Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Админ, какво става с промяната на ника ми?
Автор: royal1   
Дата:   25-09-05 22:28

kro ..ako si nema6 rabota pi6i ...tuka pisateli mnogo no admina otdavna e gluh(sydeiki po neotgovorenite pisma ot men) , a negoviq prorok kakto po si4ko li4i e 6emeta Стоев .
mnogo lesno e da se krie6 zad myl4anie vmesto da dade6 edin normalen otgovor na normalen vapros ... az mislq 4e admina osven prava ima i zadaljeniq , i v tazi vruzka bih skromno zapital za6to mi be iztrit nika "ROYAL " , da ne bi - prosti mi admine za nahalstvoto- tui pravoverno sve6tenodeistvie da ti be6e vnu6eno ot blago4estiviq rab boji Стоев?
i nakraq ..6tot ne se nadqvam na lubezen otgovor bih spomenal edin citat ot bibliqta :
"ne pravi ni6to koeto ne bi iskal da byde storeno na tebe ..." ev. Mateq 56.18
 Re: Админ, какво става с промяната на ника ми?
Автор: bc   
Дата:   25-09-05 22:37

Mimic, благодаря! https://photo-forum.net/static/forum/2005-12/wjrl4455.JPG
http://deltalink.net/smiles/ico/36_2_46.gif

 Re: Админ, какво става с промяната на ника ми?
Автор: admin   
Дата:   25-09-05 22:42

Royal, поради същата причина, заради която ти бяха изтрити и другите никове, ти си знаеш кои и още по-добре знаеш защо.
 Re: Админ, какво става с промяната на ника ми?
Автор: tan4o   
Дата:   25-09-05 22:46

За спамене, не може да се сравнявате с Русенци, айде[beer] от мен!Аз, за малко и си излизам.
 Re: Админ, какво става с промяната на ника ми?
Автор: royal1   
Дата:   25-09-05 22:52

admine ...ami kaji q de ..kakva e taz pri4ina tolkova tainstvena , ne6to ne se 4atkam
poslednoto koeto se se6tam e 4e 6emeta Стоев me uprekva6e 4e sym snimal s "jisiema" - kvo da pravq kato aparata mi e s niska rezoluciq , obe6tavam da se popravq posabrah nekoi lev i az 6te si kupq ne6to po taka , ako pu6kata pravi komitata , ke me bide i mene za voivoda [smilie18]
 Re: Админ, какво става с промяната на ника ми?
Автор: sas   
Дата:   25-09-05 23:19

Аз искам да ви кажа, че смяна на никове не е задължение на администратора на сайта, още повече извършването му в срок! Не виждам защо се държи сметка на админа и защо се очаква, че админа трябва да отговаря по всяка пусната тема?
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена