и по незаконен начин.
Щото като запалиш колата на някой или запалиш магазин на търговец, това е незаконно, но има резултат.
Не виждаш ли, че хората само с неподчинение на закона могат да постигнат нещо -0 поне да им обърнат внимание.
И аз имам кола, живея в центъра, драскали са ми колата, но положението вече е нетърпимо.
Преди всичко общината трябва да си свърши работата и полицията.
--------------------------------

Наистина ли го мислиш това? Ми да се хващаме за калъчките и да въведем законност викаш, а? [smilie18] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: НАСОО   
Дата:   09-12-08 17:15

тааа па таа малииии как ме издразни ще и откъсна главата само да я пипна

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   09-12-08 17:17

НАСОО, ти пък грам въображение не проявяваш...!

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: KGR   
Дата:   09-12-08 17:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: PeterPAN   
Дата:   09-12-08 17:18

твърдо за съм[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   09-12-08 17:18

Комшията не ме кефи, щото кучетата му ми тропат по вратата - да му делнем колицата с едно пиронче... Или да му отровя кучетата... Ми нали съм си прав за себе си... Кво ме интересува... [smilie23] [smilie23] [smilie21]



Публикацията е редактирана (09-12-08 17:19)

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: nevi_ana   
Дата:   09-12-08 17:20

Оглеждайте се за камери [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: BOriSoFF   
Дата:   09-12-08 17:20

slivenski написа:

> Какъвто щете ме наричайте, но това да надереш кола, па макар и
> неправилно спряла, е супер страхлива и мерзавска постъпка... Не
> е вярно, че няма закони. Ако тая се беше обадила в КАТ и да
> каже, че има кола, която и пречи, щяха да дойдат и да я
> вдигнат... Но по-лесно и да надереш... повръща ми се от
> такива... [smilie23] [smilie21] [smilie21]

Сливенски, да започна с това, че до някъде прав [smilie5]
Ама смея да не съм съгласна с теорията ти, че като се обадиш и идват да вдигнат колата. Около година чаках да дойдат и да вдигнат някоя кола от тротоара пред офиса, в който работех. Всяка седмица съм се обаждала да подавам сигнал ...за най-фрапиращите случаи - не за всички нарушители. Точно веднъж дойде паяк, за да се установи, че мястото не позволява паяка да си свърши работата. И толкоз. Няма капани, няма актове, нищо няма! Освен това много обичаха да ме разиграват къде да подавам сигналите От КАТ ме препращат към паркинги и гаражи -> от там ми казваха, че това е работа на общината -> те към КАТ [smilie5]



ЯКО!


Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: djogata   
Дата:   09-12-08 17:21

Просто трябва да се забрани да се паркира по тротоарите - България е единственото място, където съм видял някой да прави тази тъпотия.

И не само да се забрани, ами и куките, вместо да реват за 13-та заплата, да хванат да си вършат работата

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: nevi_ana   
Дата:   09-12-08 17:22

slivenski :Ами, кажи му да си ги изкарва с каишки, за да не стигат до вратата ти [smilie5] може и да се разбете[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: ejko   
Дата:   09-12-08 17:23

slivenski това е друго. Съседът ти е един, не е нужно да го тровиш, а да поговориш с него. В София всяка 15-та кола е паркирала правилно..., на мен ще ми е по лесно да поздравя тоя, отколкото да се срещна с останалите 14, за да се разберем. Просто е толкова разпространено, ненаказуемо, дразнещо и всекидневно, че хората се чудят какво да направят и естествено намират нещо неадекватно, защото всяко друго действие вече са го извършили без да е имало ефект.
Това че ти осъждаш няма значение, защото проблемът вече е налице и единственото решение е да се оправи проблема с колите..., и то не от хората а от държавата....

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: НАСОО   
Дата:   09-12-08 17:25

ежко кво въображение бе брат като тя изрично казва саморазправа - тва е двупосочно взаимодействие тя ми драска колата аз и счупвам главата... няма място за тълкувания

п.п. нямам време да си купя аларма с обратна връзка и само некой да ми пипне колата такъв бой че жална му майка[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: KGR   
Дата:   09-12-08 17:25

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   09-12-08 17:26

Абе Сливенски защо и на мен ми идва да задам по-горе отправения към теб въпрос?

Не схващаш ли за какво иде реч? Живееш в общество и трябва да спазваш правилата! А не да правиш това, което теб те кефи. И мен би ми било кеф да си паркирам по тротоарите ама не го правя защото живея в град (това е под въпрос напоследък дали все още е град) и се съобразявам с другите също живеещи в тоя град и ползващи тротоара по предназначение. По същия начин с много други неща, които правя не защото ми е кеф или не ми е кеф , а защото живея в общество и се налага.


Примерите, които даваш нямат нищо общо

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: ellisaveta   
Дата:   09-12-08 17:26

еее ари ся, една кола, кво толкова, големи сте материалисти [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: slivenski   
Дата:   09-12-08 17:27

Това със съседа е само пример. [smilie21]

Не разбирате ли, че с подобни действия ние сами принизяваме обществото, в което живеем и го превръщаме в ада, от който се оплакваме ежедневно... Просто нямам повече думи... Отвратителна постъпка... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: KGR   
Дата:   09-12-08 17:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: ellisaveta   
Дата:   09-12-08 17:29

Да се забрани достъпа на провинциалистите до столицата и на столичани в провинцията, оле!

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: KGR   
Дата:   09-12-08 17:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.