Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Избор на Интернет доставчик ?
Автор: vlatom   
Дата:   23-01-13 21:26

Съфорумци,помагайте!Дълго време бях на един малък квартален оператор,който в един момент беше погълнат от SPEEDY -NET.Мисля,че по-калпава компания не може да има.Така или иначе,договорът ми с тях изтича през февруари.Жената натиска за Мегалан-пакет И-нет и ТВ,аз още се чудя[smilie8] Моля за мнения и препоръки!

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на Интернет доставчик ?
Автор: CyberGene   
Дата:   23-01-13 21:36

Мегалан [smilie24] [smilie24] [smilie24]

От години съм на тях. Имаха едни изцепки преди около година, но после всичко се оправи.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на Интернет доставчик ?
Автор: Jim__Beam   
Дата:   23-01-13 21:38


.. това в Карнобат ли ?








... не питам , само замествам Асахи ... [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Избор на Интернет доставчик ?
Автор: vlatom   
Дата:   23-01-13 21:43

Ма в Карнобат Мегалан има ли[smilie11] Мислех си,че е само в София

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на Интернет доставчик ?
Автор: GOSPODIN   
Дата:   23-01-13 21:51

Мегалан=мтел и е навсякъде под различни по-дребни провайдъри. Аз съм при дребен местен доставчик към Мегалан и съм доволен, защото при евентуални проблеми човека идва до 1 час, а проблеми има много рядко.

Винаги разделям доставчиците на телек. услуги, защото , ако утре се откажа ще остана освен без нет, но и без ТВ и телефон.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на Интернет доставчик ?
Автор: Jim__Beam   
Дата:   23-01-13 21:52


.. Това е шопско мислене ... [smilie7] [smilie7]

.. начи нас кучета ни яли ... [smilie8] [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Избор на Интернет доставчик ?
Автор: Vinsent   
Дата:   23-01-13 21:53

Мегалан са яки! [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Избор на Интернет доставчик ?
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   23-01-13 21:59

Близу са доста добре последните години, ма тва за Стара Загора....

[beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на Интернет доставчик ?
Автор: didesignbg   
Дата:   24-01-13 10:24

Мегалан (чиито абонат съм) са приличен вариант за интернет, за телевизия не толкова, очакванията на всички са нещата да отидат накъм по-зле след купуването от м-тел. Огледай се кой предлага оптика и не си мисли, че едно име прави мрежата, твърде често големите купуват малки ланки/кабеларки вместо да инвестират на чисто. Така понякога нещо правено за капацитет от 100 човека се оказва че обслужва 1 000, а малкия частник дето е търчал да обгрижва клиентите си до 30 минути е заменен от сервизна група която реагира в рамките на 2-3 дни.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на Интернет доставчик ?
Автор: autosvet   
Дата:   24-01-13 10:35

Аз съм на спиди.нет и съм доволен. Вероятно проблема е дошъл при свързането на вашата мрежа към тази на спиди. При нас е оптика, реакцията е бърза. Защо просто не ги попиташ от къде е проблема? Понякога дори тъпо устройство като суич във входа прецаква много неща

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на Интернет доставчик ?
Автор: k7   
Дата:   24-01-13 11:11

Аз също съм към SPEEDY -NET и нямам оплаквания!

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на Интернет доставчик ?
Автор: juliof   
Дата:   24-01-13 11:19

Разгледай нещата с НЕТ-1. Имат пакети интернет и ТВ. Според мен са доста коректни и рядко има проблеми, аз не съм имал. Проблем е дали имат покритие до квартала Ви.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на Интернет доставчик ?
Автор: fotorafi   
Дата:   24-01-13 18:11

Мегалан или МТЕЛ[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на Интернет доставчик ?
Автор: chill   
Дата:   24-01-13 18:12

Абе, вие жените ли се за тези доставчици? [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на Интернет доставчик ?
Автор: AndreyIst   
Дата:   24-01-13 18:15

НЕТ-1 е добре.

А смотания Мегалан няма покритие в центъра на София. Ако щете вярвайте. Няма значение колко е добър в друг квартал.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на Интернет доставчик ?
Автор: Didovishte   
Дата:   28-01-13 13:10

аз да си кажа, не не и не Виваком
тия не са у ред, по договор проблем се отстранява до 10 работни дни в работно време.
на мен в софия ми отстраниха проблема на 3тия.
избягах от мегалан като се продадоха на М-тел, сравнението между двете е че мегалан оправяха проблемите за по малко от час, и защото им бях свикнал или защото найстина беше по добро незнам но софтуера на телевизията им ми харесва повече, на виваком не можеш да сортираш канали или да криеш тези които не гледаш, и така планети ал дйазири и тн си ги прецъкваш заедно с останалите докато не запомниш номерата на тези които гледаш.
Та за качеството на сигнала очевидно зависиш от жичката опъната до теб, но вържеш ли се от там нататък зависиш от подръжката а на виваком не струва.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на Интернет доставчик ?
Автор: jordansl   
Дата:   28-01-13 16:37

Още един глас за Speedy Net! [smilie24]
И при нас преди години изкупиха кварталния доставчик, но после прекараха оптика до входа /може да е и до етажа, но не съм сигурен/. Общо взето реагират прилично бързо, особено ако им досаждаш по-настоятелно.


Отговори на това съобщение
 Re: Избор на Интернет доставчик ?
Автор: falcon   
Дата:   28-01-13 16:41

Аз съм на Nadezda NET, ама е локален оператор с ограничен обхват, иначе много доволен мама стара, оптичен кабел, реален долнлоуд на файлове 8-10 мв/s, а аз съм на най-икономе тарифа[cool]



Публикацията е редактирана (28-01-13 16:42)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.