Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Ето как убраха баща ми:
Автор: diandimov   
Дата:   31-03-08 11:48

(На бас че половината коментари ще са за правописа на заглавието)

Натоварил си мерцедеса с боклуци, ще са връща за БГ. И малко преди да излезе от Италия, някакъв го задминава и нещо маха. И спрял в аварииното. Спрял и баща ми.

Извод 1: Не се спира на път! Ако имате проблеми със собствената си кола, ще ги усетите. Ако някой друг има проблеми, за целта са съответните служби - полиция, пътна помощ и прочее.

И оня - на много развален англииски - му обяснявал нещо за гумата. А когато тръгнали, няколко километра по- натам баща ми установил че му няма портфейла, дето го държал до скоростите.

Извод 2: Не се носи кеш! И портфейла не се държи на такова място. А вероятно и колата се заключва...

Когато се оплакал в полицията, му казали че това е четвърти такъв случай за днес...

Извод 3: Има нещо много гнило и нагласено в сегашния курс на долара. Не може ЕU, в който след 30 години пенсионерите ще са 50% от хората и няма да бачкат а ще цоцат от младите, които пък от своя страна няма да купуват нищо, а само ще наследяват колите и къщите от бабите си, да има някакъв забележим икономически ръст.

...И евентуално това били чехи или унгарци, добавили полицаите.

Генерален извод: Страните от Източна Европа са развъдник на криминални елементи, министри, и други.


Отговори на това съобщение
 Re: Ето как убраха баща ми:
Автор: Todd   
Дата:   31-03-08 11:52

Ами тоя номер с гумите е стар като света !!! Не може да пътуваш и да го не знаеш !!!!

А курса на долара.....с-то в края го слагат само за благозвучие [smilie19]


[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Ето как убраха баща ми:
Автор: ddimo   
Дата:   31-03-08 11:55

Миии... за ко му е било да са връща[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Ето как убраха баща ми:
Автор: Amigo   
Дата:   31-03-08 12:03

абе като си спомня мен как ме обраха за 1 мин. по подобен начин, че цяла раница ми дигнаха тия идиоти от колата [smilie9] [smilie9] човек докато не се е опарил, не внимава... [smilie2] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Ето как убраха баща ми:
Автор: diandimov   
Дата:   31-03-08 12:10

Ми да се забранат кражбите със закон, баси!

Отговори на това съобщение
 Re: Ето как убраха баща ми:
Автор: ibk   
Дата:   31-03-08 12:23

Или както казва Тери Пратчет - да ги разрешат. Поне всичко ще си е законно.[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Ето как убраха баща ми:
Автор: RAFA   
Дата:   31-03-08 12:30

ibk - в нашата държава даже министерство си имаме и то не едно [smilie18]
Мислех, че само в нашата държава стават такива неща искрените ми съжаления [smilie9]



Публикацията е редактирана (31-03-08 12:33)

Отговори на това съобщение
 Re: Ето как убраха баща ми:
Автор: equinox   
Дата:   31-03-08 13:18

Имаш грешка в заглавието [smilie8] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Ето как убраха баща ми:
Автор: BOINK   
Дата:   31-03-08 14:21


към изводите по горе още един:

никога не спирай за нощувка или престой по голям от 30 мин. на паркинг, когато вали дъжд. - дъждът трака по колата, ти се унасяш в сладка дрямка:

вариант 1: пръскат по ключалката с азот нещо си там и чук чук само два пъти и колата/буса е отворен. след 30 сек. се събуждаш и ти няма нещата (в случая 4000 еврони и всички документи сложени в краката на шофьора който спи на разпъната седалка [smilie23] )

вариант 2: когато спиш оставяш както е редно малко джама поотворен, един пръст .... и се събуждаш бос. има един спрей от който заспиваш и спиш като камък. може и гащите да ти вземат без да усетиш - много популярен в франция и испания метод. действа и без дъжд. просто спираш да починеш и после береш ядове.

