Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 За електронните цигари...
Автор: cameraman   
Дата:   27-09-12 00:44

Абе.... тука що не ги коментираме???? За узото разбрах.... не съм алкохолик.... ама дали съм пушач, ако пуша електронна цигара?

Отговори на това съобщение
 Re: За електронните цигари...
Автор: asahi   
Дата:   27-09-12 00:45

Разбира се.

Отговори на това съобщение
 Re: За електронните цигари...
Автор: Knartist   
Дата:   27-09-12 00:46

Не си тютюнопушач [smilie7] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: За електронните цигари...
Автор: CanoniO   
Дата:   27-09-12 00:51

много пъти сме ги коментирали...
В крайна сметка преобладава мнението, че химикалът е с неясно съдържание и произход и не е сигурно дали е безвреден.

Отговори на това съобщение
 Re: За електронните цигари...
Автор: cameraman   
Дата:   27-09-12 00:57

Бях спрял цигарите.... Пушех само на купон с ракиите и мезетата.... Сега си ходя с майзерчето и си опъвам...

Отговори на това съобщение
 Re: За електронните цигари...
Автор: Rebellious   
Дата:   27-09-12 01:05

Значи,
Най-добрия вариант ако си се замислил да спреш, е да спреш! Е-цигарата е пълен шит, както и по-горе го казаха с неясни последици! Различни лай..а, но пак такива! Единствения плюс е за околните, но не се знае доколко. Това, че не им смърди, не значи, че няма въздействие. Просто ги хвърли цигарите, а ако не можеш, не се лъжи по заместители и уважавай околните!Говоря от позицията на пушач!

Отговори на това съобщение
 Re: За електронните цигари...
Автор: Jim__Beam   
Дата:   27-09-12 01:06


.. Аз ги отказах отдавна ....... електронните ....


... все пак , питай Стоев ... той сега е в акция ... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: За електронните цигари...
Автор: niagara   
Дата:   27-09-12 01:39

Акцията му е успешна вече няколко седмици, аз даже не вярвах, ама нА, чудото става


Вече нито той, нито дрехите, нито къщата смърди на пепелник[cool]

За подробностите той трябва да разкаже,
а за дългогодишното въздействие и вреда ще го наблюдавам и ще ви разкажа... ама после[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: За електронните цигари...
Автор: Rebellious   
Дата:   27-09-12 02:15

Като му стане устата в афти... не се чуди от що е... Като вземе да кашля яко , пак... Или ги спира, или не знам! Споделям личен опит! Да не става ала Марк Твен как нямало нищо по-лесно да се откажат цигарите... Или марш и стоп, или ... Но електронките са просто начин за пари!


Отговори на това съобщение
 Re: За електронните цигари...
Автор: diandimov   
Дата:   27-09-12 05:45

Цигарите са невероятно вредни. Дори дишането на цигарен дим в помещение където се пуши е много вредно. Няма нищо по- тъпо от това да се пуши. А особено смрадта... нееее!

Отговори на това съобщение
 Re: За електронните цигари...
Автор: harvester_vn   
Дата:   27-09-12 07:34

Много наркоманско ми изглежда това с електронните.

Отговори на това съобщение
 Re: За електронните цигари...
Автор: мара   
Дата:   27-09-12 08:41

имат много врътня...па чисти, па пери филтри, па тежат...иначе стават и си е кеф, даже повече кеф от другото, щото го няма смърделът. имам бая опит с тях. сега знам, че има по-лесни и по-малки, ама не съм пробвала.
афтите в устата може би стават, ако случайно ти протече течността. случвало ми се е само един път, щото пушех полегнала назад, хем внимавах. не ми станаха афти, де...ама допускам, че може.

Отговори на това съобщение
 Re: За електронните цигари...
Автор: Myth   
Дата:   27-09-12 09:43

Автор: CanoniO
Дата: 27-09-12 00:51

много пъти сме ги коментирали...
В крайна сметка преобладава мнението, че химикалът е с неясно съдържание и произход и не е сигурно дали е безвреден.



Това не е така, пращал съм от течностите на Деканг в лаборатория, ми това което което си пише това си е вътре.
Произхода не е е неясен, аз лично взимам течности от китайските на Деканг, но вече има производители като Флейвър арт, Инавера, първите са италиански, вторите вече не помня или полски или чешки, но са сериозни производители дори инавера провеждат сериозни тестове и изследвания, дори мисля има някои от тях на сайта им. Има и български L&A Vape които също са много добри.

Автор: мара
Дата: 27-09-12 08:41

имат много врътня...па чисти, па пери филтри, па тежат...иначе стават и си е кеф, даже повече кеф от другото, щото го няма смърделът. имам бая опит с тях. сега знам, че има по-лесни и по-малки, ама не съм пробвала.
афтите в устата може би стават, ако случайно ти протече течността. случвало ми се е само един път, щото пушех полегнала назад, хем внимавах. не ми станаха афти, де...ама допускам, че може.



