Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Fiat Stilo - мнения
Автор: sakuraki   
Дата:   26-12-12 23:57

Я кажете тоя Fiat става ли за нещо или той е за хвърляне [smilie18] . Става въпрос за 133коня версията 1.8 дето е. Колата ще е за новак шофьор, където иска да се вози и да върви горе долу. Та събрал 4хиляди и се спрял на този Fiat, че са му го предложили и му харесал. Също така може и 170коня версията, да се каже мнение, но едва ли ще се вземе нея. Прегледах по нета и гледам хората са доволни, но има и недоволни [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Fiat Stilo - мнения
Автор: BOZO   
Дата:   26-12-12 23:59

Точно за новак шофьор е кола 170 коня...

Отговори на това съобщение
 Re: Fiat Stilo - мнения
Автор: smille   
Дата:   27-12-12 00:00

никога [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Fiat Stilo - мнения
Автор: TODD   
Дата:   27-12-12 00:00

Ако я харесва да я взема ... нема да се жени за нея я ....

Оня Гого с караваните във вашето село може да му даде акъл .[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Fiat Stilo - мнения
Автор: SLR   
Дата:   27-12-12 00:02

Днес точно говорихме с колеги за Фиат и групово се чудихме, що за човек би си купил Фиат...???[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Fiat Stilo - мнения
Автор: Gruyu   
Дата:   27-12-12 00:04

да си вземе дизелче 1,3 мултиджет и ако намира йофтина нафтица....фиата е колица за обикновени хора...и Хасан е човек - в Турция е масова кола

Отговори на това съобщение
 Re: Fiat Stilo - мнения
Автор: sakuraki   
Дата:   27-12-12 00:05

Bozo, aз казах просто мнение, не че ще се купува 170коня, четете малко [smilie8] . Иначе Гогата е пич, докара на брат ми сеата от Холандия (той само от там докарва [smilie18] ) и вече 2 години почти никакви проблеми [smilie5] , пък и ми е комшия, но все пак да се допитам. Или и той е от "онези" Fiat-и с проблемите. Голф 4 не иска да чуе.

Отговори на това съобщение
 Re: Fiat Stilo - мнения
Автор: smille   
Дата:   27-12-12 00:05

от година карам тойота и равносметката е
около 140 лв смяна на предни и задни накладки трв и ремъка на климатроника

Отговори на това съобщение
 Re: Fiat Stilo - мнения
Автор: asahi   
Дата:   27-12-12 00:09

Новакът да си вземе малка колица и да се научи да кара. Като направи 100 000 километра тогава да мисли за по-мощна.

Отговори на това съобщение
 Re: Fiat Stilo - мнения
Автор: TODD   
Дата:   27-12-12 00:10

Гогата ми е приятел [cool] а е човек с опит - карал толкова коли колкото автопарка на ФФ няма [smilie5]

А за тия пари ако е и запазена кочинката е екстра !!!

Ама аз не бих питал никой .

На вкус и цвет товаришчи нет.


Отговори на това съобщение
 Re: Fiat Stilo - мнения
Автор: sakuraki   
Дата:   27-12-12 00:13

Мда, но момчето си я взима за време напред, мин 5 години ще изкара с нея. Видял е една на 88хил км запазена 133 1.8 бензин и ми каза, та реших да Ви питам да не се метне с тоя фиат

Отговори на това съобщение
 Re: Fiat Stilo - мнения
Автор: asahi   
Дата:   27-12-12 00:17

Аха, точно 88 е.

Отговори на това съобщение
 Re: Fiat Stilo - мнения
Автор: TODD   
Дата:   27-12-12 00:18

С която и стара кочина да се върже все може да изяде дървото ... и му кажи да не гледа километрите ....

Да гледа годината и някой де е карал коли да я разкара малко - ако се държи кат ората да рипка в трапа и това е .

Ако я продават за 4 да им дава 3700 и да я отнася .

[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Fiat Stilo - мнения
Автор: slav4cho   
Дата:   27-12-12 00:42

брат ми си купи преди 10 дни стило 1,6 версията [smilie5] засега е доволен [smilie5]
имам един приятел,който има дизел 1,9 и е адски доволен.проблем имат най-често с кантара на седалките,който при по-силно сядане и се чупи и после пищи компютъра при всяко запалване,друг проблем е термостата,доста лесно сдава багажа.

Отговори на това съобщение
 Re: Fiat Stilo - мнения
Автор: harvester_vn   
Дата:   27-12-12 07:11

sakuraki написа:
......Или и той е от "онези" Fiat-и с проблемите.

Кои са тези фиати с проблемите?
Това за проблемните фиати, алфи и изобщо италиански автомобили, го говорят предимно голфаджиите, за които важи максимата че колата трябва да е немска.... пък то и Опел била немска марка [smilie18]
Шофьор съм от '94та година и съм имал предимно фиати, най-сериозния проблем който съм имал е повредена водна помпа на едно Уно.

