Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фото базар - Видео техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Издирвам Samsung HMX-W200
Автор: alek200   
Дата:   17-02-12 16:17

Здравейте, от известно време съм хвърлил око на тази камера:
Samsung HMX-W200
ето тук може да видите за квкво става въпрос ако не знаете:
http://pcworld.bg/17716_samsung_puska_v_prodazhba_dzhobna_full_hd_kamera_za_vsyakakvi_usloviya
И така много бих искал да купя 2 такива + 2 допълнителни батерии + 2 памети по 32 ГБ със скорост поне 22 МБ/сек. обаче до колкото разбрах в България ги няма. Дали е така някой може ли да ми каже обърнах гугъл и нищо не намерих, до колкото прочетох от самсунг са щели да я пуснат като е излязла през 2011 обаче явно не са.
Сега през март илиза новия модел W300. Чудя се дали той няма да излезе в България ?
До колкото намерих в Англия я има, обаче изобщо не ми се занимава да си вадя карта да се регистрирам в ебау, пейпал и т.н. какво са ми алтернативите ? Някой може ли да даде идея или да каже от къде по-близко мога да си я купя, или пък някой ако има път към някоя страна където я има ... не знам страшно много ми е харесала тази камера и всичките и функции.

Отговори на това съобщение
 Re: Издирвам Samsung HMX-W200
Автор: tornado.66   
Дата:   02-03-12 20:30

Samsung както и Sony имат официални представители и дистрибутори в България.Например за Сони в Пловдив могат да ти доставят всичко по каталог има и фирмен сервиз.Не вярвам разликата в цените в Англия и тук да има голяма разлика,даже тук би трябва да е по евтино.Успех

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР