Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 "Смарт фоун или кожено яке"- проблемът на цяла една нация!
Автор: ejko   
Дата:   22-11-12 13:28

Не знам..., някак не се сдържах...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: "Смарт фоун или кожено яке"- проблемът на цяла една нация!
Автор: ejko   
Дата:   22-11-12 13:30

от тук нататък всеки спам е добре дошъл...
maksym, да не ми се сърди..., просто му използвах заглавието, не е нещо лично...[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: "Смарт фоун или кожено яке"- проблемът на цяла една нация!
Автор: Dumbledore   
Дата:   22-11-12 13:31

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: "Смарт фоун или кожено яке"- проблемът на цяла една нация!
Автор: Dumbledore   
Дата:   22-11-12 13:32

Кожено яке, определено [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: "Смарт фоун или кожено яке"- проблемът на цяла една нация!
Автор: mbtutu   
Дата:   22-11-12 13:34

Аз ще изчакам да пуснат смарт якета [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: "Смарт фоун или кожено яке"- проблемът на цяла една нация!
Автор: Dumbledore   
Дата:   22-11-12 13:36

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: "Смарт фоун или кожено яке"- проблемът на цяла една нация!
Автор: Dumbledore   
Дата:   22-11-12 13:37

А аз кожени телефони [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: "Смарт фоун или кожено яке"- проблемът на цяла една нация!
Автор: jivkojj   
Дата:   22-11-12 13:38

Т.е. темата да се разбира нещо като "На гол гъз - чифте пищови" ли? [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: "Смарт фоун или кожено яке"- проблемът на цяла една нация!
Автор: Dumbledore   
Дата:   22-11-12 13:39

По скоро "да ви имам проблемите" [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: "Смарт фоун или кожено яке"- проблемът на цяла една нация!
Автор: Frida   
Дата:   22-11-12 16:40

Проблемът е огромен! Защото хората се оценяват по това, което са напазарили. Т.е. ти си "ценен" само ако си модерен. Ако не си модерен, не си налял във воденичката на системата. Има подмяна на ценности ... вече за човек се броиш само ако си потребявал достатъчно. Замислете се само ... що за терапия е шопинг терапията. Отиваш да се нагледаш на шаренко, да накупиш, каквото ти видят очите, за да се поуспокоиш, че си ценен и живота ти върви добре. Суупер смехория!

Отговори на това съобщение
 Re: "Смарт фоун или кожено яке"- проблемът на цяла една нация!
Автор: kaiser.soze   
Дата:   22-11-12 16:45

a, то кожени телефони има. Слушалката се поставя в устата. [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: "Смарт фоун или кожено яке"- проблемът на цяла една нация!
Автор: ejko   
Дата:   22-11-12 16:45

смехория щеше да е ако не беше кофти... Ценностите са някаква имагинерност, която хората са загубили или по-скоро са материализира в стоки... Или не знам точно как е станало, но е факт, че си права. Човек го преценяват по материалното измерение на притежаваните от него стоки...
Може би винаги е било така..., може бви навремето също, човекът с най-големите мечи зъби около шията е бил най-ценЕн, но дори този пример не е акоратен, предвид, че все пак разкрива умения в преносителя на зъбите... А сега какво- краднеш, скатаеш нещо, спестиш от нещо важно, за ламарина, но като спреш с ламарината пред банката и ти отварят врата...
Извратено е малко...

Отговори на това съобщение
 Re: "Смарт фоун или кожено яке"- проблемът на цяла една нация!
Автор: n1x0n   
Дата:   22-11-12 16:54

Да беше проблем на нацията... ами то проблем на всички държави, които се кичат със званието "развити". [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: "Смарт фоун или кожено яке"- проблемът на цяла една нация!
Автор: bate_rosko   
Дата:   22-11-12 16:56

Зависи колко ти е породиста ламарината[smilie18] , защото ако е от онези .... другите, с ръжда на всякъде има опасност да ти падне вратата преди да си слязал.

Отговори на това съобщение
 Re: "Смарт фоун или кожено яке"- проблемът на цяла една нация!
Автор: IvoZafirov   
Дата:   22-11-12 17:01



Значи аз съм “безценен“ бе Фридке!!!!! [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Щото “баш ме брига“ (както казват колегите тук) за некакви си джаджи пък били те и модерни, антиконсуматор съм по душа и купувам само неща, чието купуване е оправдано, и въобще съм трън в очите на консуматорската система.
Карам не каквато кола “мога“ да си позволя, а евтина и икономична. И без това замърсяването е голямо. Не ми пука за марки и модерни дрехи. Е... с малки изключения де [smilie5] Все пак съм животното човек и аз.
И въобще съм от*бал доста от вижданията на днешното общество. И това не е от суета, а такава ми е личната философия за живота. Дет се казва повечето неща в живота са просто глупости [smilie3]

Общо взето мога да кажа за себе си, че съм свободен човек [smile] [cool] [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: "Смарт фоун или кожено яке"- проблемът на цяла една нация!
Автор: ejko   
Дата:   22-11-12 17:02

n1x0n, тук е много на дребно, много показно и много безпринципно... Тук вещите са в култ, всеки ден се вижда- катаджията няма да спре този с Кайена, а човека с Корсата и т.н. глупости... Това в много от развитите държави го няма..., поне в тези, в които аз съм бил...

