Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 "18"
Автор: sannie   
Дата:   17-06-08 18:49

...е името на най-голямата гангстерска банда в Ел Салвадор, съвсем случайно попаднах на филм на ББС по Нешънъл Джиографик за тях и меко казано бях възмутена и шокирана. 16 годишен е боса, който определя кой да умре или да бъде набит или да взима рекет от автобусните шофьори, повечето не доживяват до 30. На повечето майките работят като гувернантки в САЩ, децата са добре облечени, но за сметка на това пълни откачалки. За да си член на бандата (дори момиче), трябва да издържиш побой от ритници и юмруци за определен брой секунди съвсем доброволно, ако пък възникне скандал измежду членовете, главатаря определя наказание, което за всички е еднакво (побой) - без значение крив или прав. Тяхната конкуренция са МС - друга бадна със същите принципи...избиват се като кучета, всяка седмица си заминават шестима от двете банди. Като питат главатаря на "18" защо се убиват, той отговаря "защото се мислят за по готини от нас"! Наркотиците и цигарите започват в най-невинна детска възраст и това и нормално. За да затлачи бандата правителството охранява кварталите с войници, биваш арестуван и влизаш в затвора, стига да имаш татуировка "18" някъде по тялото (която сама по себе си е задължителна), имат право да те убият ако се опиташ да бягаш. Но младежите са хитри и войниците въобще не ги притесняват, напротив сдобиването с оръжие е най-лесното нещо. Чест е да убиваш "заради каузата".

Коментара ми за България няма да учуди никой за това ще го спестя...[smilie2]




http://uk.youtube.com/watch?v=SQlIFuwO8Po&feature=related


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: alsash   
Дата:   17-06-08 19:16

това си е като саморегулираща се система....която в краен случай се самоунищожава

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nice   
Дата:   17-06-08 19:22

да гледал съм ги още преди време... интересна ми е философията на такива хора..
чудесни за фото-репортаж!

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: "18"
Автор: Stoilkov   
Дата:   17-06-08 19:26

Тея дечица са страшна работа... Макар, че ми е странно да нарека "дечица" точно тях... Стрелят се като невидели...

Отговори на това съобщение
 Re: "18"
Автор: princess_Lia   
Дата:   17-06-08 22:57

Как беше..."Градът на ангелите"

Отговори на това съобщение
 Re: "18"
Автор: anjali   
Дата:   17-06-08 23:30

City of God


Отговори на това съобщение
 Re: "18"
Автор: djogata   
Дата:   17-06-08 23:54

Да, това беше много силен филм

Отговори на това съобщение
 Re: "18"
Автор: endlessdark   
Дата:   18-06-08 00:53

Dam qk film...tejichak...beshe...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.