Маро изостанала си, отдавна излязоха, достъпни картомайзери на много приемливи цени, ползваш една седмица и хвърляш, всъщност карат по 10-на дни. Цената е на 1 бр. е 2.50лв. кутийка с 5бр за 12.50 стигат за един месец. Нищо не переш, нищо не чистиш. А има и танк с резервоарчета, е те искат известна подръжка но...
Никога не съм имал афти, афти могат да се появят ако не се съхранява както трябва цигарата а се вре/оставя, насам, натам и се замърси... примерно.



Публикацията е редактирана (27-09-12 09:45)

Отговори на това съобщение
 Re: За електронните цигари...
Автор: feliz   
Дата:   27-09-12 10:23

Електронните цигари са като вибраторите [smilie5] [smilie3] , предполагам. [smilie8]
И при двете си въобразяваш, че правиш нещо, и при двете си въобразяваш, че ти е кеф.[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: За електронните цигари...
Автор: Antonio_V   
Дата:   27-09-12 10:25

Да, бе... Електронна цигара, безалкохолна бира, пържени картофи без мазнина, надуваема жена... Ако ще е гарга, да е рошава... [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: За електронните цигари...
Автор: Myth   
Дата:   27-09-12 10:37

Автор: feliz
Дата: 27-09-12 10:23

Електронните цигари са като вибраторите [smilie5] [smilie3] , предполагам. [smilie8]
И при двете си въобразяваш, че правиш нещо, и при двете си въобразяваш, че ти е кеф.[smilie5]



Ами грешиш и то доста, всъщност ел. цигарата за мен е нещо доста по-добро от истинската такава. Вече над 3г. и половина не съм пипал тютюнева, първата година и нещо пушех ел. цигара после година и малко нищо не пушех, от известно време 3-4 месеца пак ползвам ел. цигара но и през ум не ми минава да опитам тютюн пак. Опитвал съм може би за тези години може би 7-8 пъти да запаля тютюнева, резултата е, че ще си изповръщам червата, страшно гадно нещо, абсолютна непоносимост. Ел. цигарата си ме кефи.
Важното е за тези които пробват за първи път да са наясно, че има течности с различни аромати и някои мен определено са ми много парфюмирани и не ми допадат. Ползвам Rayan4 на Деканг, препоръчвам я на всички които за първи път опитват. С умерен и много приятен вкус е, до сега не познавам човек да не я е харесал.

Отговори на това съобщение
 Re: За електронните цигари...
Автор: feliz   
Дата:   27-09-12 10:39

Бъзикам се просто.[smile] Не съм ги ползвала, за да говоря от опит.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За електронните цигари...
Автор: Блясък   
Дата:   27-09-12 11:18

Един велик, преди време е казал:
"няма нищо по-лесно от това да откажеш цигарите! Аз колко пъти съм ги отказвал..." [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За електронните цигари...
Автор: Славов   
Дата:   27-09-12 11:29

Надали има нещо напълно безвредно на този свят, но със сигурност, електронната цигара е мнооооооооооооооооооооогократно по-безвредна от обикн. цигари.....всичко друго са писания пускани от потърпевшите, а именно цигарените концерни...и подкрепяни от пушачите естествено, като по този начин се самоуспокояват....

Отговори на това съобщение
 Re: За електронните цигари...
Автор: svetal   
Дата:   27-09-12 11:42

подкрепям Myth и Славов ,вече една година я ползвам без да съм запалил обикновенна цигара...
......20 години съм пушил по 2 кутии на ден и то от най силните. като стана въпрос за течности най ми допада virginia на Флейвър арт

Отговори на това съобщение
 Re: За електронните цигари...
Автор: scarecrow   
Дата:   27-09-12 13:51

Ego-t или ego-c са по-добри?

Отговори на това съобщение
 Re: За електронните цигари...
Автор: veselinhristov   
Дата:   27-09-12 13:55

и аз като svetal, ползвам Ego-T вече две години и не съм лапвал естествена цигара. Ego-C е дамска, взех на жена ми, опитвам я от време на време - много е добра. Течност - предпочитам espresso, след като пробвах всички налични.

Отговори на това съобщение
 Re: За електронните цигари...
Автор: alsash   
Дата:   27-09-12 14:00

.... не помня колко време вече не пуша....само понякога пура, ама рядко!

Отговори на това съобщение
 Re: За електронните цигари...
Автор: scarecrow   
Дата:   27-09-12 14:24

Ego-C си поръчах, утре ще споделя впечатления [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: За електронните цигари...
Автор: Myth   
Дата:   27-09-12 14:28

Автор: scarecrow
Дата: 27-09-12 13:51

Ego-t или ego-c са по-добри?


Ego-c е по-добрата концепция и се обслужва много по-лесно, но като цяло и двете са... но нищо купуваш си Его-Ц и после минаваш на картомайзери на Кангер ползваш 7-10 дни и хвърляш картомайзера, цената му е 2.50лв./бр. съвсем поносимо, но мноооооого по-добро от танк системите с каквито в случая са Ego-T и C.

Но започни с Его-C и направо с нея си поръчай и 1 кутийка (5бр.)катомайзери Кангер-ХХL и едно накрайниче, да не се нагълтваш с течност. Чиста работа няма течове, има много пара и постоянна работа през целия период 7-15 дни според зависи колко пушиш.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.