Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 бакшишите са верно нагли к******а
Автор: джъмбо   
Дата:   20-09-07 22:24

1.4 за софия дето са най-дългите курсове...
за малките градове левче....

минимално да било 50% от цената на А98 те щото все с А98 карат вместо с газ за левче
левче за това да ти отворят багажника да си ложиш багажа - зер мориш го и износваш багажника.....

+ 15% за това че му е голям багажника....
левче за повикване левче за престой минута....

на всичкото отгоре ми се явява някакъв и ми обяснява че го прее****л като съм го карал да прави кратък курс за 2 лв след като след едва ли не 5 мин можел да хване курс за 8 кинта.....

чувствам се унизен когато съм изморен и се намирам на НДК да си хвана такси до паметника левски където живея.....

не знам какви са им харчовете ама само газта на километър е 10 ст а аз плащам по 50 + още 50 за начало а и за всеки престой.....


по техните думи колата се чупи всеки ден.... и са на свирепа загоба и са благодетели че ни возят......

семейната ни кола е нова и не е влизала в сервиз последните 2 години а е карана само в софия и е навъртяла поне 40 000 км....

само газ е сипвано и веднъж галоши.....
лизинга е 350 на месец....

това са по 17 лв на ден (работен) или около 30 км навъртяни + разните екстри като първоначална вноска и престой..... и това около 4 ма клиенти.....

тези които имат нови коли са по два и ги карат поне по 16 часа на ден ...... едва ли успяват да съберат само за лизинга и текущите разходи....

в софия рядко попадама на празно такси (освен ако не е от копърките дето вече са сложили тези цени и всеки ги заобикаля старателно)

някак си не ми излизат говорилнята колко са зле

Отговори на това съобщение
 Re: бакшишите са верно нагли к******а
Автор: royal   
Дата:   20-09-07 22:27

джъмбо
ти имаш нужда да одищ пеш ... инак с тезз килограми коя мома ще земе - по скоро ше се класираш за некой отбор по СУМО[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: бакшишите са верно нагли к******а
Автор: Amigo   
Дата:   20-09-07 22:27

Ами да се возят самички [cool] [smilie8] Нали има пазарна икономика, ако щат и по 15 уева на км, щом като има кой да се качи в таксито [smilie19] [smilie19] ама да не ме занимават с техните проблеми, щото са частници [cool] [smilie7] Каква стачка, да си слагат цените и да видим [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: бакшишите са верно нагли к******а
Автор: royal   
Дата:   20-09-07 22:28

уакаримасска ?[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: бакшишите са верно нагли к******а
Автор: ALBIREO   
Дата:   20-09-07 22:28

Тия са ненормални [smilie23]

Едит 1: Моята прогноза е, че ако всички сложат цена 1,4 лева на км, над 90% от бакшишите ще се наложи да си сменят работата.

Едит 2: Тия са крайно ненормални [smilie7]
Просто нямам думи.
Да са живи и здрави [beer]



Публикацията е редактирана (20-09-07 22:30)

Отговори на това съобщение
 Re: бакшишите са верно нагли к******а
Автор: athom   
Дата:   20-09-07 22:30

...което е невъзможно шот от тях не става и чеп за зеле.[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: бакшишите са верно нагли к******а
Автор: джъмбо   
Дата:   20-09-07 22:31

някое настъпано бакшишче ли изцвърча????

Отговори на това съобщение
 Re: бакшишите са верно нагли к******а
Автор: Amigo   
Дата:   20-09-07 22:32

цитат от един форум:

Преди 11 години бях в Швеция. Ако ви кажа честно,онемях.Таксим си чакат реда и са отпред до колата си ,облечени в черни костюми с бели ризи и черни папионки.Таксито жълто волво,ако те види ,че тръгваш с багаж към стоянката,шофьорът на първата кола идва при теб и те пита дали може да ти помогне.Ама не му знаеш езика?Няма проблем.Те говорят и английски и немски.Взема ти багажа,отваря ти вратите-избираш къде ще седнеш-до него или на задната седалка.Аз предпочетох задната седалка.И си имах предостатъчно място-поне 40 см до предната седалка.Преди да потегли ,шофьора си сложи белите ръкавици и ме запита за къде ще пътувам.Съобразителн ми подаде малко бележниче с химикал.След като му го написах се усмихна.Попита ме каква музика предпочитам.Казах му и за мое най-голямо учудване,той ми пусна точно това което желаех.А в колата се носеше аромата на свеж планински въздух.Разговаряхме на най-различни теми.Аз му дадох 50 крони ,вместо 45.Но той ми върна до стотинка.И нали съм си балканско чедо не повярвах,че това е възможно,а че иска повече и затова оставих на седалката си 10 крони.Влязох в хотела да се регистрирам и в момента в който ми давха ключовете,шофьора дойде при мен и ми каза,че съм изгубила 10 крони в таксито му и ми ги подаде.Честно казано гледах и не вярвах на очите си.Говорих с други хора за това и те казаха,че това е нормално и че шведите като нация са ”паталогично честни”.

