Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Без съмнение...
Автор: Lalinda   
Дата:   29-04-08 13:57

Без съмнение, изобилието на темите, нароили се около спречкалия се със Стоичков фотограф показва, че фактът, че някой наш сънародник може и да е цървул, притеснява фотосайтовата общественост...

Защо?

В тази връзка ми се ще да попитам как е известна България сред близките ви приятели (имам предвид чужденци, било то посетили или не България) в чужбина или сред случайните ви познати чужденци?

На първо място се сещам за млад (тогава) алжирски кинорежисьор, с когото преди двайсетина години се запознах в Париж (беше съсед в общежитието ни, което бе за стажанти от областта на изкуствата и културата), който бе посетил Варна и Варненския кинофестивал, и първото нещо, което ме попита, е дали българите продължават да ядат от онези черни семена?

Ставаше дума за семки, разбира се!!!

Какво ми оставаше да му отговоря, освен едно смутено: "Да!"

Предполагам, че може да споделите интересни случки, не непременно от сорта на тази (но не мисля и че си струва да ги крием).

За да сложа и нещо друго на везните, ще добавя и че това лято почти непознати ми французи ми се обадиха по телефона, за да ми съобщят, че българските медици са освободени, още в деня на освобождаването им (бяхме из Алпите и нямаше как да следим пресата), а на връщане оттам френска художничка ми подари картина, също развълнувана от съдбата на медиците ни (казва се "Божури по вятъра"), като на тяхна сънародничка... До миналото лято не са знаели нищо за тях, но се възхищавали на куража и силата на волята им...

Отговори на това съобщение
 Re: Без съмнение...
Автор: itilien   
Дата:   29-04-08 14:03

Нямат си хората работа, та за стоичков мислят. Тая сутрин гледам че и на първа страница в 24 часа го изтипосали. Занимават хората с простотии.

Отговори на това съобщение
 Re: Без съмнение...
Автор: boink   
Дата:   29-04-08 14:03





Публикацията е редактирана (29-04-08 14:51)

Отговори на това съобщение
 Re: Без съмнение...
Автор: matataupa   
Дата:   29-04-08 14:04

Итилиен [smilie24]

Хич не го и мисля, Стоичков. Той е футболист, като рита ми е интересен- инак, простаци Бол[smilie21]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.