Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Зверски катастрофи по пътищата! 18+ (ужас!)
Автор: crasho   
Дата:   21-08-07 17:47

http://autoplay.ru/2007/08/16/samye_strashnye_fotografii_avarijj_esli_u_vas_slabaja_psikhika_luchshe_ne_smotret.html
УЖАСНИ СА!! за съжаление са истински

Отговори на това съобщение
 Re: Зверски катастрофи по пътищата! 18+ (ужас!)
Автор: alsash   
Дата:   21-08-07 17:52

НЕ ГЛЕДАЙТЕ ТОВА............

Отговори на това съобщение
 Re: Зверски катастрофи по пътищата! 18+ (ужас!)
Автор: asahi   
Дата:   21-08-07 17:53

В Москва, на кръстовището Проспект мира и Акад. Корольов има един доста голям по нашите стандарти билборд. На него има един тлъст надпис ГОРОДОК (от рус. - градче) и пояснителен текст - нещо такова: В Русия всяка година от катастрофи загиват 35 000 човека - населението на един "городок".

Много са зле.

Отговори на това съобщение
 Re: Зверски катастрофи по пътищата! 18+ (ужас!)
Автор: Amigo   
Дата:   21-08-07 17:56

Линкът не се отваря. [cool] [smilie7] А от военни конфликти и от глад колко умират? Гледките да не са кой знае колко по-хубави [cool] [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Зверски катастрофи по пътищата! 18+ (ужас!)
Автор: chavdarpg   
Дата:   21-08-07 18:00

Абе отваря се,ама е https://photo-forum.net/joro/emoticons/eck16.gif


Отговори на това съобщение
 Re: Зверски катастрофи по пътищата! 18+ (ужас!)
Автор: OnLine   
Дата:   21-08-07 18:01

нека да се гледа - УЖАСНО Е , но е действителност
Даже как може да им се показва този сайт на всеки малоумен преди да се качи в колата и да кара като ненормален - барем малко се стресне ...
не че като пукне ще има значение дали ще е красив труп , но поне да не убива други хора [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Зверски катастрофи по пътищата! 18+ (ужас!)
Автор: Amigo   
Дата:   21-08-07 18:02

Гледките от войните страскат ли, как мислите?! [cool] [smilie7] Хората си казват, на мен това не може да ми се случи. Такава е човешката психика. [cool] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Зверски катастрофи по пътищата! 18+ (ужас!)
Автор: Cristinel   
Дата:   21-08-07 18:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Зверски катастрофи по пътищата! 18+ (ужас!)
Автор: asahi   
Дата:   21-08-07 18:04

Човек влиза във военни действия или по желание - подкрепяйки някаква кауза, или няма избор - да защити страната си.
По пътищата войната е война на глупаците.

Отговори на това съобщение
 Re: Зверски катастрофи по пътищата! 18+ (ужас!)
Автор: OnLine   
Дата:   21-08-07 18:05

Асахи[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Зверски катастрофи по пътищата! 18+ (ужас!)
Автор: Amigo   
Дата:   21-08-07 18:07

Кола изхвърча от мост, загинаха мъж и бременната му съпруга
20 август 2007 / News.dir.bg


Млад мъж и съпругата му, която е била в напреднала бременност, са загинали при тежко пътно произшествие край курорта "Слънчев бряг" по пътя Горица-Просеник.
Това са 30-годишният Стоян Стоянов и Гинка Стоянова на 26 години. БГНЕС предаде, че двамата съпрузи са били без предпазни колани и инцидентът е станал около 02.00 ч. тази сутрин. Стоянов, който бил от село Просеник, се движел с фолксваген венто с несъобразена скорост на прав пътен участък, вследствие на което автомобилът паднал от моста, прелетял около 10 м и се ударил в скат на крайпътно дере. По случая е образувано досъдебно производство
Двама възрастни и две деца пострадаха при тежка катастрофа, станала около 01,30 ч. на пътя Враца - Мездра, съобщи "Фокус". По неизвестни засега причини катастрофирала е лека кола, в която са били момиче на 11 години с инициали А.А. и момченце на 1 година и 10 месеца с инициали Т.А. Двете деца са в хирургията на МБАЛ - Мездра. В много тежко състояние и с опасност за живота е майка им. Няма информация за състоянието на водача.
[smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Зверски катастрофи по пътищата! 18+ (ужас!)
Автор: OnLine   
Дата:   21-08-07 18:08

еми ежедневно се избиват [smilie2] [smilie2] [smilie2] ама акъл ли нямат , недосегаеми л иса НЯМАМ ПРЕДСТАВА[smilie4]

Отговори на това съобщение
 Re: Зверски катастрофи по пътищата! 18+ (ужас!)
Автор: Safira   
Дата:   21-08-07 18:14

ох....стана ми много лошо [smilie2] [smilie2] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Зверски катастрофи по пътищата! 18+ (ужас!)
Автор: vizov   
Дата:   21-08-07 18:22

и на мене не ми е хубаво, ама гледайте!!!


Отговори на това съобщение
 Re: Зверски катастрофи по пътищата! 18+ (ужас!)
Автор: tishovsx   
Дата:   21-08-07 18:24

Тези снимки трябва да ги пуснат, по всички кабеларки и по националните ТВ, та дано ги видят всички тапанари които искат да се правят на велики шофьори. Ужасно е!

