Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: ejko   
Дата:   09-12-08 17:30

"Не разбирате ли, че с подобни действия ние сами принизяваме обществото, в което живеем и го превръщаме в ада, от който се оплакваме ежедневно... Просто нямам повече думи... Отвратителна постъпка..."
Разбираме. Към това призовава и овцата от телевизията "так акакто на мен трябва да ми се случи нещо, така и те трябва да бъдат наказани"
Това е. Просто хората с ключ в ръка са следствие, а за да се справиш с даден проблем трябва да се справиш с причините, иначе както казваш ти анархията ще си върви...

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: мара   
Дата:   09-12-08 17:31

ЧАКАЙ ДА ВИКНА, БЕЛКИМ МЕ ЧУЕ НЯКОЙ[smilie5]- И АЗ СПИРАМ ЧЕСТО ПО ТРОТОАРИТЕ, МА ОСТАВЯМ МЯСТО ЗА ЧОВЕК С КОЛИЧКА!!! са с малки букви-кемперът е така спрян, че минава само човек без количка, ма кат беше спрян да мине и с количка, мина един камион на данон и ни портоши каручката[ezik] аз им намерих на полицаите камиона, дет беше ударил кемпера. познайте кво стана?!

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: exo99   
Дата:   09-12-08 17:31

Сливенски, отвратителна е постъпката на всеки селяндур / не визирам рождено място а манталитет/, който не спазва нищо и разбира само когато има щета за джоба му.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: 6traka4a   
Дата:   09-12-08 17:32

ejko,
аха и аз да отговоря, ама ти ми спестяваш писането [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: НАСОО   
Дата:   09-12-08 17:33

джога четете го тоя правилник преди да взимате книжки че за това после ви дават по новините. В правилника пише че паркирането е разрешено единствено ако от колата до сградата има не по малко от 2метра. Сещаш се че това автоматично забранява паркирането по над 90% от тротоарите. За това че някой е паркирал неправилно си има КАТ. Всичко друго е глупост. Ми дай като некой мине из квартала с превишена скорост да го замеряме с павета или на червено веднага вадиш базуката и го пращаш в историята
Баси малоумната тема и малоумните постове в нея, баси малоумните журналисти че и обръщат внимание на тая и баси малоумната държава да позволява такива глупости. В нормална държава още от студиото на БТВ я оковават и за дребно хулиганство да мете улиците[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: slivenski   
Дата:   09-12-08 17:33

Наказва съдът, Ежко... В нормалните държави наказва съдът. [smilie24]

В дивашките племена, каквото явно сме ние, ще се саморазправяме... [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   09-12-08 17:33

НАСОО и ти ли баце си агресивно пубертетче дето си мисли, че неговия таралясник е най-важния долу на улицата?

Абе какво ви става на всички? Толкова ли са ви малки пишките, че с колата си избивате комплекса?

м?

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: exo99   
Дата:   09-12-08 17:33

Автор: НАСОО
Дата: 09-12-08 17:25

ежко кво въображение бе брат като тя изрично казва саморазправа - тва е двупосочно взаимодействие тя ми драска колата аз и счупвам главата... няма място за тълкувания

п.п. нямам време да си купя аларма с обратна връзка и само некой да ми пипне колата такъв бой че жална му майка

...........................................

Купи си пет аларми, едно пакетче калиев перманганат от аптеката за стотинки нанася доста по - големи поражения.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   09-12-08 17:33

Автор: IvoZafirov
Дата: 09-12-08 16:58

Защо тук постоянно четем теми как еди къде си по света било чисто, спретнато, подредено и незнам си още какво и много хора се възмущават какви сме били и каква е кочина у нас, а когато се заговори всеки един от нас да вземе някакви мерки за да премахнем тая кочина изведнъж се оказва, че май няма много ентусиасти?


За какви сигнали, жалби и съд говорите? Те мутрите оставят да си правят каквото искат вие за някакво неправилно паркиране ми говорите за жалба. Е, както каза Мара не е лошо да им звъните и да ги тормозите, но в колко от случаите ще направят нещо?

Ето затова ако всеки един от нас изрине кочината около себе си, ако се старае да не прави това, което самият него го дразни и направи забележка на комшията дето паркира като арабин в пустиня например или си качва колата в градинката, все нещо ще хване дикиш.

