Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 доставка с куриер
Автор: amon_amarth   
Дата:   07-08-08 17:19

моля някой ако е ползвал куриер с възможност стоката да се види преди да се заплати да ми отговори кои куриери предлагат тази екстра, и възможно ли е да се види стоката и да не се купи (ако нещо не ми хареса по нея) или е задължително да си я платя като дойде до мен даже и след като съм я видял. и ако се върне стоката аз какво трябва да заплатя
Благодаря предварително

Отговори на това съобщение
 Re: доставка с куриер
Автор: navy   
Дата:   07-08-08 17:20

еконт

Отговори на това съобщение
 Re: доставка с куриер
Автор: amon_amarth   
Дата:   07-08-08 17:44

еконт вземат майка си и баша си като пари за доставка, но въпроса е мога ли да върна стоката ако не ми хареса и какво трябва да заплатя аз :)

Отговори на това съобщение
 Re: доставка с куриер
Автор: navy   
Дата:   07-08-08 17:54

е, ти много въпроси задаваш :)
питай куриерите тогава ...

Отговори на това съобщение
 Re: доставка с куриер
Автор: ivan.draganov   
Дата:   08-08-08 00:02

Аз от Еконт по-евтини куриери не съм видял ....Ползвам само и единствено тях ....Наистина имат мАалко по-високи цени сега ,но то със всичко май е така .....А по твоите питания ...както Нави .....[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: доставка с куриер
Автор: apollo   
Дата:   08-08-08 00:12

С Еконт до момента проблеми не съм имал [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: доставка с куриер
Автор: esc   
Дата:   08-08-08 00:23

Вземали майка си и баща си - ми носи си ги сам ебати...[smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Cristinel   
Дата:   08-08-08 00:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: доставка с куриер
Автор: miton   
Дата:   08-08-08 00:57

Ползвам еконт от няколко години безпроблемно, със спиди само проблеми..... поне това показва моя опит.

Отговори на това съобщение
 Re: доставка с куриер
Автор: esc   
Дата:   08-08-08 01:33

и моя със спиди е кофти...ама то сигурно е различно на различните места...[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: доставка с куриер
Автор: Privilege   
Дата:   08-08-08 01:56

При всички може предварително да се види стоката - за това им се вика куриери [smilie18] и много ясно, че ако не искаш никой няма да те кара да плащаш. Ако доставката на пратката е за твоя сметка при отказ съответно ще платиш и обратния превоз до началната точка.
Баси темата. [smilie18]



Публикацията е редактирана (08-08-08 01:58)

Отговори на това съобщение
 Re: доставка с куриер
Автор: william   
Дата:   08-08-08 06:57

Privilege написа:

> При всички може предварително да се види стоката - за това им
> се вика куриери



Не подвеждай хората. Такава опция е позволена само ако изпращачът е разрешил, и то не навсякъде.


Отговори на това съобщение
 Re: доставка с куриер
Автор: doca   
Дата:   08-08-08 07:41

Еконт експрес е правилната фирма.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: доставка с куриер
Автор: peacemaker   
Дата:   08-08-08 16:20

Пращам само по Еконт(ексрес)....тип4етата в офисите има са малко "отнесени"[smilie23] ...винаги когато съм питал нещо нямат отговор..ама аз питам сигурно все сложни неща от сферата на ядрената физика или дискриптивната геометрия[smile] ...но цените има са ОК и са доста бързи!Не съм имал проблеми досега/може би защото много добре си опаковам нещата!
Имат и опция да разопаковаш пратката/да видиш стоката и тогава да я платиш/изпраща4а трябва само да е споменал тази "опция" при изпращането!

Отговори на това съобщение
 Re: доставка с куриер
Автор: Privilege   
Дата:   08-08-08 16:27

william написа:

> Не подвеждай хората. Такава опция е позволена само ако
> изпращачът е разрешил, и то не навсякъде.

[smilie18]

още един луд, разбира се, че изпращачът трябва да е посочил опцията и го има при абсолютно всички куриери по закон

Отговори на това съобщение
 Re: доставка с куриер
Автор: zizero   
Дата:   08-08-08 16:29

С еконт , можеш да видиш стоката преди да я платиш , ако подателя предварително е посочил тази опция. При неодобрение от твоя страна плащаш само куриерската услуга , а стоката се връща на подателя. Ако пращаш от офис до офис , доставката е около 5 6 лв. - най-евтината от всички възможни , понеже не ангажираш техен куриер.Стоките пътуват на същата вечер от подаването и на другия ден , след 10 часа сутринта са в офисите на еконт , в който и град да е в страната. Дори да пуснеш нещо от София в 5 следобяд, сутринта след 9,10 е във Варна.



Публикацията е редактирана (08-08-08 16:31)

Отговори на това съобщение
 Re: доставка с куриер
Автор: GenaDP   
Дата:   08-08-08 17:04

Бахти народа...

Ако пращаш от офис до офис , доставката е около 5 6 лв. - най-евтината от всички възможни

Еми най-скъпата от всички възможни е тая. D&D вземат за същото 3.60 до 2 кг., а с Leo един принтер 15-тина кила и наложен платеж до Сандански ми излезе 12лв. Я питай еконтите за колко ще я свършат същата работа?

Иначе те комай най-професионално пипат, макар че и с тях съм имал проблеми. Ама Спиди са много зле, D&D от време на време доставят по цяла седмица (това за София само - явно там се назначават само отбрани идиоти), и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: доставка с куриер
Автор: obo69   
Дата:   08-08-08 17:16

За писма ползвай пощенски гълъб. За колетчета пощенска пуйка. Гарантирани резултати! [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: доставка с куриер
Автор: ivan.draganov   
Дата:   08-08-08 17:16

3,60 ти вземат щото си мнооого готин ...[smilie3] Нещо май грешиш ,ми се струва ,или имаш договор с тях и ползваш преференции ...ей такива работи ! Целия ФФ ползва ЕКОНТ ,само ти си с Д/Д ....! що ...?[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: доставка с куриер
Автор: asahi   
Дата:   08-08-08 17:34

Качеството на куриерската услуга зависи главно от местния подизпълните. Ако София-Варна е отлично, то може София - Търговище да е отвратно.

Отговори на това съобщение
 Re: доставка с куриер
Автор: GenaDP   
Дата:   08-08-08 17:40

Нещо май грешиш ,ми се струва ,или имаш договор с тях и ползваш преференции ... Целия ФФ ползва ЕКОНТ ,само ти си с Д/Д ....! що ...?

Аз имам договор с Еконт, ама това не им пречи да ми вземат двойно.

Отговори на това съобщение
 Re: доставка с куриер
Автор: ivan.draganov   
Дата:   08-08-08 17:42

Е...,чак пък двойно ,айде сега ....[beer] ! [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: доставка с куриер
Автор: GenaDP   
Дата:   08-08-08 18:20

За наложен платеж ДнД вземат 1% от сумата, Еконт - поне 3%, на това аз му викам не двойно, а тройно. Транспорта им понякога също е повече от 2 пъти по-скъп.

Интерлогистика наскоро ми искаха за транспорт на 2 палета стока в рамките на града 150лв. Аз си намерих транспорт, и същото ми излезе 20лв. + 10лв. на шофьора за помощта, щото той удари една ръка при товаро-разтоварните операции.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.