Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Кирлианова фотография. Къде освен в Пловдив?
Автор: Chitsujo   
Дата:   31-03-08 14:43

Търся къде в София се правят Кирлианови снимки. -инфо кирлианови снимки Тези снимки са като тези от филма за водата, където се измерва енергията на водата. По същият начин (предполагам) може да се измери и енергията на човек(по дланта например) за аурата незнам. Казаха ми че може да се мери по дланта, но имало в Пловдив. А аз търся в София. Никъде в интернет не намирам информация къде се правят снимки. Ако някой знае плс да пише.

http://www.pranicbulgaria.com/education.php#012
(това е и единствената снимка на кирлианова фотография, която намерих (не че мн. съм търсила) за това давам линк така.)

Отговори на това съобщение
 Re: Кирлианова фотография. Къде освен в Пловдив?
Автор: ivanov_id   
Дата:   31-03-08 14:50

Снимката на човешка ръка в началото на сериала "Досиетата Х" е с кирлианова фотография. Питай агент Мълдър [smile] [smile] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Кирлианова фотография. Къде освен в Пловдив?
Автор: Amigo   
Дата:   31-03-08 14:54

туй пък за кво ти е?! [cool] [smilie8] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Кирлианова фотография. Къде освен в Пловдив?
Автор: Chitsujo   
Дата:   31-03-08 15:34

Миго, искам да видя дали не съм дете индиго, а и как са биоенергиите по мене [smilie3]
Капиш [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Кирлианова фотография. Къде освен в Пловдив?
Автор: ivanov_id   
Дата:   31-03-08 15:35

При кирлиановата фотография се пуска ток с високо напрежение през изследвания обект и резултатът се регистрира на филмова плака. Има две приложения - научно (много е сложно, мързи ме да обяснявам) и фантастично (врачките, баячките, астролозите и прочие недомаслени говеда вярват, че така могат да "фотографират" магия, "полтъргайсти" и какво ли още не).

Искрено се надявам, че Chitsujo няма да светне вместо фотофилма.

Отговори на това съобщение
 Re: Кирлианова фотография. Къде освен в Пловдив?
Автор: Amigo   
Дата:   31-03-08 15:38

Chitsujo написа:

> Миго, искам да видя дали не съм дете индиго, а и как са
> биоенергиите по мене [smilie3]
> Капиш [ezik]



[smilie5] [smilie5] индигово, кайш [smilie8] [smilie8] [smilie5] [smilie5] под индиго ли са те правили?![smilie11] [smilie8] [smilie11] [smilie25] [smilie25] [smilie5] [smilie5] мога да ти дам електронната схема и да си сглобиш кирлианово апаратче [smilie8] [smilie6] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кирлианова фотография. Къде освен в Пловдив?
Автор: Chitsujo   
Дата:   31-03-08 15:41

Иванов, тия врачуващите не ме интересуват. Интересно ми е да видя какво ще излезе при мен като резултат. Виждала съм такава снимка правена в Пловдив на близък мой човек с много силно излъчване. Той излекува една моя съседка от начален стадий на оглушаване, а на мен ми излекува синузита [smilie10] [smilie10] [smilie10] Не ме е страх от ток, няколко пъти ме е тресло двеста и двадесет (220 V)
Heavy metal, здраво [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кирлианова фотография. Къде освен в Пловдив?
Автор: Amigo   
Дата:   31-03-08 15:42

Chitsujo написа:

> Иванов, тия врачуващите не ме интересуват. Интересно ми е да
> видя какво ще излезе при мен като резултат. Виждала съм такава
> снимка правена в Пловдив на близък мой човек с много силно
> излъчване. Той излекува една моя съседка от начален стадий на
> оглушаване, а на мен ми излекува синузита [smilie10] [smilie10]
> [smilie10] Не ме е страх от ток, няколко пъти ме е тресло
> двеста и двадесет (220 V)
> Heavy metal, здраво [smilie18]





е, щом те е тресло няколко пъти, значи кирлиановата няма да те хване [smilie8] [smilie8] [smilie18] [smilie18] много ще й дойде твоят волтаж [smilie18] [smilie18] [smilie18] [ezik] [ezik] [ezik]



Публикацията е редактирана (31-03-08 15:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Кирлианова фотография. Къде освен в Пловдив?
Автор: ivanov_id   
Дата:   31-03-08 15:49

Кирлиановата фотография се прави с много високо напрежение (хиляди волтове), но с много ниска сила на тока (мили и микроампери). Но! Ако техническата система се прецака, просто нямаш шанс да оцелееш. Освен това кой ще интерпретира снимката и какъв модел ще вземе за образец. Това е все едно да си направиш рентгенова снимка - проблемът не е в техническото изпълнение, а в разчитането на резултата. Кой [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Кирлианова фотография. Къде освен в Пловдив?
Автор: Chitsujo   
Дата:   31-03-08 15:52

Да я пратя по мейла на някой велик руски учен, знам ли? [smilie11] В пловдив май има кой да ги разчита. Не съм сигурна. това не се бях досетила[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Кирлианова фотография. Къде освен в Пловдив?
Автор: ivanov_id   
Дата:   31-03-08 15:53

Апропо - "снимките" на вътрешните органи са правени на термоскенер, а не с кирлианова фотография. Разликата е както между паспортната и рентгеновата снимка.

