Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Полезни съвети от сайта на МВР
Автор: asahi   
Дата:   16-09-07 10:49

Съветите тук .
Цъкайте и на следващите страници.

Има съвети всякакви. Шофьорските са доста интересни. Не мога да застана 100% зад всички, но ги намирам полезни за младите шофьори. Всъщност всичко това трябва да се учи на шофьорския курс или поне аз знам повечето работи оттам. Сега, обаче, курсовете не са такива.


Отговори на това съобщение
 Re: Полезни съвети от сайта на МВР
Автор: pileshtar   
Дата:   16-09-07 10:54

[smilie24] полезно!

Отговори на това съобщение
 Re: Полезни съвети от сайта на МВР
Автор: Amigo   
Дата:   16-09-07 10:55

Абе тия повече да разкриват престъпления и да вкарват бандюгите в затвора, вместо само да дават съвети [cool] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Полезни съвети от сайта на МВР
Автор: asahi   
Дата:   16-09-07 11:02

В борбата със закононарушенията МВР и обществото би трябвало да са от една и съща страна на линията. Заспалия гражданин всеки ще го цака - и престъпници, и МВР.

Отговори на това съобщение
 Re: Полезни съвети от сайта на МВР
Автор: Amigo   
Дата:   16-09-07 11:10

Ами, asahi, виж сега, прав си общо взето, обаче... Колко бандюги се разхождат на свобода с дела за висящи тежки престъпления?! [cool] [smilie23] [smilie9] [smilie9] Колко пъти насилствено те ограбват и това не е зависело от твойта бдителност, щото не можеш непрекъснато да се озърташ и да чакаш някой да ти се нахвърли, нали [cool] [smilie8] [smilie8] А грабителите, ако ги хванат изобщо, за 24 часа в ареста и после пак навън. [cool] [smilie23] [smilie23] Едно време при княз Влад Цепеш (дето му викат Дракула сега) бандитите ги набивали на кол и да видиш как нямало никакви престъпления. [cool] [smilie5] [smilie5] Същото направил и с османлийците, които го нападнали и след това респектът към него бил огромен, че дори се родили легенди и след смъртта му тия не смеели да се мяркат натам [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Полезни съвети от сайта на МВР
Автор: asahi   
Дата:   16-09-07 11:13

Ти колко сигнала си подал в полицията?
Колко жалби си написал?
На колко си проследил развитието?
Колко дела си завел?

Отговори на това съобщение
 Re: Полезни съвети от сайта на МВР
Автор: Amigo   
Дата:   16-09-07 11:21

На мен лично 3 пъти ми се е случвало досега и жалби съм подавал и нищо... общо взето и в трите случая пих по една студена вода след това и така... Единият път дори направо ми го казаха самите следователи [smilie23] [smilie23] На мои роднини да не ти разправям какво им се случи и как същото се е случвало на много други софиянци, подавани са безброй жалби, ангажираха вестници и най-накрая се оказа, че и полицията е в далаверата, знаят се прекрасно бандитите, но... заплашиха роднините ми, че може да им се случи нещо лошо и така...[smilie23] [smilie23] [smilie23] Това е в България [smilie23] [smilie23] Затова всеки нормален гражданин трябва да има безпрекословно правото да носи лично оръжие и да си го има и вкъщи и при посегателство върху него или семейството или имуществото му от крадливата сволоч, да се защити. Това за мен означава бяла държава! [smilie24] В момента живеем в бананова република, която е управлявана от червени дяволи [smilie23] [smilie23] И, разбира се, всеки бандит да си получава законово каквото му се полага! Но затова трябва да се почне първо с мафията в парламента и правителството [cool] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Полезни съвети от сайта на МВР
Автор: asahi   
Дата:   16-09-07 22:44

Бе ти колко време си носил оръжие че искаш и да си го имаш? Притежаването на оръжие е отговорност, отговорност и пак отговорност.

Отговори на това съобщение
 Re: Полезни съвети от сайта на МВР
Автор: Amigo   
Дата:   16-09-07 22:54

asahi написа:

> Бе ти колко време си носил оръжие че искаш и да си го имаш?
> Притежаването на оръжие е отговорност, отговорност и пак
> отговорност.




Напълно запознат съм с въпроса от години и си нося отговорността. [cool] [smilie7] Свободният гражданин трябва да има право на избор - това е![cool] [smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.