Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 България - мафиотска държава
Автор: explorer   
Дата:   19-06-08 11:34

Чета днес в новините:
Антимафиоти набили хората на ”Интербилд”?

Петима служители на варненския интернет-доставчик "Интербилд" са бити при вчерашната акция на ГДБОП ... най-сериозно е пострадала счетоводителката, която е удряна с електрошок и спецполицаите дори счупили очилата й. От офисите на „Интербилд” са иззети 6 мобилни компютъра с напълно законен софтуер и два компютъра с безплатната програма Linux.

Тия дни бях за малко в Слънчев Бряг. Бариерите, които спираха колите да влизат в крайбрежната част са премахнати, и колите влизат свободно - до тук добре. Само че, няма къде да паркират. Повечето хотели нямат паркинги, а и тези, които имат са за по няколко автомобила. Напълно логично, при такава ситуация хората започват да паркират по улиците, тъй като няма забраняващи паркирането знаци. Оказва се обаче, че "Слънчев Бряг" АД са наели частна фирма, която вдига с паяк всички коли, които си хареса, и за да си ги вземете от наказателния им паркинг, трябва да си платите около 90 лева (от които хората с паяците са на процент)- чиста проба рекет. На въпроса ми, дали се смятат за държава в държавата и не важат ли законите за тях, началникът на въпросния паркинг ми отговори "В Слънчев Бряг няма закони"!!! Били идвали от БНТ, от "Труд" и от други медии (само "Господари на ефира" не били идвали), но никой не посмял да излъчи предаване или да напише материал.

Това обаче е нищо в сравнение със следния случай. От едно заведение - "Frankie's", бяха наели четири момичета, които да раздават листовки на улицата и да се опитват да привлекат клиенти. Момичетата бяха шведки и бяха облечени в предизвикателни розови бикини. Това явно не се е харесало на конкуренцията, и те като хора с по-малко въображение просто изпратили в 5 часа сутринта група мутри, които пребили от бой персонала на заведението и въпросните шведки. Естествено, извършителите не са заловени, а и не виждам произшествието да се споменава някъде в медиите.


Отговори на това съобщение
 Re: България - мафиотска държава
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   19-06-08 11:39

Явно за първи път идваш по морето . И тук има закони, тези на.... политиците. Поинтересувай се кои от тях имат хотели и участват в разни бордове. За подставените лица няма да говорим, там няма как да ги разбереш. А за паяка в Слънчев бряг, мога да те уведомя , че е работил и зимата, т.е. когато няма сезон и колите няма на кого да пречат и да правят "лошо впечатление", но парата си е пара, а и зимата повече се харчи ...

Отговори на това съобщение
 Re: България - мафиотска държава
Автор: overflow   
Дата:   19-06-08 11:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: България - мафиотска държава
Автор: 6traka4a   
Дата:   19-06-08 11:41

"безплатната програма Linux"

Това си е операционна система, ама айде...
Бате Бил Гей е платил на български биячи-рекетьори да оправят конкуренцията [smilie9]

Толкова за свободата в България[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: България - мафиотска държава
Автор: explorer   
Дата:   19-06-08 11:42

Въобще, по морето купонът тече с пълна сила:

Убийство в "Златни пясъци" подсети МВР къде са мутрите

34-годишният охранител Венцислав Маринов бе убит, а колегата му Иван Славов бе ранен миналата нощ при стрелба в дискотека "Малибу".
Маринов е известен на полицията за кражби на коли и измами, от 2004 г. му е наложена забрана да напуска страната.

...
Дискотека "Малибу" в "Златните пясъци" се смята за собственост на близки до убития преди време виден сикаджия Милчо Бонев-Бай Миле.

...
"Най-вероятно става дума за възникнал инцидент. Но независимо от всичко тук са допуснати много нарушения от страна на посетителите на заведението", коментира главният секретар на МВР Павлин Димитров.


Коментарът на главния секретар на МВР направо избива рибата.
[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: България - мафиотска държава
Автор: J0R0   
Дата:   19-06-08 11:49

Само на 360 км от София

п-в Халкидики, бреговата му ивица е по-дълга от цялото Българско черноморие. Почти пуста. Обслужването - културно. Цените - като тук.


https://photo-forum.net/static/forum/2017-03/dfea7295.JPG
http://joro.photo-forum.net/images/halkidiki1.jpg



https://photo-forum.net/static/forum/2017-03/kqyn4774.JPG
http://joro.photo-forum.net/images/halkidiki2.jpg



https://photo-forum.net/static/forum/2017-03/wkkx5515.JPG
http://joro.photo-forum.net/images/halkidiki3.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: България - мафиотска държава
Автор: danbi   
Дата:   19-06-08 12:08

Верно, вчера "полицаи" бяха преградили улицата която минава пред офиса на Интербилд.
На мен изобщо не ми изглеждаха на антимафиоти, или с други думи "акцията" си беше съвсем скромна - като за глобяване на неправилно паркирал автомобилист....

