Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 дали, пикасо, ван гог
Автор: мара   
Дата:   08-12-12 11:02

попаднах на ей тва:
https://photo-forum.net/static/forum/2012-12/rpod9249.JPG
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/558763_498374740197009_1897612108_n.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: дали, пикасо, ван гог
Автор: steeens   
Дата:   08-12-12 11:13

Пикасо най голям според автора[smilie18] .[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: дали, пикасо, ван гог
Автор: e-mil   
Дата:   08-12-12 11:27

Ама пък Ван Гог с най-много ребра. И като че съдържанието най-плътно заема формата.

Идеята е готина. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: дали, пикасо, ван гог
Автор: shtukov   
Дата:   08-12-12 11:35

Само Дали, горе-долу, сякаш сам си е рисувал вътрешностите.

Отговори на това съобщение
 Re: дали, пикасо, ван гог
Автор: lillia   
Дата:   08-12-12 11:36

интересно, но може би ако беше направил преход от средновековието досега, щеше да е още по-интересно.[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: дали, пикасо, ван гог
Автор: мара   
Дата:   08-12-12 11:43

там много кирия....

Отговори на това съобщение
 Re: дали, пикасо, ван гог
Автор: HP   
Дата:   08-12-12 12:31

вземи единия, удари другия... мацаници за префърцунени псевдопочитатели и песевдоразбиратели
единия си отрязъл ухото и айде, след 100 години някой се сетил и вече голямата раута
другия засукал един пезевенкафжийски мустак, бил екстретричен... море една голяма мотика на село докат му окапе мустака, ще го видя тогаз дали ще убеждава някой, че мацаницата , която е сътворил е всъчщност влюбена бяла овца на лунна светлина.
Пикасо пък ич не ми се коментира...
таквиз кат тез горните са виновни за откачените в света, щото сега всяка будала като изсере едно голямо лайно и го представя като изкуство. И недай си боже пък и се намери някоя по -богата и влиятелна будала да му се върже и после 1000% се намират и по-малки будалички, дето не искат да изглеждат непросветени , а и искат да се правят на голямата будала и те като почнат да ахкат и охкат и айдееееееее -изкуство и илюминация

[cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: дали, пикасо, ван гог
Автор: steeens   
Дата:   08-12-12 12:55

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: дали, пикасо, ван гог
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   08-12-12 12:57

Аз пък днес се изкефих на фюрко

https://photo-forum.net/static/forum/2012-12/mvnh3669.JPG
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/297242_10151180976761864_1781648256_n.jpg


и на Фрида

https://photo-forum.net/static/forum/2012-12/ilqv0604.JPG
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/264966_10151180976196864_365301520_n.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: дали, пикасо, ван гог
Автор: cameraman   
Дата:   08-12-12 14:55

Чудно ми е как някой успяват да серат глобално лайно върху съвокупния творчески потенциал на човечеството... Да кажеш, че Дали, Пикасо и Ван Гог са автори на мацаници.... трябва да си пълен галош с ниво на художествена култура, типично за соц естетиката.

Отговори на това съобщение
 Re: дали, пикасо, ван гог
Автор: HP   
Дата:   08-12-12 15:01

Автор: cameraman
Дата: 08-12-12 14:55

Чудно ми е как някой успяват да серат глобално лайно върху съвокупния творчески потенциал на човечеството... Да кажеш, че Дали, Пикасо и Ван Гог са автори на мацаници.... трябва да си пълен галош с ниво на художествена култура, типично за соц естетиката.


[beer] [beer] [beer] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

при това абсолютен галош, с никакво ниво на художествена култура, дори и без социалистическа естетика!!!!!
Смятаааааай, а [smitten] [smitten] [smitten] [smitten] [smitten] [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: дали, пикасо, ван гог
Автор: HP   
Дата:   08-12-12 15:07

и въпреки това, тъй като виждам, че сериозно подхождаш към темата, въпреки дори липсата ми на художествена култура най-отговорно мога да заявя, че 95% от хората, които харесват горепосочените го правят просто защото е казано, че са гениални творци, а не по лично убеждение. И наистина вярвам в това.
А тези останали 5% не биха си губили времето във форуми да обясняват на невежите, че са галоши /ако ме разбираш накъде бия/ [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: дали, пикасо, ван гог
Автор: cameraman   
Дата:   08-12-12 15:07

Аз пък си мисля, че всеки човек на планетата приема за естетически шаман някой от тези тримата.
Извинявай за крайното изказване, но и ти крайно отрече моят гуру. Нарече го ...



Публикацията е редактирана (08-12-12 15:10)

Отговори на това съобщение
 Re: дали, пикасо, ван гог
Автор: HP   
Дата:   08-12-12 15:10

Автор: cameraman
Дата: 08-12-12 15:07

Аз пък си мисля, че всеки човек на планетата приема за естетически шаман някой от тези тримата.


