Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 ФУТБОЛ - сезон 07/08
Автор: fundamental   
Дата:   05-08-07 19:17

айде крайно време е...... първата купа падна, да им е честита на червените дяволи [smilie21] [beer]

Дайте да направим облозите преди сезона и да ги изпием след него [smilie21]

Шампион в Англия : Ливърпул
Италия: Интер
Германия: Байерн М.
Испания: Барцелона
Секунда Дивизион: Селта [smilie18] [smilie18] [smilie18]
ЦСКА мачка в БГ и за УЕФА, през зимната пауза ги местят служебно в ШЛ, щото централата смята, че са много над нивото на УЕФА [smilie5]
Левски пада от Темпере и тръгва по нов план, за сезон 2025-2026 [smilie21] Плана включва всички които играха в ШЛ да правят момченца и да работят за каузата която се казва Отбора на народа [smilie24]

и Форца ЛАЦИО [smilie19] [smilie19] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: ФУТБОЛ - сезон 07/08
Автор: fundamental   
Дата:   05-08-07 19:23

https://photo-forum.net/static/forum/2007-08/gwwo1173.JPG
http://www.sslazio.it/systemImages/cms/487_attach2_img_694895_squadra.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: ФУТБОЛ - сезон 07/08
Автор: simeon_simeonov   
Дата:   05-08-07 19:36

Левски бие Темпере , после пада от Розенборг ...
Англия - Ман Ютд
Италия- неща Интер [smilie5]
Германия - Байерн
Испания - Барса
Франция - тоя път няма да е Лион [smilie5]
БГ - се тая [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ФУТБОЛ - сезон 07/08
Автор: HP   
Дата:   05-08-07 19:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: ФУТБОЛ - сезон 07/08
Автор: carl_cox   
Дата:   05-08-07 20:43

Шампион в Англия : Ман Ю
Италия: Милан
Германия: Байерн М.
Испания: БарСелона

Ливърпул не ги търсете този сезон [smile]
едва ли тези нова чета футболисти ще покажат добри игри още този сезон...

иначе, желая успех на Левски срещу филнадският гранд Тампере Юнайтед [smilie6]

дано сините счупят гипса и заиграят по-добре [smilie24]

за Англия, където от следващият уикенд започва първенството, тази година ще бъде много по-интересна и оспорвана от всяка друга...поне според мен [smile]

Ню Касъл най-сетне попаднаха в ръцете на читав треньор в лицето на Сам Алардайс, който взе Алън Смитн, а също и някои други добри футболисти.

Астън Вила се подсилиха с добри попълнения от Уест Хям и очаквам доста добре да се представят.

Тотнъм също не стоят зле като очаквания, но мисля, че продажбата на Мидо в Бирмингам показаха недалновидност и една ли ще влязат в голямата четворка.

Арсенал ще имат оздравителен сезон и според мен, ще са копие на Тотнъм-а именно редуване на слаби и силни игри.

това за англия [smile]

------------
В испания искам Барса да спечели първенството [smilie24] ако може и Атлетико Мадрид малко да дръпнат нагоре [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: ФУТБОЛ - сезон 07/08
Автор: svetal   
Дата:   05-08-07 21:36

започнахме добре надявам се че ще завършим добре

Отговори на това съобщение
 Re: ФУТБОЛ - сезон 07/08
Автор: tr100   
Дата:   05-08-07 22:14

"Калиакра" - Каварна взема купата и влиза в А група, "Аркус" Лясковец купува Роналдиньо, а "Локомотив" Дралфа става мажоритарен собственик на адаша от Пловдив[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ФУТБОЛ - сезон 07/08
Автор: svetal   
Дата:   05-08-07 22:30

Шампион в Англия : Ман Ю
Италия: Интер
Германия: Байерн М.
Испания: БарС(Ц)елона
Левски ще е в групите на ШЛ и шапион на България.

приемам и индивидуални облози[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ФУТБОЛ - сезон 07/08
Автор: ka   
Дата:   06-08-07 13:11

Ето и моята прогноза:

Левски 3:0 Тампере. Минаваме и през Норвеггия и записваме първи точки в Шампионска Лига.