до колкото знам българите са пионери в паркинго-магистралните престъпления из европа. (сещам се някой национал. теми тука и ми става смешно как някой ми обеснява като на туземец колко и какви сме и тн. - да такива сме - бугари. обикновенно престъпниците кибичат на кръстопътя, муахахаха смешници националисти, тесногърди нещастници [smilie18] [smilie18] [smilie18] )

Отговори на това съобщение
 Re: Ето как убраха баща ми:
Автор: solo5   
Дата:   31-03-08 14:23

убраха е много яка дума [smilie24] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Ето как убраха баща ми:
Автор: Cristinel   
Дата:   31-03-08 14:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Ето как убраха баща ми:
Автор: IvoZafirov   
Дата:   31-03-08 16:30

не му е грешно заглавието [smilie21]

еми този номер е много балъшки с гумата, фадъра ти що се е вързал

Отговори на това съобщение
 Re: Ето как убраха баща ми:
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   31-03-08 16:47

Друг стар номер и е този със златния пръстен. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Ето как убраха баща ми:
Автор: neuromancer   
Дата:   31-03-08 17:05

още изводи:
5) diandimov много се е вкиснал от курса на долара
6) за курса на долара е виновна Европа, а не тия дето управляват Америка, неясно защо

само не разбрах какво общо има между кражбата и курса на долара?

Отговори на това съобщение
 Re: Ето как убраха баща ми:
Автор: ddimo   
Дата:   31-03-08 17:20

ЗЕми верно си оправи заглавието, че така всеки път го чета "убиха" вместо "убраха"[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Ето как убраха баща ми:
Автор: Cristinel   
Дата:   31-03-08 17:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Ето как убраха баща ми:
Автор: vlassadar   
Дата:   31-03-08 17:27

Убраха може да е от уборка - на колата нали

Отговори на това съобщение
 Re: Ето как убраха баща ми:
Автор: n1x0n   
Дата:   31-03-08 18:12

В щатите Убират по-готино - направо те гръмват и ти прибират телефона и дребните. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Ето как убраха баща ми:
Автор: tnt   
Дата:   31-03-08 18:25

оф...тва заглавие ми вади Учити [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ето как убраха баща ми:
Автор: equinox   
Дата:   31-03-08 18:34

Еее n1x0n не си прав! Изобщо не е задължително да те оберат, за да те гръмнат. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Ето как убраха баща ми:
Автор: zaiko   
Дата:   31-03-08 18:43

Епа я ако ше спиме у колата, ше се заключиме бре. И аларму ке си пуснем [smilie18] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Ето как убраха баща ми:
Автор: tan4o   
Дата:   31-03-08 18:59

Прибирахме се с баща ми от Балкана и малко преди разклона на Бяла, за Русе спряхме да си починем, и хоп едно новичко лъскаво порше след нас и то спря.Питаха момчтата дали сме имали гаечен ключ...ама ги отрязахме[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Ето как убраха баща ми:
Автор: dexter_d   
Дата:   31-03-08 19:53

Мислех, че само в нашата държава стават такива неща...

Даам... Да ти кажа: и в Пакистан стават, че и в белите държави...

[ezik]


Отговори на това съобщение
 Re: Ето как убраха баща ми:
Автор: Skic   
Дата:   31-03-08 20:24

В Италия [smilie7] Те тея са битер от нас, а за чуждите елементи тук не ми се говори... А как реват от румънци и албанци не е истина. Dunque жалко, че така се е случило, но подобни неща са рядкост/вероятно/ само в Скандинавския полуостров. Европейски съюз,а? Хахаха, някой да каже как е в Австралия, че САЩ и ЕС не стаат [smilie5]



Публикацията е редактирана (31-03-08 20:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Ето как убраха баща ми:
Автор: diandimov   
Дата:   31-03-08 23:09

Така значи...

И аз се чудя как баща ми се е вързал, при положение че прави по 1500 км. из EU на седмица.

Но го отдавам на неговото ЕГН, нормално.

А "Убраха" - защото звучи като... Тоест, той звучеше като Утрепан когато ми то каза.

Иначе са взели 400 евро, нищо особено. И всички документи, по- неприятното.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.