Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Идея за коледен подарък
Автор: mladenov   
Дата:   20-12-12 01:19

Идва Коледа, ако някоя дама все още се колебае какво да купи на любимия, предлагам като идея нещо което днес видях в един магазин:

https://photo-forum.net/static/forum/2012-12/iiie6775.JPG
https://sphotos-b.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/14493_585664861449999_1526150441_n.jpg



Наздраве![beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Идея за коледен подарък
Автор: Jim__Beam   
Дата:   20-12-12 01:38


.. това е същото , като да си купиш Ламборджини ..... вместо 10 готини коли .... [smilie7] [smilie7] [smilie7]

.. даже много по зле .... [smilie3] [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Идея за коледен подарък
Автор: ejko   
Дата:   20-12-12 01:43

Да де но Ламборджинито след 5 години ще е много по евтино, а от тези 400 бутилки поне няколко ще се отворят тази Коледа... Та след 5 години това уиски няма ли да е още по скъпо...?!?!? Не че ще отлежи в тази стъклена бутилка, но ще е още по-рядко...

Отговори на това съобщение
 Re: Идея за коледен подарък
Автор: Jim__Beam   
Дата:   20-12-12 02:09


.. ЕЖ , не ме разбираш правилно ....

.. ако имам 1 милион определен за кола , няма да купя едно Ламбо , а ще си купя 10 супер карс ... [smilie3]
.. ако имам бюджет 17 хилки зелено за пиене , няма да купя тая бутилка .... а , ще купя 1000 бутилки и ще купонясваме стотици човека с дни ... [smilie5]

.. ако имам 100 или 200 милиона ..... не е проблем да ги купя всичките тия бутилки .... и тогава цената им съответно ще скочи драстично .... понеже ги имам само аз ... [smilie3] [smilie3]

.. Ако тая бутилка след пет години струва много повече , то и едно Ламборджини или там друга бутикова кола в такава малка серия , също ще струва многократно повече ..... еле па след 40 години ... [smilie5] [smilie5]

.. и последно ...

.. Ако имах такива пари ....... нямаше да се познаваме пряко , а само косвено ..... през медиите ..... [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Идея за коледен подарък
Автор: bgprinter   
Дата:   20-12-12 02:53

Hahaha ...


на една сватба на приятна приятелка, пихме 30 и съответно 60 годишни троянски ракии.Там имало обичай когато се роди чадото да се бутилират ракии от същата реколта и да се отворят на сватбата му/й. Обаче, от сватбата на баща й бяха останали неизпити ракии от неговото раждане, та по случая пред всички гости на сватбата бяха поставени по една 30 годишна и по една 60 годишна троянска сливова ракия, просто подарък от младоженката.

Та, има и такива неща в живота, без комерс, просто ей така - обичаи и човещина. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Идея за коледен подарък
Автор: harvester_vn   
Дата:   20-12-12 05:21

Оффф.... повечето от тея отлежали троянски ракии са много гадни. Имат идиотския навик да им слагат някви треволяци вътре и добиват един такъв отвратителен дъх, и колкото повече отлежават, по-отвратителен става.....

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.