Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Ужасяващ ритуал с малки деца в Индия
Автор: solo5   
Дата:   17-05-08 04:21

Ужасяващ ритуал с малки деца в Индия


Отговори на това съобщение
 Re: Ужасяващ ритуал с малки деца в Индия
Автор: тьма   
Дата:   17-05-08 05:40

Не бих казала ужасяващ, особено ако е толкова стар, както обяснява писалият под клипа. Все пак обичай, а всеки народ си има своите и влага определен смисъл в тях, за който ние, останалите, дори и не подозираме

Отговори на това съобщение
 Re: Ужасяващ ритуал с малки деца в Индия
Автор: likeduh   
Дата:   17-05-08 08:35

ми ....луда ралта....

Отговори на това съобщение
 Re: Ужасяващ ритуал с малки деца в Индия
Автор: nice   
Дата:   17-05-08 08:45

НЕ ГО ПРЕПОРЪЧВАМ НА ХОРА СЪС СЛАБИ ЦЪРЦА

ТОВА е по-ужасяващ ритоал според мен....



Публикацията е редактирана (17-05-08 08:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Ужасяващ ритуал с малки деца в Индия
Автор: marrio31   
Дата:   17-05-08 08:52

даа това е лудо,според мен са извадили зъбите на змията

Отговори на това съобщение
 Re: Ужасяващ ритуал с малки деца в Индия
Автор: tnt   
Дата:   17-05-08 09:04

информация на ухо:
Соло5 се готви за топ репортер в жълти вестници. С много теми тества ФФ аудиторията на какво кълве най-много
[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Ужасяващ ритуал с малки деца в Индия
Автор: stoychev   
Дата:   17-05-08 11:26

[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Ужасяващ ритуал с малки деца в Индия
Автор: Chitsujo   
Дата:   17-05-08 11:34

Аз знам друго. Пускат кобрата да хапе, доакто са малки. Тялото изгражда имунитет, това се повтаря често и вече като са големи могат да свирят на змията и дори да ги ухапе нищо не им става. Мисля си, че имунитетът се предава и по ДНК, но не съм сигурна. Иначе гадничко да. [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Ужасяващ ритуал с малки деца в Индия
Автор: nice   
Дата:   17-05-08 11:46

според мен пък... кобрата изобщо не пуска отрова, иначе това бебе ще има още 2мин. живот...

Отговори на това съобщение
 Re: Ужасяващ ритуал с малки деца в Индия
Автор: tnt   
Дата:   17-05-08 11:48

имунитетът не се предава по имунитет... добива се, както каза Япончето. Възрастни хора също могат да го добият, като се оставят да ги хапят...ма няма да пробвам аз [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Ужасяващ ритуал с малки деца в Индия
Автор: jivkojj   
Дата:   17-05-08 12:37

Мюсулманите правят къде-къде по-ужасяващи неща с децата си, от колкото това дето са направили на филмчето с бебето.

Бебетата са доста издръжливи, пропорционално биха издържали много повече без увреждания отколкото възрастен човек.

Отговори на това съобщение
 Re: Ужасяващ ритуал с малки деца в Индия
Автор: ejko   
Дата:   17-05-08 12:48

solo5 много отгоре-отгоре ги гледаш нещата..., оценките който даваме винаги са продиктувани от нашата ценностна система и не могат да я надхвърлят...! Но не знам защо вярваме, че иманно тя е меродавна и какво ни дава правото да даваме оценки и да бъдем "безпристрастни". Една от характеристиките на западната култура е нейната нетърпимост към различията и това може да го открием във всеки от нас. Затриваме цели континенти като се опитваме да им кажем кое е правилното и кое не е, без дори да се замисляме и за миг, че никой не ни е питал за нашето мнение.
Помисли..., 15 метра те делят от най-голямото щастие..., растеш здрав и силен..., няма ли да скочиш...! После ще кажеш че този ритуал не действа...! От къде подяволит еможе да знаеш е така. Ние сме съдници на другите и май ни е в кръвта. Помисли за Индия, една от проблемните държави в нашия свят- проблеми с популацията, с образованието, различни секти и вярвания и най-очевидното- бедността!!!
Е замислял ли си се че тези хора нямат проблем..., те са щастливи, не мислят че имат проблем с това, че раждат много деца, не се чувстват бедни, защото не познават друго и нямат проблем да уважават вярванията на всеки един от тях.
Кой ни дава право да ги съдим и да им забраняваме да бъдат такива каквито са ("Би трябвало такова движение да се забрани със специален закон.")... Или е нормало след като така и така се мислим за богове, за избрани и за безсмъртни, да искаме да направим и другите по наш образ и подобие! Аз не казвам че аз съм прав, а само казвам да се замислим дали нашата ценностна система заслужава да бъде пример и модел, след като именно тя пропагандира този уникален дисбаланс между индивида и всичко извън него!