Отговори на това съобщение
 Re: "Смарт фоун или кожено яке"- проблемът на цяла една нация!
Автор: docenta   
Дата:   22-11-12 17:03

Имаше един много готин филм от 84г. "Завръщане в бъдещето" мноооого добър, та там имаше едно смарт яке от бъдещето...

Отговори на това съобщение
 Re: "Смарт фоун или кожено яке"- проблемът на цяла една нация!
Автор: Frida   
Дата:   22-11-12 17:03

Ми безценен си бе, Иво! Аз нешо друго някога да съм казвала?!

Отговори на това съобщение
 Re: "Смарт фоун или кожено яке"- проблемът на цяла една нация!
Автор: boni   
Дата:   22-11-12 17:04

Проблемът е много голям.
Днес малкия ми син идва от училище и с тъжна физиономия ми обяснява, че един от съучениците му бил с айфон и всички искали да играят с него и му били приятели.
Опитах се да му обясня, че приятелите са истински приятели не заради вещите...
Големия пък мрънка за по-мощен компютър за коледа, за да натрие носа на еди кой си, който имал незнам си какъв компютър и т.н.
Дръпнах им една лекция, че има стотици деца, които няма какво да ядат и тая година няма да си подаряваме подаръци, а ще занесем нещо на децата в някой дом.

Отговори на това съобщение
 Re: "Смарт фоун или кожено яке"- проблемът на цяла една нация!
Автор: Frida   
Дата:   22-11-12 17:06

Бони, браво! От собствения ни самоконтрол се почва и се минава през собствените деца. Аз деца все още нямам, но се надявам някой ден като имам, да мога да им обясня кое е по-важно.

Отговори на това съобщение
 Re: "Смарт фоун или кожено яке"- проблемът на цяла една нация!
Автор: ejko   
Дата:   22-11-12 17:08

Бони, браво, супер! Възпитавай ги овреме..., макар че и те вече са отровени. Ето Иво е свободен и аз се пробвам да не съм консуматор, но често ми се искат неща и съзнавам ирационалността на желаните стоки, както и всички грешни мотиви, но не мога д аотрека, че има едно тънко гласче, които все иска да си взема нещо по-модерно, я да сменя нещо остаряло... Не го правя, ама гласчето си е там... Отровен съм [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: "Смарт фоун или кожено яке"- проблемът на цяла една нация!
Автор: IvoZafirov   
Дата:   22-11-12 17:17

Абе и аз имам позиви понякога. Беше ми влезнала мухата да си купя тойота айго ма се убедих, че не ми трябва [smilie5]

С вещите нямам проблем аз. Виж с каките е по-трудно [smilie25] Но пък това не се брои за излишно консуматорство.

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: "Смарт фоун или кожено яке"- проблемът на цяла една нация!
Автор: n1x0n   
Дата:   22-11-12 17:19

Това в много от развитите държави го няма...

То просто е по-рафинирано и лицемерно, според мен. Защото тия абсурдни Гучита и Маноловци от тях ни дойдоха и с тяхната благословия ни се набиват в главите отвсякъде.

Пък и там за да "блеснеш" - трябва да си доста над нивото с Кайена... щото истинските батковци масово карат по-скъпи неща. Като добавиш факта, че там като цяло богаташите са доста по-рафинирани - става ясно защо изглежда все едно че го няма.

Отговори на това съобщение
 Re: "Смарт фоун или кожено яке"- проблемът на цяла една нация!
Автор: diandimov   
Дата:   22-11-12 17:26

Не мога да разбера.
Не може ли просто и смартфон, и яке?

Такава една дилема не може да съществува, защото пречи на духовното развитие и на моралното израстване.

Затова - с един замах: и фончето, и якето, пък после иди на опера или прочети някоя книга на спокойствие. Без терзания "яке или смартфон".

Ми да!

Отговори на това съобщение
 Re: "Смарт фоун или кожено яке"- проблемът на цяла една нация!
Автор: kaiser.soze   
Дата:   22-11-12 17:32

подкрепям ежко, в УК никой не парадира да речем с кола..много пъти съм кзвал, че джипове карат най-вече фермерите. По дрехите не би могъл да кажеш , че човекът има къща за 500 000. Никой не парадира с маркови дрехи, маратонки. Телефоните хората си ги държат в джоба и не го поставят на масата или ги размахват без нужда. Скъпите неща хората си ги купуват защото могат, а не за да се покажат. Е не казвам, че изобщо няма сноби, но масата хора са си съвсем нормални, така, че проблемът си е баш български - заплата 600, телефон 900 [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.