Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 И ДЕБЕЛИЯ падна ...
Автор: pmartinov   
Дата:   28-05-08 09:34

Черните партийните каси отново светят червено...


Отговори на това съобщение
 Re: И ДЕБЕЛИЯ падна ...
Автор: alsash   
Дата:   28-05-08 09:36

ще горят в ада............

Отговори на това съобщение
 Re: И ДЕБЕЛИЯ падна ...
Автор: Tekumze   
Дата:   28-05-08 09:48

По-добре в затвора....но надали....

Отговори на това съобщение
 Re: И ДЕБЕЛИЯ падна ...
Автор: ejko   
Дата:   28-05-08 09:51

като в онзи виц:
"-А дано, но на дали..."

Отговори на това съобщение
 Re: И ДЕБЕЛИЯ падна ...
Автор: Bobib   
Дата:   28-05-08 12:59


А какво пише някаква долорес:
"митницата не е само лапане и пр акции по медиите - за съжаление има и много работа, но хората масово напускат и колкото и смешно да звучи ще се търсят митничари.[smilie18] [smilie18] [smilie18]

niko пък пише:
"....митницата внасяше бюджета на тая умряла държава,че митницата върши работата на няколко уж важни за дъжавата агенциирче митницата при вноса на всичко продължава да взима и асциза и ддс -то откак я няма митницата и правилата от ЕС за работата и рвсичко скочи нагореркато държавни вземанияррвие глупаци знаете ли каква е заплатата там ,умрели 420 лв,затова много от служителите и напускат..."[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Сега разбрахте ли за какво ще внася Масларова работна ръка(виетнамци, тайландци, филипинци)? За митничари ще ги внася.[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: И ДЕБЕЛИЯ падна ...
Автор: explorer   
Дата:   28-05-08 13:20

Заплатата в митниците 420 лева... ама те и заплати ли дават? Щото аз мислех че кото онзи виц за полицая, който не отивал да си взема заплатата, защото си мислел че са му дали пистолета и униформата, и да се оправя.

Тоя Асенов лично съм писал до него жалба от беззаконието в агенция митници, което на мен лично ми струваше над 6000 лева, които по закон не трябваше да плащам, но както очаквах, той просто потвърди, че трябва да плащам. Дори пазя документите с черно на бяло написано от него изопачаване на закона!

А докато аз и други хора сме били принудени да плащаме пари, които по закон не дължим на държавата, в известно столично кафене почти всеки ден можете да видите двамата герои от един репортаж на Нова ТВ - митничарите Джими и Пурата. Те не само не бяха разследвани след скандалния репортаж, който милиони българи видяха по Нова ТВ, но единия от тях все още работи като митничар (а може би и другия). Двамата плейбои карат всеки път различни луксозни коли, вкл. жълто "Ламборгини", и са винаги заобиколени от плеяда красавици.


Отговори на това съобщение
 Re: И ДЕБЕЛИЯ падна ...
Автор: Пърпъла   
Дата:   28-05-08 13:31

[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: И ДЕБЕЛИЯ падна ...
Автор: agop4o   
Дата:   28-05-08 18:15

абе що говорите така.човека казва в мотивите си за оставка че се е уморил и иска да си почине.вие знаете ли какъв зор е да си шеф а.тва да лапаш лапаш. тва да работеш по 28 часа на ден.не се подигравайте на човека от стрес е станал 200 кила[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: И ДЕБЕЛИЯ падна ...
Автор: bugys   
Дата:   29-05-08 08:56

"от стрес е станал 200 кила" и е спестил 200 млн. евро [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: И ДЕБЕЛИЯ падна ...
Автор: Vinsent   
Дата:   29-05-08 09:39

Уморени са, уморениииииии... [smile] [smilie25] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: И ДЕБЕЛИЯ падна ...
Автор: vladod   
Дата:   29-05-08 10:02

Ако трябва да сме честни, и ние да бяхе там, и ние щяхме да лапаме - дори и повече от него [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: И ДЕБЕЛИЯ падна ...
Автор: explorer   
Дата:   29-05-08 14:23

vladod,

често го чувам това оправдание, но за мен то не е само оправдание, а и истинската причина за състоянието, в което се намира в България в момента.

Аз пък никога не бих откраднал - така съм възпитаван, и затова нощем спя спокойно. Тежко на престъпниците, защото един ден всичко се плаща.


Отговори на това съобщение
 Re: И ДЕБЕЛИЯ падна ...
Автор: Vinsent   
Дата:   29-05-08 14:29

Тея упорито се опитват да имитират дейност! За пред Европата. Ще видиме дали ще осъдят някого! И Топлото въобще не е крал от софианци! И въобще Р.Офч. не го е закрилял! И въобще 30 мил. в западна банка са си нищо пари! [smile] [smilie25] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: И ДЕБЕЛИЯ падна ...
Автор: explorer   
Дата:   29-05-08 14:33

Утре е последния срок правителството да предаде на ЕК списък с фирмите, злоупотребили със средства от ЕС. Нещо не виждам в медиите това дори да се споменава, резултата е предизвестен.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.