Колкото до А група, традиция е да правим по три поредни години с титла.

САМО ЛЕВСКИ [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ФУТБОЛ - сезон 07/08
Автор: carl_cox   
Дата:   06-08-07 13:36

ka [smile] хубаво би било, но не са ли прекалено нереалстични и оптимистични тези прогнози за Левски :)

не че не искам Левски да продължат, но мисля, че тук ако бият финландците, то ще бъде на косъм-2:0. Колкото до Розенборг - не го подценявай. корави са и имат опит в шампионска лига.


Отговори на това съобщение
 Re: ФУТБОЛ - сезон 07/08
Автор: kadar   
Дата:   06-08-07 13:43

Aston Villa [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ФУТБОЛ - сезон 07/08
Автор: ka   
Дата:   06-08-07 14:03

carl_cox, признавам, че смесвам желания и прогноза, за Левски не мога да разсъждавам обективно и безпристрастно...

Вярвам, че в София ще бием финландците. Тук сме побеждавали мноооого по-силни отбори. Вярвам, че всички в отбора си дават сметка, че отпадане от Тампере ще е трагедия, дори и от чисто финансов аспект, а както знаем футболистите са си доста меркантилни. Очаквам един силно мотивиран отбор, пълен стадион и 3:0.

Прав си за Розенборг – 10 участия в Шампионска Лига. Освен това норвежкото първенство почна отдавна, докато нашите още са в лятно настроение. Все пак Розенборг в момента са 6-ти в Норвегия и определено този сезон са по-слаби. Пък и трудно можеше да ни се падне по-преодолим противник. Време е за точки в ШЛ.

Доволен съм от селекцията. Подсилихме се там, където трябва. Двама нови централни защитници като алтернатива на Топчо – Томашич. Плюс Дарко като вариант на Борето и Сърмов. В атака сме си ядрени (Валери, Екундайо, Йовов, Телкийски, Ники Димитров...). Мисля, че се очертава още един силен сезон.

Отговори на това съобщение
 Re: ФУТБОЛ - сезон 07/08
Автор: carl_cox   
Дата:   06-08-07 14:04

kadar [smile] [smilie24] Астън Вила тази година ще са фактор, според мен де :)

сигурен съм, че Стилян ще играе далеч по-добре, както и Шон Малоуни ще разкрие възможностите си и ще помага в атаката. за новите момчета от WEST HAM - Марлон Хеърууд и Найджъл Рио Кокър няма какво да говорим-изпитани бойци [smile] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: ФУТБОЛ - сезон 07/08
Автор: carl_cox   
Дата:   06-08-07 14:04

ka а дано :) [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: ФУТБОЛ - сезон 07/08
Автор: Императорът.   
Дата:   06-08-07 14:35

В Испания Роналдиню ще направи голямото завръщане, в Англия много Разбербатващи тръшвания... у нас - въпросът е дали Подуене ще продължат пак да купуват садиите. В евротурнирите - успех на всички, дори и на Подуене, макар че много ще им се присмивам и гавря, ако поредните скиори ги опаткат.

Отговори на това съобщение
 Re: ФУТБОЛ - сезон 07/08
Автор: papi   
Дата:   06-08-07 14:36

фундаментал
чисто и просто ти си си чорбар
няма какво друго да измислят болни чорбета
това дето го писа в първия пост да не си го сънувал
мечтай си
това само в мечтите си ще ти остане

какви българи сте в крайна сметка
надявам се всички български клубни отбори без изключение да бият колкото се може повече и да печелят точки за БЪЛГАРИЯ
България преди всичко
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ФУТБОЛ - сезон 07/08
Автор: fundamental   
Дата:   06-08-07 15:35

оййй папи, а ти да видя някъде сериозност в това което съм написал [smilie23] не ми пука нито за Левски нито за ЦСКА, отдавна БГ футболът (освен на национално ниво) не ме инте. ааа само съм доволен, че мога да гледам пак "А" групата ни в Бургас[smilie21] някъде да видя да съм написал само тоя или ония а ? Форца Лацио, за другите не ме търси [smilie19]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.