Отговори на това съобщение
 Re: Fiat Stilo - мнения
Автор: Marillion   
Дата:   27-12-12 07:14

Автомобилът е консуматив. Разходът е в горивото.

Поради тази причина няма никакво значение какъв кенеф ще си купиш 2-ра ръка.

Отговори на това съобщение
 Re: Fiat Stilo - мнения
Автор: Vinsent   
Дата:   27-12-12 08:02

Аз съм "За" Фиат. Опита ми от Купето показва, че са добри, динамични и лесни за подръжка коли.
Купетата са поцинковани, не гният.
Имат голяма взаимо-заменяемост на частите, а самите резервни части са евтини.
Ако двигателя 1,8 е същия както на Фиат Купе - 131 к.с., това е много добър двигател. В него има интересен патент на Фиат. Разпределителния вал не е свързан твърдо към вала на двигателя, а чрез вариатор променящ времето за отваряне и затваряне на клапаните в зависимост от режима на работа. С това се постига голяма динамика - от 2000 до 6000 об/мин въртящия момент е почти константен, близък до максималния.


Отговори на това съобщение
 Re: Fiat Stilo - мнения
Автор: stingray   
Дата:   27-12-12 08:07

И точно този вариаторен мотор, ако някой му сменя ремъците да не забрави за специалните инструменти.

Отговори на това съобщение
 Re: Fiat Stilo - мнения
Автор: kote   
Дата:   27-12-12 15:30

този фиат ако му смените емблемите с на фолксваген ще се фука че е новия голф седмица
може да метне всяка мадама

Отговори на това съобщение
 Re: Fiat Stilo - мнения
Автор: GOSPODIN   
Дата:   27-12-12 15:47

От нета:

+ Достатъчно пространство, изтегляща се задна седалка, ниски ценови нива
- ESP в не всички версии, малък багажник, висок кант на багажника, непрактично разположени инструменти, колеблива стабилност в завои

Въпреки големите надежди на Фиат, свързани със Stilo, моделът се оказа аутсайдер на пазара, което дава шансове да се намери втора ръка мощен дизел на добра цена.

Най-често срещани повреди:

Мотор: Аварии, недефинируеми шумове (бензин до 2003), течове на масло, дефектно турбо (дизел до 2002)
Инжекцион: Смущения в мениджмънта на мотора (особено 2002), потенциометър на дроселната клапа (2003)
Дефектни съединители (2002), дефектни скоростни кутии (02-03)
Електрика: дефектни свещи, чести съобщения за проблем от контролния уред на еърбега,
2003 година обратно повикване в сервизите заради контролния уред на еърбега за главата.

Ако ще е Фиат добре да е :

https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/ypfe1585.JPG
https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/ifch1954.JPG

https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/umvb9189.JPG

https://photo-forum.net/static/forum/2012-12/rdem3673.JPG

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b1/Fiat_Multipla_001.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Fiat Stilo - мнения
Автор: realnoncho   
Дата:   27-12-12 16:34

Ти пък Мултипла - човека е млад иска да си вземе яка първа кола дето много да "върви" [smilie5]

Иначе Стило-то не е лошо, вече дали ще има късмет с него е друг въпрос. А за ФИАТ не мога да кажа нещо лошо, аз 2-3 години се учех на Брава, която като постегнаха след моето владение пак се кара от един новак [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Fiat Stilo - мнения
Автор: fit_ness   
Дата:   27-12-12 16:41

Аз имам Фиат Стило 1.6 Мисля, че е 103 коня. Двигателите на Стилото са последна грижа. Почти всички са добри. Проблемът им са компютрите и окабеляването. Мога много да ти говоря за това "недоразумение" на марката. НЕ СИ ВЗИМАЙ ТАКАВА КОЛАААААА

Отговори на това съобщение
 Re: Fiat Stilo - мнения
Автор: imitev   
Дата:   27-12-12 17:17


Глупости бре!

Това са думи на голфаджии и опелджии (като мен)!

Хахаха [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Тва фиата не е кола, а е кола със СТИЛ, както и Алфа и Ферари [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Fiat Stilo - мнения
Автор: ixus   
Дата:   27-12-12 18:03

Не ви ли прави впечатление ,че много рядко се среща Стило в България ,както и Форд Фокус и Ситроен Ксара ,въпреки че на Запад се карат масово. Може би не могат да стигнат до Вечните ловни полета в Перник ,а умират още в Европа.

Отговори на това съобщение
 Re: Fiat Stilo - мнения
Автор: tochnia   
Дата:   27-12-12 18:03

Да вземе 170 коня версията поне малко да го докара на кеф преди да почне да се чупи [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.