Отговори на това съобщение
 Re: Ужасяващ ритуал с малки деца в Индия
Автор: Todd   
Дата:   17-05-08 14:59

Ха ха , това ли е ужасяващ ????

В Бг преди не много далечни години кога се родят двойка близнаци или повече ги слагат в ситото на покрива за една нощ - нема значение сезона .Може и минус 50 да е .
И кое изкара до сутринта живее.Много често не е изкарвало ни едно ...
Ха , и никой не е викал че има проблем .[smilie19]

Та индийците сте седнали да мислите - обучават ги за нинджи бе - от малки !!!


[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Ужасяващ ритуал с малки деца в Индия
Автор: solo5   
Дата:   17-05-08 15:17

клипа се беше бъгнал нещо, че го качих отново

ejko ти сериозно ли си мислиш, че като си пуснат бебета и растат здрави и силни [smilie10]

jivkojj това е мюсюлмански обичай от проповядващи исляма в Индия


Отговори на това съобщение
 Re: Ужасяващ ритуал с малки деца в Индия
Автор: d256h   
Дата:   17-05-08 15:36

Е какво му е ужасяващото, хвърлят бебчета от 3-тия етаж? Нормално!

Отговори на това съобщение
 Re: Ужасяващ ритуал с малки деца в Индия
Автор: jivkojj   
Дата:   17-05-08 16:39

solo5 да, видих че е обичай на проповядващите исляма. Имах в предвид че мюсулманите се способни на къде по-големи зверства със собствените си деца в името на вярата. На фона на тях, това подхвърлане на бебета е дребна работа.

Отговори на това съобщение
 Re: Ужасяващ ритуал с малки деца в Индия
Автор: feon   
Дата:   17-05-08 17:27

ejko [smilie24] [smilie24] [smilie24]

solo5, съдиш за обичай, чийто контекст не познаваш.. ей така от някакво клипче..., това, което си написал като коментар е смешно просто!

jivkojj,/мюсулманите се способни на къде по-големи зверства със собствените си деца в името на вярата./,

пишеш големи глупости!

Този обичай може да колкото мюсюлмански, толкова и християнски... както и в Индия, така и у нас!

Стига с тоя европоцентризъм!

Отговори на това съобщение
 Re: Ужасяващ ритуал с малки деца в Индия
Автор: ejko   
Дата:   17-05-08 18:03

"ejko ти сериозно ли си мислиш, че като си пуснат бебета и растат здрави и силни" ми не вярвам, но също така не вярвам, че има нещо което ги спира да растат такива. Принципно всяко предубеждение не е хубаво, така че гледам да не съм предубеден[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ужасяващ ритуал с малки деца в Индия
Автор: solo5   
Дата:   17-05-08 18:04

feon какво има да му познавам на ритуала
нали имам очи и виждам какво правят
за мен това не е нормално
за теб, ако е - сигурно имаш някакъв проблем



Публикацията е редактирана (17-05-08 18:05)

Отговори на това съобщение
 Re: Ужасяващ ритуал с малки деца в Индия
Автор: ejko   
Дата:   17-05-08 18:05

И Соло дай линка от където си го взел това клипче, стига си пропагандира блога, че нещо се сбъгяса пак и не мога да го покажа на жената, че да поспоря и с нея:))

Отговори на това съобщение
 Re: Ужасяващ ритуал с малки деца в Индия
Автор: solo5   
Дата:   17-05-08 18:08

абе в блога ми качих клип, но явно платформата е бъгава нещо и след време клипа не се визуализира
Може да пестят от трафик знам ли ги [smilie5]

Ей това е клипа: Indian Baby Dropping Ritual


Отговори на това съобщение
 Re: Ужасяващ ритуал с малки деца в Индия
Автор: nrk   
Дата:   17-05-08 18:14

Да, а хубавият ни обичай: скачане в полузамръзнал водоем заради парче дърво посред зима, явно е белег за супер цивилизованост. Но ако това ни го каже някой индиец ще се обидим, сигурно.

Ежко е прав за западната култура...

Отговори на това съобщение
 Re: Ужасяващ ритуал с малки деца в Индия
Автор: solo5   
Дата:   17-05-08 18:21

тези, които скачат в полузамръзнал водоем заради парче дърво посред зима, го правят по собствено желание
има голяма разлика

Отговори на това съобщение
 Re: Ужасяващ ритуал с малки деца в Индия
Автор: jivkojj   
Дата:   17-05-08 22:12

feon пиша глупсти ли? Ами да взема да се поразтърся тогава за снимки из интернет на ритуални обрязвания при момичетата(!!) и момчетата; снимки на деца опасани с бомби в името на исляма и гордите родители до тях. Сигурен съм че е пълно с такива, както и съм сигурен, че тея зверства са единодушно подкрепяни от народите на едни и други държави.

Отговори на това съобщение
 Re: Ужасяващ ритуал с малки деца в Индия
Автор: Стоев   
Дата:   18-05-08 00:01

Тези да не тренират пожарникарски умения?[smilie10]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.