Едва ли това което пише в пресата има изобщо нещо общо с реалността.

Преди години помня, как бях минал пред Президенството в София и там имаше едни 15-20 човека, но.. доста телевизионни камери..
Вечерта гледах, че съм присъствал на "многхиляден митинг"...

Отговори на това съобщение
 Re: България - мафиотска държава
Автор: explorer   
Дата:   19-06-08 12:19

Убийствата и побоищата сигурно също са съвсем "скромни"... както казва главсека на МВР: "най-вероятно става дума за възникнал инцидент".
[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: България - мафиотска държава
Автор: Amigo   
Дата:   19-06-08 12:23

България е в ръцете на политическо-мутренската мафия [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: България - мафиотска държава
Автор: IvoZafirov   
Дата:   19-06-08 12:25

Жоро [smilie24]

и аз така

Отговори на това съобщение
 Re: България - мафиотска държава
Автор: мара   
Дата:   19-06-08 12:25

докато кучетата само лаят, керванът ще си върви...
ако се подкара всеки ужилен да съди и гони до дупка, сиреч, ако кучетата станат уъвове, нещата ще се оправят. да, ама нещо уъвове ня...има бити песове, дет само лаят, ма по-често и само квичат с опашка м/у крачката[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: България - мафиотска държава
Автор: explorer   
Дата:   20-06-08 13:54

Меле с боксове за рекламни листовки по морето

... в Слънчев бряг, е възникнал конфликт между две групи, разпространяващи рекламни материали, предаде "Фокус". Спорът е прераснал в сбиване. Едната група извадила ножове и боксове и нападнала останалите трима мъже - 18-годишен от Бургас, 47-годишен от Тополовград и 24-годишен от Перник.

Иди после вярвай на медиите. А шведките? С очите си видях, че листовките бяха раздавани от четири шведки в розови бикини, а на сутринта, когато от съседните заведения ми разказваха за случилото се, казаха, че и момичетата са били пребити заедно с персонала на заведението!


Отговори на това съобщение
 Re: България - мафиотска държава
Автор: Todd   
Дата:   20-06-08 14:13

J0R0 е прав!!! На мене даже ми е на 260 км [smilie19]

За жалост аз нашето море съм го отписал преди години.....който иска да върви .
Не знам кой какви хотели има и какви идиотщини стават -аз няма да съм там !!!


Майната им !!!

..та така...всеки сам си избира пътя.

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: България - мафиотска държава
Автор: мара   
Дата:   20-06-08 14:25

е, тук не си прав. май за пръв път,ма не си прав[smilie5] щот не си си избрал ти пътя, а те са те изгонили с всичко, което са натворили...ако да беше едно чисто и уютно, с едни ми ти заливчета и дюни, без бетонища и мегаломански цигании кво, нямаше да идеш и да ти е хубуу?! нямаше да идеш, ама друг път! и аз все намирам алтернатива, ма не е само там ралтата...[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: България - мафиотска държава
Автор: Todd   
Дата:   20-06-08 14:51

Верно ли не съм го избрал аз ???? Че аз на Слънчев бряг от 80-та не съм ходил..... по принцип в калабалъка не ме кефи ...а и на кучето пречат [smilie5]

Така че от подобни места съм избягал преди много години....

Язе съм селянин ...нещо огънче , скари , звездни нощи,студени бири .......[smilie19] и ного ного да не ми топуркат по главата оти се дразним ...

[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: България - мафиотска държава
Автор: nilak_bg   
Дата:   21-06-08 02:36

Ние, Българите, не можем да си ползваме територията заради група продажни сънародници.
И понеже не можем да се справим със тези малкото дето са продали Родината си заради собствен интерес (разбирай заради слабоумието им) затова ни се налага да ходим по съседните държави. Дали да се радваме, че преди време нашите пълководци са изгубили някои съседни територии, че сега да има къде да отидем като хората да видим как е "по белия свят"?

Отговори на това съобщение
 Re: България - мафиотска държава
Автор: Crimble   
Дата:   21-06-08 03:44

nilak_bg написа:


> ... Дали да се радваме, че преди време нашите пълководци
> са изгубили някои съседни територии, че сега да има къде да
> отидем като хората да видим как е "по белия свят"?


Чудесна идея! [smilie24] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.