Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - форум: Фото базар - Видео техника
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Prodavam SONY HDR-FX1 - камерата запазена
Автор: mimko7   
Дата:   20-11-11 09:27

Kamerata e perfektna , bateria distantsionno , kabeli .... predlagaite tsena .

Отговори на това съобщение
 Re: Prodavam SONY HDR-FX1
Автор: zango   
Дата:   20-11-11 09:41

Малко несериозна обява! Предлагайте цена...Ами добре...давам 1000 лева![smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Prodavam SONY HDR-FX1
Автор: okoto63   
Дата:   20-11-11 17:24

Да ,да ! Аз пък давам 1001 лв. , че се връзва с ориента...

Отговори на това съобщение
 Re: Prodavam SONY HDR-FX1
Автор: georgiev1970   
Дата:   20-11-11 18:33

1005[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Prodavam SONY HDR-FX1
Автор: Tonidi   
Дата:   20-11-11 18:41

1111

Отговори на това съобщение
 Re: Prodavam SONY HDR-FX1
Автор: Miro__Slav   
Дата:   20-11-11 19:48

999+ [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Prodavam SONY HDR-FX1
Автор: mimko7   
Дата:   20-11-11 22:11

Obiavata si e napulno seriozna .... ot tuka dalite tsena za sega nikoi niama da ia polu4i .

Отговори на това съобщение
 Re: Prodavam SONY HDR-FX1
Автор: mezzo   
Дата:   20-11-11 22:35

Абе колега не стига че пускаш едни и същи обяви през през 5 реда - поне да ги пишеш на кирилица. Като искаш да не ти се бъзикат с обявата си напиши цена като хората. Тва да не е търг в ИБЕЙ.


Отговори на това съобщение
 Re: Prodavam SONY HDR-FX1
Автор: bojiqgrym   
Дата:   21-11-11 02:07

ууу.. за таз много пари сте дали бе.. таз няма и боряч.. като консерва изненада е не се знае на колко часа е[smilie25]
аз ще играя за другата там съм сам.. може ми се падне[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Prodavam SONY HDR-FX1
Автор: mimko7   
Дата:   21-11-11 08:17

Цена 2900 лв. , хайде сега си чешете пръстите по клавиатурите . Аз исках точно като търг да стане .... да отпаднат прекупвачите и камерата да отиде в който ще я ползва . bojiqgrym - Брояч нямя .... ти като си купи Вектрата тя на 60 000 км. ли беше както пишеше на километража ? Тука гледаш пробваш и ако си доволен купуваш . Никой не е длъжен да я купува . В тоз клуб май само писатели [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Prodavam SONY HDR-FX1
Автор: mimko7   
Дата:   21-11-11 22:26

Айде .... 2700 лв. .... де са писателите [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Prodavam SONY HDR-FX1
Автор: mezzo   
Дата:   21-11-11 23:38

Колега като гледам май ти си писателя. Всеки ден пишеш нови цени. Търга продължава от горе на долу 3400.......2700....Пусни малко снимки хората да знаят какво се продава [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Prodavam SONY HDR-FX1
Автор: mimko7   
Дата:   22-11-11 09:13

Абе мезо ти SONY FX1 неси ли виждал ? [smilie3] За такива суми идваш и гледаш на място . Пък цената се определя от търсенето като нещете на 3400 давам ви я на 2700 да са видите , че само приказвате тука . Аз и на 1000 да я обявя пак ще пишете , че .... нищо неструва . Снимки на емайл



Публикацията е редактирана (22-11-11 09:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Prodavam SONY HDR-FX1
Автор: mezzo   
Дата:   22-11-11 10:23

Не се впрягай толкоз. Гледаме нещата да вървят в рамките на нормалното. Нека има някакъв баланс. Никой не ти мисли лошото -напротив помагаме ти да си продадеш камерата по най-лесния начин -нищо повече. Че има подхвърляния и закачки - да така е. Но тук е форум и всеки може да си дава мнението, а не "КЛУБ" както го наричаш. Може би и ти ако си по-благ с колегите си отношението ще е по-друго. Държал съм винаги на добрия тон! Искрен успех в продажбите ти![smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Prodavam SONY HDR-FX1
Автор: mimko7   
Дата:   22-11-11 11:06