Защо манталитета ние толкова жалък? В стил абе щом другите го правят аз ли съм балъка дето ще си събира хартийките или няма да паркира на тротоара. Нали всички ще си кажат тоя е ебаси мухъла. Пък аз съм пич.

Ей това е..... незнам как и да го нарека. Жалка чалга.

Но всичко е до възпитанието явно......


Не е само до възпитание от родителите ако това имаш предвид...ма нататък няма кой да го продължи...
И не са само паркиралите коли. Самите пешеходци ежедневно си пречим и много малко от нас се съобразяват с останалите и тн. и тн.. Ако помисли малко, всеки нормален човек ще разбере, че НЯМА да се качи на автобус преди да слезнат пътниците, ма иди им обяснявай на бързащите.... Това май наистина никъде другъде не съм го виждала...
Някой ако даде идея за саморазправа с такива, ма без много обяснения.... мерси предварително [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   09-12-08 17:37

Тинто, на висок, но учтив глас ама доста висок така, че да му стане ясно, че всички са чули "г-не/г-жо за да се качите вие трябва да сляза аз!" и ги гледаш от упор в очите.

Действа безотказно [smilie24]

Е, изключване случаите на пълна деменция разбира се.

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: KGR   
Дата:   09-12-08 17:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: ejko   
Дата:   09-12-08 17:38

а това за пешеходците е много странно. В цяла Европа хората се придърват от дясната страна на тротоара, а тук дори в това нещо цари анархия:)))) Разбирам да разглеждаш магазини, но очевидно да се движиш от ляво срещу всички хора е странно дори за пешеходец:))))

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   09-12-08 17:39

ехо99, имам у нас за кучето такова, а НАСОО ми е с0сед. Не му давай таквиз идеи, че като нищо ще ми отмъсти [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: kaspar   
Дата:   09-12-08 17:39

slivenski : Като гледам отношението ти не знам кой е "ОВЦА", и не знам на кой ще скъсаш гъза от дела.Аз съм шофер и съм за с мацката, и да не кажем същото за тея глупаци дето спират така аз бих спукал тях от дела. [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: НАСОО   
Дата:   09-12-08 17:40

не бе Иво аз съм за ред и законност, щото тая има оправдание да драска, другия да крие данъци щото не получава нищо в замяна, трети не спазва правилника щото ченгетата били корумпирани и т.н. За мен няма оправдания има закони. Много е лесно да превърнеш мързела в немога, да намериш оправдание за глупостите които си извършил и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   09-12-08 17:40

Каспар [smilie24]

двама шофери станахме [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: kaspar   
Дата:   09-12-08 17:41

slivenski : Щом държавата не взима мерки за тарикатите , да ще ставаме диваци и ще се саморазправяме[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: 6traka4a   
Дата:   09-12-08 17:42

НАСОО, и аз си имам оправдание -- не ми е кеф да ме газят, на пешеходнапътека дори...

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: kaspar   
Дата:   09-12-08 17:42

IvoZafirov : [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: НАСОО   
Дата:   09-12-08 17:42

ехо спирам в зона с 24часово видео наблюдение[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: slivenski   
Дата:   09-12-08 17:42

kaspar, всеки избира сам как да постъпва... успех. [smilie24] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   09-12-08 17:42

Автор: НАСОО
Дата: 09-12-08 17:40

не бе Иво аз съм за ред и законност, щото тая има оправдание да драска, другия да крие данъци щото не получава нищо в замяна, трети не спазва правилника щото ченгетата били корумпирани и т.н. За мен няма оправдания има закони. Много е лесно да превърнеш мързела в немога, да намериш оправдание за глупостите които си извършил и т.н.
.............................

[smilie24]
Принципно си прав, но говорим да ползваме такива средства само и единствено за да се цивилизоваме

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   09-12-08 17:43

И аз съм шофер, но не спирам по тротоарите да запречвам движението. Никога за 6 години не са ми чупили, драскали или писали по колата. Явно не е имало за какво, но това не попречи на варварите да ми откраднат електрическите огледала [smilie8] [smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: exo99   
Дата:   09-12-08 17:44

Я сега по едно питие за да охладим страстите [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   09-12-08 17:44

Освен това, мацката сама си каза, че е паркирала идиотски преди да роди и да и се изсипе акото на нейната глава, ха сега!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.