Отговори на това съобщение
 Re: Зверски катастрофи по пътищата! 18+ (ужас!)
Автор: Todd   
Дата:   21-08-07 18:30

Мдаааа,

Това трябва да се казва " Да се погледнеш от вътре"

Кви сме грозни !!!


Отговори на това съобщение
 Re: Зверски катастрофи по пътищата! 18+ (ужас!)
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   21-08-07 19:00

Аз съм за пускането на такива кадри.

Отговори на това съобщение
 Re: Зверски катастрофи по пътищата! 18+ (ужас!)
Автор: apollo   
Дата:   21-08-07 19:07

По скоро се замисляш за това че колкото и пари да имаш отвътре все сме си...... https://photo-forum.net/joro/emoticons/eck16.gif


Отговори на това съобщение
 Re: Зверски катастрофи по пътищата! 18+ (ужас!)
Автор: marchello   
Дата:   21-08-07 19:10

... кошмарната действителност.

Най-добрият ми приятел загина в автомобилна катастрофа в САЩ. Не по негова вина.

Отговори на това съобщение
 Re: Зверски катастрофи по пътищата! 18+ (ужас!)
Автор: джъмбо   
Дата:   21-08-07 19:41

е не можах да издържа.... баси.... [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2]
горещо се моля никой да не го сполетява.... губил съм приятелка в катастрова за това че е била без колан...

асахи каза война на глупците.... как да се предпазя от някой навлязъл в моето платно[smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Зверски катастрофи по пътищата! 18+ (ужас!)
Автор: Amigo   
Дата:   21-08-07 20:08

Съдебните лекари и патоанатомите всеки ден гледат такива ужасии [cool] [smilie2] [smilie2] При мен линкът така и не се отвори [smilie8] то не, че държа [smilie8] [smilie8] Много от катастрофите стават и след заспиване зад волана [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Зверски катастрофи по пътищата! 18+ (ужас!)
Автор: apollo   
Дата:   21-08-07 21:47

Така беше... преди малко повече от година и половина изпреварвах наред и в крайна сметка се треснах в едно дърво/радвам се че бях сам и с колан... е размазах крака си и още не съм се оправил ама това ли е най важното/[smilie10]

Сега си карам спокойно... гледам да нямам технически проблем и да си пестя горивцето... през това време другите ме изпреварват ли изпреварват... явно бързат за отвъдното[smilie8]

Или при мен е малшанс но и повече късмет защото имам втори шанс, докато много други така и нямат... затова умната[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Зверски катастрофи по пътищата! 18+ (ужас!)
Автор: Amigo   
Дата:   21-08-07 21:52

Шофьорите на мерцедес, ауди и бмв били най-нагли
21 август 2007 / БГНЕС


Трябва ни национална политика по отношение на безопасността по пътищата в държавата, заяви дирекотрът на ОДП-Бургас комисар Павлин Димитров.
От началото на годината в Бургаски регион са станали 253 катастрофи с 66 убити и 274 ранени. Основна причина за инцидентите е движението с несъобразена скорост. Следват употребата на алкохол и неправилното изпреварване.От КАТ-Бургас представиха днес снимков материал на нарушенията, заснети от стационарен пост. Арогантността на водачите на скъпи автомобили е повече от тревожна, коментира комисар Димитров и посочи, че основните нарушения са от шофьори на коли, марка “Мерцедес”, “Ауди”, “БМВ”. Тези водачи демонстрират не само неуважение към реда, но и към цялото общество. За съжаление, този вид автомобили най-често са причина за катастрофите, те са мощни и с високо ниво на безопасност и затова обикновено жертвите са от друг вид коли, каза още комисар Димитров. Другият проблем, който се нуждае от решение на национално ниво, е сигурността в българските курорти, категоричен е комисар Димитров. Ескалират кражбите и посегателствата на имущество на български и чужди граждани. Хит на пазара от последния месец са кражбите на автомобил “Фолксваген Пасат”. [smilie10] [smilie10] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Зверски катастрофи по пътищата! 18+ (ужас!)
Автор: tr100   
Дата:   21-08-07 22:10

Има и друго...
Ако хората имаха някои елементарни умения в повечето случаи шяха да оцеляват. Пример - ако някой кара срещу теб, в твоето платно - бягай вдясно в канавката - по-добре с разбита кола, но жив...

Отговори на това съобщение
 Re: Зверски катастрофи по пътищата! 18+ (ужас!)
Автор: slivenski   
Дата:   21-08-07 22:15

Автор: Amigo
Дата: 21-08-07 21:52

Шофьорите на мерцедес, ауди и бмв били най-нагли
21 август 2007 / БГНЕС
---------------------------


Хахаха... Ебати психологическия профил... Ами нека да забранят за продажби и внос посочените марки... После какво следва... Голфовете... Рената... Ситроените... А защо не забранят и колите изобщо... И само депутатите да имат право да се движат с автомобили... Нещастници...

Причината не е в марката на автомобила, а в акъла на водача... И в дупките по пътищата... И в безумно поставените знаци за щяло и нещяло, което води до девалвация в доверието към пътната маркировка...

Мен преди няколко седмици един с изкорубена 35 годишна жигула щеше да ме отнесе на улицата... [smilie23] [smilie22] [smilie9]

Ае, сиктир, драги зрители! [smilie19] [smilie21]



Публикацията е редактирана (21-08-07 22:15)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.