Мерсииии , ама като чета тука имам чувството , че са малко такива хора тука . Някъква злоба или завист има . Пускаш си тема и 5 - 6 човека почват да ти обясняват какво трябвя да правиш . Според мене ако нямат отношение към темата поне да не пречат на тези които са заинтересовани . А тази камера ще я свалям с по 100 лв. на седмица да видим кой ще е късметлията . [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Prodavam SONY HDR-FX1
Автор: Tonidi   
Дата:   22-11-11 14:53

[smilie24] добра цена [smilie24] на който му трябва работен кон, аз имам няколко и хич не ми се продават още


Отговори на това съобщение
 Re: Prodavam SONY HDR-FX1
Автор: Miro__Slav   
Дата:   22-11-11 19:52

mimko7
Каква е последно цената 2900 лв. или 2700 [smilie8] Малко съм объркан така и не можах да направя точна сметка, колко седмици да чекам 10 или 12 докато дойде на 1700 лв. [cool] [smilie24] Цената [smilie3] на която купувам


Отговори на това съобщение
 Re: Prodavam SONY HDR-FX1
Автор: mimko7   
Дата:   22-11-11 21:54

Няма защо да чакш ..... мандалото лопна . Камерата e запазена. За всички писатели очаквайте другия тираж . [beer]



Публикацията е редактирана (22-11-11 22:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Prodavam SONY HDR-FX1
Автор: Miro__Slav   
Дата:   23-11-11 02:12

КУпувам камера HDV
Автор: mimko7
Дата: 12-10-11 14:43

За предпочитане Сони от серийте FX или Z. Приемам и други предложения без малки видеокамерки .
[smilie8]
Хич и не ми е чудно що първо купуваш та сега чак и продаваш [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Prodavam SONY HDR-FX1
Автор: mimko7   
Дата:   23-11-11 08:39

Да та светна ..... камерите се купуват от Германия от един студент и са за продан . За мене вече има неме мисли [beer] . Ако някой иска точно определен модел да пише . Подчертавам камерите са втора употреба напулно работещи и тествани . За който търси нова при Miro__Slav

Отговори на това съобщение
 Re: Prodavam SONY HDR-FX1
Автор: Miro__Slav   
Дата:   23-11-11 09:45

И аз да те светна въобще не ме интересува от къде са камерите [smilie8] А знаеш ли какво ме интересува? Модела на камерката чист ли е или има неква буква [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Prodavam SONY HDR-FX1
Автор: mimko7   
Дата:   23-11-11 11:30

камерата запазена

Отговори на това съобщение
 Re: Prodavam SONY HDR-FX1 - камерата запазена
Автор: bojiqgrym   
Дата:   23-11-11 13:42

айде тук се заформиха двама търгши дето прекупуват и продават ,дано върви бизнеса...единия прекупува на старо другия от магазина и ги продава тук..[smilie18] има ли много будали да ви се връзват тук? или ги мързи да отскочат до квартал сиркиджи до турко и да си вземат нещо евтино и ново? ама щом ви се връзват..
несмки студент ха ха ха.. и колите едно време все ги караха баби и са били у сламата.. чисто нови.. ам все се чудя де са сега тез баби дали и камери нямат в плевника[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Prodavam SONY HDR-FX1 - камерата запазена
Автор: mimko7   
Дата:   23-11-11 15:53

Кеф ти Турция , кеф ти Малайзия , кеф ти Сингапур [smilie25] при мене идваш , гледаш , пробваш като ти хареса купуваш като нети хареса .... обратния полет . Казвам на всички момчето като си идва носи по една две камери естественно си е сложил нещо . А ти bojiqgrym като идеш в турско ми вземи една ще си платя колкото струва камерата там [beer]



Публикацията е редактирана (23-11-11 15:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Prodavam SONY HDR-FX1 - камерата запазена
Автор: aarif   
Дата:   07-01-12 21:09

здр даи тел за връска или 0899046012

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР