Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Какви партита бяха през 60те.. Какви наистина?
Автор: turntablism   
Дата:   03-12-12 23:52

Здравейтее съфорумци! Ето една занимателна тема, която ще има И практическа част (за мен)... Та аз и приятелката ми се запитахме (по скоро тя запита мен), как са се веселили хората през 60те?
И в следствие на това решихме да организираме едно малко забавление. Идеята е да превърнем празнуването на 8ми декември в парти с тематика 60те.
Какво включва това: Най-вече музика от тогавашно време.. и не на последно място облекло!

Това е главната причина да пускам тази тема. Посъветвайте ме какво да бъде това облекло отразяващо този период от време. Предложения със снимки/без снимки, идеи за магазини в София където могат да се намерят подобни неща.. Всичко е добре дошло! Дори не бих отказал някой ако си складира в гардероба подходящи дрехи за подобни случаи да подпомогне (даже това е чуден вариант), срещу наем или почерпка :)
Очаквам вашите идеи , ако се получи сносно парти с подобна атмосфера с радост ще публикувам и снимки!

Ако някой се раздели с вехта дрешка, ще бъде грижливо употребена и върната, миришеща на чудни цветя от най-прекрасния омекотител на мама [smilie6]

П.П. идеи търся за целия колектив! Дрехи само за мен(и/или за приятелката ми:) )! :D Всеки да се спасява [smilie18]


Ако съм бил досаден, нека админа забие темата най-отгоре [smilie25] Шегувам се! [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Какви партита бяха през 60те.. Какви наистина?
Автор: Jim__Beam   
Дата:   03-12-12 23:59




.. [smilie6] [smilie6] [smilie6]



.. https://photo-forum.net/static/forum/2012-12/hsip3050.JPG
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/532379_455373884498868_1956705811_n.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Какви партита бяха през 60те.. Какви наистина?
Автор: diandimov   
Дата:   04-12-12 00:06

Едни приятели в LA бяха спретнали парти стил двайсетте. С мустачките, с цигаретата...

Отговори на това съобщение
 Re: Какви партита бяха през 60те.. Какви наистина?
Автор: MarinY   
Дата:   04-12-12 00:07

И нещо такова, но без татуса. [smilie3]
Такива неща по кожата [smilie5] си правеха само ограничен кръг граждани, на пълна държавна издръжка. [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Какви партита бяха през 60те.. Какви наистина?
Автор: turntablism   
Дата:   04-12-12 00:09

оу 20тте... Нямам голям спомен как беше тогава, само бегло [smilie18]

Джим, това е малко смело облекло за мен:D Ще предам нататък, мерси за споделянето!

Оу и съм еидн брадясал тези дни, мога да измисля и подстрижка като от тогава [cool] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Какви партита бяха през 60те.. Какви наистина?
Автор: Knartist   
Дата:   04-12-12 00:11

Пускайте коси... а ако и LSD ви доставят, свиркайте... щото тогава някои такаса го карали [smilie8] [smilie7] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Какви партита бяха през 60те.. Какви наистина?
Автор: diandimov   
Дата:   04-12-12 00:13

И марихуанка да не форгетнете!

Отговори на това съобщение
 Re: Какви партита бяха през 60те.. Какви наистина?
Автор: turntablism   
Дата:   04-12-12 00:13

Доста сме косисти от компанията, нали сме китаристи [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Какви партита бяха през 60те.. Какви наистина?
Автор: MarinY   
Дата:   04-12-12 00:20

Ако приемете идеята на Нартист, която със сигурност ви е по-близка, трябва да смените темата на "Преломните 5 около 1970" [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Какви партита бяха през 60те.. Какви наистина?
Автор: steeens   
Дата:   04-12-12 00:35

Късно е. Трябваше поне преди месец да пишеш. Не само коси трябва да се пускат.[smilie5] [cool] [cool] [cool] През 60-те приблизително.

Отговори на това съобщение
 Re: Какви партита бяха през 60те.. Какви наистина?
Автор: Jim__Beam   
Дата:   04-12-12 00:40


.. https://photo-forum.net/static/forum/2012-12/ozuu7241.JPG
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/751_377397119017455_422285948_n.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Какви партита бяха през 60те.. Какви наистина?
Автор: Jim__Beam   
Дата:   04-12-12 00:50



.. https://photo-forum.net/static/forum/2012-12/ufnf5925.JPG
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/59672_377354852355015_1287622836_n.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Какви партита бяха през 60те.. Какви наистина?
Автор: kaiser.soze   
Дата:   04-12-12 00:57

https://www.youtube.com/watch?v=oQDakdp5WZ0

[cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Какви партита бяха през 60те.. Какви наистина?
Автор: turntablism   
Дата:   04-12-12 01:02

http://www.youtube.com/watch?v=KTCZSh4v2e4

Отговори на това съобщение
 Re: Какви партита бяха през 60те.. Какви наистина?
Автор: Jim__Beam   
Дата:   04-12-12 01:06


.. Музиката е лесна ..... [smilie3] [smilie3]

... докарайте го на дрехи и на аксесоари ... [smilie3] [smilie3]

.. на коли и интериор няма да успеете ... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Какви партита бяха през 60те.. Какви наистина?
Автор: turntablism   
Дата:   04-12-12 01:11

Не се и стараем... На дрехи и аксесоари, някакви идеи къде да се отбия да проверя тези дни ? :)(у Софето сме)

Отговори на това съобщение
 Re: Какви партита бяха през 60те.. Какви наистина?
Автор: Jim__Beam   
Дата:   04-12-12 01:18


.. в кино центъра в Бояна .... под наем ... [smilie7] [smilie7]


.. между 20 и 60 кинта ... зависи от костюма .... има всичко ... [smilie7] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Какви партита бяха през 60те.. Какви наистина?
Автор: Анчо   
Дата:   04-12-12 08:55

И не само в Кино центъра
На Попа има едно студио (тръгваш към Френската гимназия и гледаш в бляво) за даване костюми под наем - цените са същите и е по на сгода за посещаване.

Отговори на това съобщение
 Re: Какви партита бяха през 60те.. Какви наистина?
Автор: e-mil   
Дата:   04-12-12 09:20

ЛСД... марихуана... Джо Кокър... нещо бъркате географията. Като гледам само steeens е нацелил "аксесоар" от него време. [smile]

Като изключим късите поли, останалото от 60-те години в България имат малко общо с 60-те години в САЩ. Тук много популярна е била италианската музика. Всъщност беше си популярна доста дълго време и през 70-те: Джани Моранди, Челентано, Мина... Много френска музика: Жилбер Беко, Адамо (макар, че той е белгиец). От англоезичния свят: Битълс и сродните им (разбира се), както и много рокендрол, който пристига със закъснение при нас.
Много естраден джаз също.
И разбира се популярните български: Сребърните гривни, До-ре-ми-фа, Стефан Воронов, Лиана Антонова, Леа Иванова...

Тузарското питие е конякът. Уиски почти не се е пиело - то започна да заема позиции към средата 70-те.

За дрехи - изтегли си филмите: "Процесът", "Понеделник сутрин", "Шведски крале", "Старинната монета", документалния "По улица Раковска". Ще ги намериш по замундите и във Vbox. Има и други заглавия, но не ми се търси в момента.
Дрехите на жените са отличителни: костюмчета, поло, къси поли или дълги панталони "чарлстон". Мъжете са значително по-консервативни: ризки, пуловерчета с ръкави и без, тесни вратовръзки с малък възел. Сабото беше много модно, но с него през зимата няма как. Очила с рогови рамки и огромни стъкла и за двата пола. Дънките бяха голяма рядкост, дори и през 70-те.

Джима да не се ослушва, ами да ви даде някой магнетофон "Мамбо". [smile]

https://photo-forum.net/static/forum/2012-12/bkkd0703.JPG

Отговори на това съобщение
 Re: Какви партита бяха през 60те.. Какви наистина?
Автор: ценослав   
Дата:   04-12-12 09:30

Отива да си търси печатите, дето биеше по баджаците на момите с къси поли. И ножицата ще си наточа за момците с дългити коси!!![smilie7] [smilie7] [smilie7]
Иначе песен от 60-те "Марина Марина"; танц - "Туист".[smilie24] [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Какви партита бяха през 60те.. Какви наистина?
Автор: El_Fuego   
Дата:   04-12-12 09:30

За купоните през 60-те в Англия гледай филма "Quadrophenia".

Отговори на това съобщение
 Re: Какви партита бяха през 60те.. Какви наистина?
Автор: turntablism   
Дата:   04-12-12 09:34

e-mil охо.. супер мнение от всякъде! Довечера веднага ще следва преглед на посочените заглавия. Идеята за алкохол също ще се оцени. Джима ако даде ще слушаме, иначе съм подготвил грамофон и плочички, които горе долу пасват с атмосферата. Точно в момента си мислех за чарлстон панталон да изнамеря за себе си и една риза напъхана в тях. За вратовръзка, ще видим... Иначе стените на апартамента са много подходящи за по разчупени атмосфери, тапетите, хазяина ги е избирал с голям вкус .. Дано се получи [smilie6]

А дали в някоя "втора ръка" няма да има такива панталони според вас?

Отговори на това съобщение
 Re: Какви партита бяха през 60те.. Какви наистина?
Автор: Vinsent   
Дата:   04-12-12 09:37

Chuck Berry - Johnny B. Goode live [cool] [cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Какви партита бяха през 60те.. Какви наистина?
Автор: tofo   
Дата:   04-12-12 09:41

Аероконяк...[smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Какви партита бяха през 60те.. Какви наистина?
Автор: Tnt   
Дата:   04-12-12 09:52

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]


чарлстоните.... ехеееееееееее...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.