Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фото базар - Видео техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Случайно някой да предлага Canon Mini Advanced Accessory Shoe към Universal Shoe
Автор: ANONIMNIQ   
Дата:   14-10-11 16:18

Случайно някой да предлага такъв адаптер (Canon Mini Advanced Accessory Shoe към Universal Shoe) като този:

https://photo-forum.net/sitepics/forum/2011-10/lauh1243.JPG

http://ecx.images-amazon.com/images/I/31A8HdVQKLL._SL500_AA300_.jpg


[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Случайно някой да предлага Canon Mini Advanced Accessory Shoe към Universal Shoe
Автор: ANONIMNIQ   
Дата:   11-11-11 17:51

Никой ли няма [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Случайно някой да предлага Canon Mini Advanced Accessory Shoe към Universal Shoe
Автор: nirval   
Дата:   11-11-11 23:33

скъпи са-патент на СОНИ

Отговори на това съобщение
 Re: Случайно някой да предлага Canon Mini Advanced Accessory Shoe към Universal Shoe
Автор: ANONIMNIQ   
Дата:   12-11-11 15:21

Еми не знам колко е скъпо, то е едно парче пластмаса. В амазона струва 30 долара... което си е доста за такова нещо... точно заради това питам тук, ако някой има случайно такова излишно, да ми го продаде.

Отговори на това съобщение
 Re: Случайно някой да предлага Canon Mini Advanced Accessory Shoe към Universal Shoe
Автор: charger   
Дата:   13-11-11 12:30

Метално е,не е пластмасово.
Ще проверя при колега и ще ти кажа :)

Отговори на това съобщение
 Re: Случайно някой да предлага Canon Mini Advanced Accessory Shoe към Universal Shoe
Автор: ANONIMNIQ   
Дата:   13-11-11 13:15

charger [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Случайно някой да предлага Canon Mini Advanced Accessory Shoe към Universal Shoe
Автор: 4i4okotka   
Дата:   14-11-11 17:02

аз търся същата обувка
ползвам видеокамера Canon HFS21 и ми трябва много
в чуждестранните сайтове го има и е на добра цена
оригинален на Canon е между 30 и 50$
има и разни екзотични, които също вършат работа и са двойно по евтини

навит съм да направим комбинация с някой да поръчаме и да си разделим пощенските разходи

Отговори на това съобщение
 Re: Случайно някой да предлага Canon Mini Advanced Accessory Shoe към Universal Shoe
Автор: charger   
Дата:   14-11-11 18:30

Здрасти :)

При колегата ми няма...

Има в Ибей на цена от 9$ с безплатна доставка :)

адаптор

Отговори на това съобщение
 Re: Случайно някой да предлага Canon Mini Advanced Accessory Shoe към Universal Shoe
Автор: ANONIMNIQ   
Дата:   15-11-11 11:32

Това дали ще стане за моята камера, понеже на мен ми трябва за Canon, а на това пише, че е за Sony... дали е същия стандарт?

Отговори на това съобщение
 Re: Случайно някой да предлага Canon Mini Advanced Accessory Shoe към Universal Shoe
Автор: ogy25   
Дата:   15-11-11 12:37

Защо не се обърнеш към GenaDP?

Той продава подобни джаджи , коректен е - и е в час.

Отговори на това съобщение
 Re: Случайно някой да предлага Canon Mini Advanced Accessory Shoe към Universal Shoe
Автор: 4i4okotka   
Дата:   15-11-11 16:34

ANONIMNIQ,
Джаджата линка в Ибей става и за Canon.

ogy25,
Това, което на линка ти се слага на стандартна обувка. Това което търсим с Анонимния е за Мини обувка, каквато има по видеокамерите.

Отговори на това съобщение
 Re: Случайно някой да предлага Canon Mini Advanced Accessory Shoe към Universal Shoe
Автор: ogy25   
Дата:   15-11-11 17:39

4i4okotka написа:
>
> ogy25,
> Това, което на линка ти се слага на
> стандартна обувка. Това което
> търсим с Анонимния е за Мини
> обувка, каквато има по
> видеокамерите.

А ти що не четеш, ам? ... или първо пишем после мислимм ...

Ей ти един втори шанс .....

"Той продава подобни джаджи"

фана ли смисъла .......[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Случайно някой да предлага Canon Mini Advanced Accessory Shoe към Universal Shoe
Автор: 4i4okotka   
Дата:   17-11-11 11:03

оги25,
Чета си много добре, не ме мисли.
Изръчкал съм къде що има магазини - онлайн и офлайн, познати и колеги за такъв аксесоар и никой не предлага. Това което си постнал го има във всеки фотомагазин и съвсем не е показател за наличие на обекта на темата.

Ако си мислиш, че съм се заял с теб - значи имаш проблем.

Отговори на това съобщение
 Re: Случайно някой да предлага Canon Mini Advanced Accessory Shoe към Universal Shoe
Автор: ogy25   
Дата:   18-11-11 13:01

ЛС


Отговори на това съобщение
 Re: Случайно някой да предлага Canon Mini Advanced Accessory Shoe към Universal Shoe
Автор: ANONIMNIQ   
Дата:   14-05-12 11:23

В този сайт вече се предлага такава приставка:
цък

Ако някой случйно си е взел и му е излишна - все още купувам. На сайта е малко скъпичка, но в краен случай ще си взема от там.

Отговори на това съобщение
 Re: Случайно някой да предлага Canon Mini Advanced Accessory Shoe към Universal Shoe
Автор: ANONIMNIQ   
Дата:   21-05-12 16:34

Up ... още търся такова преходниче [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Случайно някой да предлага Canon Mini Advanced Accessory Shoe към Universal Shoe
Автор: georgiev1970   
Дата:   21-05-12 16:53

айде де или купуваш от сайта посочен или си внасяш -какво значи малко скъпа

Нямаш я не си я имал за да правиш преценка скъпа или евтина ...[thankyou]

Джаджи като това което търсиш се купуват без много да се мисли а и къде виждаш изхабяване в това или прочие фактори да принудят този които има да ти го продаде за 10 лева ей така

8 ми месец и не се решаваш -рипай,че ако чакаш още ще вземе да се скапе техниката на която ще го слагаш...

Па за 7 месеца по 4 лева да си спестил пак я обезценяваш -тоест 2-3 бири или кафета на месец
или гратис у трамвая или пеша вместо с кола
150 лева ми са цигарите на месец -сам си слагам ограничение и вместо в цигари и се появяват разни нещица полезни при мен
Супер лаптоп си зех на лизинг с икономии



Публикацията е редактирана (21-05-12 17:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Случайно някой да предлага Canon Mini Advanced Accessory Shoe към Universal Shoe
Автор: ANONIMNIQ   
Дата:   21-05-12 17:35

Когато бюджета е тънък няма как да се взимат джаджи като тази без много да се мисли... с доставката ще ми излезе към 45лв. Не искам никой да ми продава за 10лв. ... но поне да е нещо от порядъка на 25 по ми би било по джоба. Като взема пари след седмица, ако няма по-евтин вариант ще си я взема от сайта. 8-ми месец е, но от скоро се предлага на този сайт, а аз съм пуснал темата с идеята, ако мога да си я купя от някой по-евтино.. иначе отдавна да си я бях поръчал от чужбина.
Ако тия пари за мен са нищо, едва ли изобщо щях да снимам с камера, която се нуждае от подобна приставка.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР