Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Суетни ли са МЪЖЕТЕ?
Автор: Lalinda   
Дата:   29-05-08 21:29

СУЕТНИ ЛИ СА МЪЖЕТЕ?

Те никога няма да признаят колко време са прекарали пред огледалото, защото не звучи мъжествено
29.05.2008
netinfo.bg

Няма мъж, който да признае колко време прекарва пред огледалото, в обикаляне по магазините или в размисли за външния си вид.

Не защото е лошо, но някак си не звучи мъжествено, а и е по-добре да си дава вид, че гладката кожа или здравата коса например са предимства, с които го е дарила Майката Природа.

Азбучно правило е, че мъжете стават свидливи, когато се наложи да дават пари за дрехи и обувки и споделят максимата, че е добре да дадеш повече пари за качествена стока, отколкото да вземеш нещо евтино, което ще се износи след два месеца.

Освен това педантично се грижат за новите си придобивки и когато харесат някоя дреха, я носят докато се скъса (че и след това).

Също като жените, и представителите на силния пол си имат своите фрази, които безпогрешно разконспирират проявите на суетност. Те обаче са по-скоро забавни, отколкото дразнещи, защото са откровени, а не продиктувани от позьорство и желание да бъдат център на вниманието.

"Усеща ли се как мириша", пита той сериозно, застанал на два метра пред половинката си, облян в парфюм, който изпълва с аромат цялото помещение.

Но това не е всичко. Парфюмът върви с балсам за тяло и сапун, който не изсушава кожата, а миризмата не само е пропила кожата и дрехите му, но оставя незабравимия спомен и по вашите.

Освен това не е евтин аромат от кварталната парфюмерия, а марков парфюм, на който, според рекламата, не може да устои никоя жена.

"Не ми пипай косата, ще ми развалиш прическата", сърди се той, защото е прекарал незнайно колко време пред огледалото в борба с непокорната твърда коса, която освен, че не се подава на никаква обработка, щръква при първото прокарване на пръсти през нея.

Ако не успее да се справи сам, той с удоволствие се оставя в ръцете на коафьор, който не само ще подстриже косата, но и ще се погрижи за безупречния вид на прическата, така че да не се налага клиентът му да хуква към банята, щом се прибере вкъщи, защото вратът му е пълен с непочистени косми.

"Харесах си едни кецарки в мола." Това не е интерпретация на фраза от песен на "Ъпсурт", а поредното доказателство, че мъжете се интересуват на какви обувки поверяват краката си.

Те трябва да са модерни, удобни, красиви, с точно определена форма и цвят, да позволяват на крака да диша и да не го спарват. Важно е да се комбинират с наличните в гардероба дрехи и да останат здрави поне един сезон.

"Чакай да погледна в този магазин", казва набързо той и се шмугва през стъклената врата, за да види какво ново са докарали, какви са тенденциите този сезон, ромбовете още ли са на мода и дали случайно няма да си хареса нещо.

Няма значение, че избират обувки за нея, пътьом може да се намери нещо подходящо и за него.

"Утре не мога, имам час при козметик", отсича той и попарва надеждите на половинката си за среща в последния момент. Остава й утехата, че на следващия ден той ще бъде с копринено гладки гърди, а вероятно ръце и крака.

Последното действа малко потискащо на женската психика, защото е някак си некомфортно неговите крака да бъдат по-безупречни от нейните, но след като се подлага доброволно на мъчението, наречено кола маска, защо не...

[smilie10]
[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Суетни ли са МЪЖЕТЕ?
Автор: nabis   
Дата:   29-05-08 21:32

абе тея мъже..... [smilie24] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Суетни ли са МЪЖЕТЕ?
Автор: heavyrockin   
Дата:   29-05-08 21:33

И какъв точно е Проблемът?![smilie3]
Да, голяма част от мъжете са суетни. Правят го заради себе си и жените.

Точно, както последните го правят заради себе си, мъжете и...другите жени[smilie5] :)

Останалата е...метросексуална[smilie18]



Публикацията е редактирана (29-05-08 21:38)

Отговори на това съобщение
 Re: Суетни ли са МЪЖЕТЕ?
Автор: ken   
Дата:   29-05-08 21:34

глупости ...

Отговори на това съобщение
 Re: Суетни ли са МЪЖЕТЕ?
Автор: captainme   
Дата:   29-05-08 21:35

zatova i mujkite obuvki sa po-skupi ot damskite.....zashtoto te ne durjat da imat po 50-60 chifta;)

Отговори на това съобщение
 Re: Суетни ли са МЪЖЕТЕ?
Автор: Marillion   
Дата:   29-05-08 21:40

Аз си признавам....

К'во да напрая, че съм красив.

https://photo-forum.net/static/forum/2008-05/zhre8325.JPG



Отговори на това съобщение
 Re: Суетни ли са МЪЖЕТЕ?
Автор: slivenski   
Дата:   29-05-08 21:42

До оня ден имаше тема, в която жените настояваха, че трябва да си бръсна гърба, гърдите, краката и "детеродния орган", сега пък - суетни били мъжете... [smilie18]

Ей! Няма угодия... [smilie18] [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Суетни ли са МЪЖЕТЕ?
Автор: _alice_   
Дата:   29-05-08 21:44

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Суетни ли са МЪЖЕТЕ?
Автор: ffwd   
Дата:   29-05-08 21:48

Неимоверно! [smilie18]

https://photo-forum.net/static/forum/2008-05/fdvr9986.JPG

http://212.36.3.59/authors/ffwd_ntju5750.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: Суетни ли са МЪЖЕТЕ?
Автор: luboar   
Дата:   29-05-08 21:48

поредната ку......а тема [smilie23]
забий се в село, и си намери вмирисан млад овчар ..! ще бъдете чудна двойка [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Суетни ли са МЪЖЕТЕ?
Автор: Marillion   
Дата:   29-05-08 21:53

luboar внимавай лалинда да не те https://photo-forum.net/static/forum/2008-05/qblc7766.JPG
или https://photo-forum.net/static/forum/2008-05/qblc7766.JPG
https://photo-forum.net/static/forum/2008-05/exrd1960.JPG



Отговори на това съобщение
 Re: Суетни ли са МЪЖЕТЕ?
Автор: angie_   
Дата:   29-05-08 21:58

[smilie10] такива са ,съгласна съм [smilie24] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Суетни ли са МЪЖЕТЕ?
Автор: luboar   
Дата:   29-05-08 22:03

най много, да ми нашамари ... : ) [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Суетни ли са МЪЖЕТЕ?
Автор: мара   
Дата:   29-05-08 22:24

аз нямам оплаквания. моят не мирише лошо, не ме избутва от пред огледалото, пък аз не му барам самобръсначката, щот индианското ми име и без друго е "плешивата путка"[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Суетни ли са МЪЖЕТЕ?
Автор: Matheya   
Дата:   29-05-08 22:38

напьлни се с гейове...[ezik]
аман- такива са , да

то всяко нещо трябва да си има граници, обаче някои "мьже" са недоскив и я преминават - иначе лощо няма... да се поддьржат, но с мярка [smilie5] !



Публикацията е редактирана (29-05-08 22:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Суетни ли са МЪЖЕТЕ?
Автор: Matheya   
Дата:   29-05-08 22:43

А пьк Мара какво каза... [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Суетни ли са МЪЖЕТЕ?
Автор: captainme   
Дата:   29-05-08 22:45

shocking indeedie[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Суетни ли са МЪЖЕТЕ?
Автор: мара   
Дата:   29-05-08 22:46

преведи

Отговори на това съобщение
 Re: Суетни ли са МЪЖЕТЕ?
Автор: Coincidentia   
Дата:   29-05-08 22:57

"Всички обобщения са грешни!"
А пък глупавите - съвсем [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Суетни ли са МЪЖЕТЕ?
Автор: itilien   
Дата:   29-05-08 22:58

бе аз гледам че дънките ми се съдрали вече, трябва да ги сменям. Нооо, обувките се оказаха стабилни и ще карат още дълго. Жалко че кубинките не успяха и 2 зими като хората да направят, нооо аз не им се дадох и драпах докато се отлепи подметката на едната [smilie18].
Мразя да купувам дрехи !!!
И то заради самия процес по търсенето и купуването, а не заради това, че трябва да се дават пари. ПРосто ме мързи яко, а повечето неща дето се намират по магазините не ме кефят, щото са префърцунени или кич, а аз нося най-обикновени дрехи, със сив, сиво-кафяв или сиво-зеленикав цвят.

Отговори на това съобщение
 Re: Суетни ли са МЪЖЕТЕ?
Автор: heavyrockin   
Дата:   29-05-08 23:00

Мен пък ме дразнят намазаните с кво ли не и отегчени продавачки...Убиват ми желанието щом пристъпя и ги видя полузаспали, облечени в яко чалга....

Отговори на това съобщение
 Re: Суетни ли са МЪЖЕТЕ?
Автор: captainme   
Дата:   29-05-08 23:01

indianskoto ti ime e shokirashto e prevoda:)

Отговори на това съобщение
 Re: Суетни ли са МЪЖЕТЕ?
Автор: danbi   
Дата:   29-05-08 23:40

име като име, какво толкова?

суетата на мъжете съвсем не се състои в козметика, киснене пред огелдалото и т.н.

иначе да, мъжете са суетни. при това много [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Суетни ли са МЪЖЕТЕ?
Автор: tan4o   
Дата:   29-05-08 23:43

аз обичам половинката ми да ухае на хубаво, и се радвам когато виждам, че полага усилия да изглежда добре. Даже и това да го прави суетен.
Като се има преддвид аз каква маниачка съм на всевъзможни кремчета...всяка друга суетност ми се вижда нормална[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Суетни ли са МЪЖЕТЕ?
Автор: zahar4e   
Дата:   29-05-08 23:43

heavyrockin
Ти продавачките ли ще купуваш или дрехи ще избираш, не разбрах! [ezik]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.