Отговори на това съобщение
 Re: Кирлианова фотография. Къде освен в Пловдив?
Автор: Cristinel   
Дата:   31-03-08 15:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кирлианова фотография. Къде освен в Пловдив?
Автор: Chitsujo   
Дата:   31-03-08 15:55

ОК. Копирах съобщението от друг форум [smilie5], но така или иначе и мен ме интересува същото

Отговори на това съобщение
 Re: Кирлианова фотография. Къде освен в Пловдив?
Автор: Amigo   
Дата:   31-03-08 15:56

Chitsujo, така кат тъ гледам с двете си очи и с третото, енергията ти е добре [smilie5] [smilie5] [smilie5] Така че не се кахъри за кирлиановата фитиграфия, ами препускай повече с кончетата, идвай на тенис редовно и си свиркай [smilie3] [smilie8] [smilie5] [smilie5] Казано честно всичко ти е наред, тъй че спокойно си гледай напред [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кирлианова фотография. Къде освен в Пловдив?
Автор: Amigo   
Дата:   31-03-08 15:57

Cristinel написа:

> и мен веднъж ме тресе тока - бях потен и разглобявах едно
> радио, което беше включено в ел. мрежата .... изревах като
> мечка [smilie8]



оттогава ли спря свинските пържоли?! [smilie11] [smilie8] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Кирлианова фотография. Къде освен в Пловдив?
Автор: PeterPAN   
Дата:   31-03-08 16:00

Друга тема ;)
Цък

Отговори на това съобщение
 Re: Кирлианова фотография. Къде освен в Пловдив?
Автор: Cristinel   
Дата:   31-03-08 16:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кирлианова фотография. Къде освен в Пловдив?
Автор: Chitsujo   
Дата:   31-03-08 16:13

Амиго, бях на таксация на дивеч събота и то не бе яздене на коне, то не бе чудо. Разрешиха ми да управлявам каруца, а аз не прецених, че високите скорости с дървени гуми не били полезни. Така се засилихме по поляната надолу и аз исках и десен завой да направя, че.... Замалко да се преобърнем с каруцата. Яко екстрийм завой с 40 км/ч с каруца направих на две колела [smilie10] [smilie18] [smilie18] Щяхме да се преобърнем, аз почти изпаднах от скамейката, ама овладях положението. Много ми е смело като съм с момчетата от дружината и някой път ще патя. Така миналата година пак с тоя кон (бяла кобила де) препусках без седло и без юзди и паднах два пъти. Един път през глава по гръб и един път на врата си паднах, та оттогава търся някой кирлиански да ме заснеме да видим, що съм толкова дива или това ще да е от циганката дето ме е кърмила в болницата [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Конят се плези, а аз отзад го прегръщам. Фотографът ми беше на 4 големи [smilie18]
https://photo-forum.net/static/forum/2008-03/itlo8876.JPG
http://i.data.bg/08/03/31/882075_orig.jpg


Ей ни, неразделни:
http://i.data.bg/08/03/31/882076_orig.jpg


Да живее Астрид Линдгрен!
Ваша
Пипилота Виктория Транспаранта Ментолка Ефраимова [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Кирлианова фотография. Къде освен в Пловдив?
Автор: PeterPAN   
Дата:   31-03-08 16:14

Амиго: Пращай схемата да сглобяваме ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Кирлианова фотография. Къде освен в Пловдив?
Автор: Chitsujo   
Дата:   31-03-08 16:17

Ако Амиго го сглобява ПУ СИ аз не искам да го пробвам [ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Кирлианова фотография. Къде освен в Пловдив?
Автор: Amigo   
Дата:   31-03-08 16:18

[smilie5] [smilie5] нашта дива ездачка... [smilie3] [smilie8] [smilie5] [smilie5] има и други начини да си измериш енергията и здравословното състояние [smilie8] [smilie8] [smilie5] [smilie5]

те тва е за електричари [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кирлианова фотография. Къде освен в Пловдив?
Автор: Amigo   
Дата:   31-03-08 16:19

Chitsujo написа:

> Ако Амиго го сглобява ПУ СИ аз не искам да го пробвам [ezik]
> [ezik] [ezik]



[smilie10] [smilie10] [smilie18] [smilie18] споко, аз само разглобявам [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кирлианова фотография. Къде освен в Пловдив?
Автор: Chitsujo   
Дата:   31-03-08 16:24

Оооо, НЕ! Не съм създадена за електроинженер, т.е. за никакъв инженер не ставам. И аз като Амиго да разглобявам мога [smilie18] Айде направете го и ще тестваме домашният любимец, ама не моя [smilie5]

https://photo-forum.net/static/forum/2008-03/azmd5084.JPG
http://i.data.bg/08/03/31/882098_orig.jpg




Публикацията е редактирана (31-03-08 16:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Кирлианова фотография. Къде освен в Пловдив?
Автор: Amigo   
Дата:   31-03-08 16:30

Абе с кво са правени тия снимки бе... ужасТ напрау [smilie10] [smilie10] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кирлианова фотография. Къде освен в Пловдив?
Автор: PeterPAN   
Дата:   31-03-08 16:31

Ще го пробам някой път ;)

Мерси Амиго

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.