[cool] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: бакшишите са верно нагли к******а
Автор: neddrag   
Дата:   20-09-07 22:36

Амиго, това съм го виждал и в Германия и във Финландия. Там наистина такситата са в услуга на клиента, а не клиента в услуга на таксиметровия шофьор.

Отговори на това съобщение
 Re: бакшишите са верно нагли к******а
Автор: джъмбо   
Дата:   20-09-07 22:36

да ми върнат ресто.....
оня ден имах сметка 7,20.... дадох 10 лв.... колко ми върнаха???? я роялчо да каже

Отговори на това съобщение
 Re: бакшишите са верно нагли к******а
Автор: agop4o   
Дата:   20-09-07 22:37

само чакам да сложат тая цена и да ми падне някой на моя крик.ох божке кво ще им се случи[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: бакшишите са верно нагли к******а
Автор: boni   
Дата:   20-09-07 22:39

Абе за София да ви дам рецепта. Купувате си 700 кубиково да кажем Фиат чинкуеченто, 800 кубиково дайхатсу куоре или 800 кубиково сузуки алто за около 1000-1300лв, слагате му газ, джъткате си и се врете навсякъде за жълти стотинки:)

Отговори на това съобщение
 Re: бакшишите са верно нагли к******а
Автор: carl_cox   
Дата:   20-09-07 22:39

най-хубавата и луксозна кола, в която съм се качвал е Мерцедес лимузина - черна...такси [smilie5] но това се случи в Холандия [smilie6]

а тука DEWOOOO MATIZ хахаха


Отговори на това съобщение
 Re: бакшишите са верно нагли к******а
Автор: navy   
Дата:   20-09-07 22:40

Мен ме е страх в малка кола в натоварено движение, може да станеш на кайма [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: бакшишите са верно нагли к******а
Автор: джъмбо   
Дата:   20-09-07 22:41

бони карането не ми е страст.... катастрофирал съм и още не ме пуснало....[smilie2]

джиткам с градския или пеша....

специално за роялчо.... офиса ми е на 5 км от нас отива и се връщам пеша .... освен ако не вали или е студено

Отговори на това съобщение
 Re: бакшишите са верно нагли к******а
Автор: neddrag   
Дата:   20-09-07 22:41

Ми... Сега, както ще се наложи да пътувам... Пирдоп София и обратно - 160 км по 7-8/100 - 12 литра го кажи, по 2 лв - 24. Иначе 10 за автобус и 10 за такси....Ми по добре с моята си кола.

Отговори на това съобщение
 Re: бакшишите са верно нагли к******а
Автор: royal   
Дата:   20-09-07 22:42

дзъмбо ... 1,36 ... 7.20 със ДДС е 8.64[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: бакшишите са верно нагли к******а
Автор: navy   
Дата:   20-09-07 22:43

Моята харчи 4.7/100 ама... като не я настъпвам [smilie18]
Начи... не харчи толкова [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: бакшишите са верно нагли к******а
Автор: Amigo   
Дата:   20-09-07 22:43

Ето тва е вече новина:
Водата скача с 20 %
Увеличението влиза в сила, ако "Софийска вода" инвестира над 15 млн. лв.
[cool] Парното скача, електрото скача, олиото вчера го взех 3.20 [cool] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: бакшишите са верно нагли к******а
Автор: boni   
Дата:   20-09-07 22:43

Нейви, малката кола не е за дълъг път и високи скорости. В натовареното движение по центъра на софия много високи скорости не се развиват:)

Отговори на това съобщение
 Re: бакшишите са верно нагли к******а
Автор: TPECHAT   
Дата:   20-09-07 22:44

[smilie18]
орлов мост -> младост = 20 лв

мауий [smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: бакшишите са верно нагли к******а
Автор: boni   
Дата:   20-09-07 22:45

Нейви, ела ми покажи в София как ще харчиш 4.7/100. Това за дълъг път с 90-100 може, не и за градско...

Отговори на това съобщение
 Re: бакшишите са верно нагли к******а
Автор: royal   
Дата:   20-09-07 22:45

TPECHAT
аз за младост и... 100 лв давам [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: бакшишите са верно нагли к******а
Автор: Amigo   
Дата:   20-09-07 22:45

А я вижте пичовете какво искат:

От сдружението дори настояха за въвеждане на двойна тарифа през националните празници и еднократна такса от 1 лев, ако клиентът натовари куфари в багажника на таксито. Освен това синдикалистите настояват и за такса “амортизация” също от 1 лев, ако в колата се вози повече от един клиент.



[cool] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: бакшишите са верно нагли к******а
Автор: TPECHAT   
Дата:   20-09-07 22:45

вчера от младост до ндк фръкнаха 5 литра, минах го на 1ва хахаха [smilie10]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.