Естетиката е понятие твърде разтегливо. Естетика в какво? Чисто естетически това са мацаници.
Естетика в мисълта и внушението-може би да, но естетика на сетивата само във формата на абстрактното и възприятията.

Отговори на това съобщение
 Re: дали, пикасо, ван гог
Автор: arakiss   
Дата:   08-12-12 15:11

шаман...
акъл море, глава шаман...дура [smilie18] [smilie25] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: дали, пикасо, ван гог
Автор: cameraman   
Дата:   08-12-12 15:14

Естетиката е надстройка на културата.... Тя се изгражда на база общественото метасъзнание.
Подобно понятие е и моралът... Той също се гради на база обществените фактори...
В нашето общество имаме примери за упадък и на двете ..



Публикацията е редактирана (08-12-12 15:18)

Отговори на това съобщение
 Re: дали, пикасо, ван гог
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   08-12-12 15:19

Ми мен, от тия тримцата Дали най ме радваше, когато бех на тая вълна, чат пат нещо на Гог и почти нищо на Пикасо. По-късно ми се мернаха някакви нормални ескизи на Пикасо, преди да се отплесне по цветните периоди. Ми пича си рисува.
Ся спора ви е малко безпредметен, защото по вкус и цвет товаришчи нет. Кой колко по-голям естет и вкусовик бил все тая.[smilie7] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: дали, пикасо, ван гог
Автор: HP   
Дата:   08-12-12 15:25

Автор: Uve_Smotanson
Дата: 08-12-12 15:19

Ми мен, от тия тримцата Дали най ме радваше, когато бех на тая вълна, чат пат нещо на Гог и почти нищо на Пикасо. По-късно ми се мернаха някакви нормални ескизи на Пикасо, преди да се отплесне по цветните периоди. Ми пича си рисува.
Ся спора ви е малко безпредметен, защото по вкус и цвет товаришчи нет. Кой колко по-голям естет и вкусовик бил все тая.


[beer] поста ми, който провокира писанията беше чисто провокативен [smile] , но за съжаление колегата не схвана заигравката [smile]

Иначе наистина се напълни пространството с "гении" с безумни изпълнения /не казвам творби/ , претендиращи за величие .
Дано след години не обявят и Евгени Минчев за светило, че екстентрицизЪма ше ми дойде вече като фашизЪм [smilie5]



Публикацията е редактирана (08-12-12 15:25)

Отговори на това съобщение
 Re: дали, пикасо, ван гог
Автор: e-mil   
Дата:   08-12-12 15:27

"единия си отрязъл ухото и айде, след 100 години някой се сетил и вече голямата раута"

То е ясно, че НР се бъзика и провокира. К'во му се връзвате? [smile]
Само една поправка - "голямата раута" е станал 10-15 години след смъртта си. Не 100.

Отговори на това съобщение
 Re: дали, пикасо, ван гог
Автор: arakiss   
Дата:   08-12-12 15:28


То е ясно, че НР се бъзика и провокира.


за някои е ясно, за други май не [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: дали, пикасо, ван гог
Автор: Славов   
Дата:   08-12-12 15:30

НР [smilie24] [smilie24] [smilie24]

И аз съм прост и харесвам Саврасов....

Отговори на това съобщение
 Re: дали, пикасо, ван гог
Автор: steeens   
Дата:   08-12-12 15:35

Разкажи тогава какво знаеш за тая картина:

https://photo-forum.net/static/forum/2012-12/dokf9533.JPG
http://alexey-savrasov.ru/img/kartina6/savrasov73.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: дали, пикасо, ван гог
Автор: Славов   
Дата:   08-12-12 15:37

Псолютно нищо, кажи да знам ...

Отговори на това съобщение
 Re: дали, пикасо, ван гог
Автор: steeens   
Дата:   08-12-12 15:42

Ми тогава какво му харесваш? "Село Българи, малкото минаре" - поне така разбрах заглавието на картината.

Отговори на това съобщение
 Re: дали, пикасо, ван гог
Автор: мара   
Дата:   08-12-12 15:45

аз кат се замисля, от горните там в моргата, двама освен страшни добряци в занаята и идейни пичове, са били и хора със сериозно чувство за хумор и усет за абсурдното(поне до някое време, щото дали май доста се е отвлякъл), виж, за третия не е баш така...мрачен тип е бил, доколкото съм чела, ама па някак не го вярвам. неговите неща са ми харесвали и като малка, харесват ми и сега, което само по себе си е странно [smilie5] май никой не го е подозирал и в чувство за хумор...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.