Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Въпрос към Асахи относно престъпление от полицай
Автор: pif   
Дата:   20-11-12 23:52

Въпроса е към Асахи но може и други да отговорят.
Днес около 19 часа на кръстовището на кварталната бензиностанция беше спряла патрулка. Шофьора беше слязъл от колата и говорейки си с някакъв човек пушеше цигара на 3 метра от бензиноколонката под навеса на бензиностанцията. След като си изпуши цигара премести патрулката така, че багажника да е точно до входа на бензиностанцията и свали от него няколко касетки с неща които вкара през вратата навътре в някакво служебно помещение. Много внимаваше кой гледа и се криеше какво има в касетките. След което си запали патрулката и изчезна. Полицая беше униформен и на гърба му пишеше охранителна полиция. Спътника му стоеше на дясната седалка през цялото време и четеше вестник.
Въпроса ми е: Това нарушение / престъпление ли е което е извършил полицая и аз като съвестен гражданин към кой орган трябва да се обърна за да дам тази информация. Дали полицаят е пренасял наркотици или крадени вещи и защо е използвал полицейски автомобил и е бил с униформа когато е носил стока в частна бензиностанция.
Асахи - ти как би постъпил?

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос към Асахи относно престъпление от полицай
Автор: asahi   
Дата:   20-11-12 23:53

112

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос към Асахи относно престъпление от полицай
Автор: pif   
Дата:   20-11-12 23:55

112 ще ме пренасочат към районното където ще ми кажат да си гледам работата. Казвам го от многократен личен опит. Други идеи ?

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос към Асахи относно престъпление от полицай
Автор: CanoniO   
Дата:   20-11-12 23:56

Да не е някакво инкасо?[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос към Асахи относно престъпление от полицай
Автор: Jim__Beam   
Дата:   21-11-12 00:00


.. 112 = 100 и едиколкоси ..... демек , пълен ташак ....

... или , накратко казано - в момента нямаме свободен екип ........ което ти го казват след 30-40 минути ...... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос към Асахи относно престъпление от полицай
Автор: pif   
Дата:   21-11-12 00:02

Инкасо в 5-6 щайги като за домати и то да стоварват в бензиностанцията като ги оставят без надзор за през ноща. Нещо часпром или са краднали от районното масло и го продават през бензиностанцията. Каквото и да е не ми изглеждаше като законно.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос към Асахи относно престъпление от полицай
Автор: CanoniO   
Дата:   21-11-12 00:03

бензиностанцията нали ти чука касов бон? Как ще го продадат тва масло за собствена далавера?

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос към Асахи относно престъпление от полицай
Автор: niavaah   
Дата:   21-11-12 00:04

А,глупости, ще се обаждаш. Я бъди съвестен гражданин на Република България, и остави хората да си праят бизнеса...[smilie18]
Или по-скоро искай 5000 лева от полицая да си мълчиш, то това май е по-използвана практика.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос към Асахи относно престъпление от полицай
Автор: Jim__Beam   
Дата:   21-11-12 00:05


.. Куките са боклуци ....... бензиностанциите също .... [smilie7] [smilie7] [smilie7]

.. казвам го без сарказъм , ирония .... или оргазъм.... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос към Асахи относно престъпление от полицай
Автор: niavaah   
Дата:   21-11-12 00:06

Е, 4е те хората и цигари без бандерол си намират.
И за това си има клиенти [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос към Асахи относно престъпление от полицай
Автор: CyberGene   
Дата:   21-11-12 00:06

Аз като тегля пари от банкомат също се оглеждам доста подозрително и се чудя кога ли някой ден ще ме нарочат, че извършвам престъпление и вероятно крада пари от банкомата [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос към Асахи относно престъпление от полицай
Автор: asahi   
Дата:   21-11-12 00:12

"Добър вечер, фамилията ми е Пифов.
Съобщавам ви за съмнителни действия на група лица. В бензиностанция ХХХ на бул. 1-ви в София от полицейски автомобил СА 1234 НХ полицай разтоварва касетки в служебно помещение на бензиностанцията, а един друг се оглежда някой да не ги види. Приличат ми на цигари, алкохол, хранителни стоки."

Телефонът на Инспектората на МВР съм го писал неведнъж.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос към Асахи относно престъпление от полицай
Автор: CanoniO   
Дата:   21-11-12 00:13

"Благодаря за обаждането. Ще проверим"

...следва затваряне...

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос към Асахи относно престъпление от полицай
Автор: CanoniO   
Дата:   21-11-12 00:15

- "Добър вечер, фамилията ми е Пифов,проверихте ли?"
-За какво става въпрос?
- За полицаи с касетки, на бензиностанция.
-дайте си имената и кажете за какво става въпрос.
-Ама аз ви казах преди малко.
-Сега идвам на смяна. Не са ми "свели"...

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос към Асахи относно престъпление от полицай
Автор: n1x0n   
Дата:   21-11-12 00:19

"Благодаря за обаждането. Ще проверим"

Оптимист. [smilie5]

Ти се радвай ако "колегите" не минат да те проверят защо изхвърляш боклука без лична карта, задграничен паспорт и диплома за завършено средно образование.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос към Асахи относно престъпление от полицай
Автор: asahi   
Дата:   21-11-12 00:19

... следва затваряне.
Разговорът е записан. Операторът няма причина да го крие, а и няма възможност. Предава го на дежурния на полицейското у-ние в района. На сутринта от лога се отчита какво е направено. За да се скрие трябва много хора да се напъната... заради един полицай. На практика не става. Зашо просто не опитате преди да теоретизирате? Свършете си вашата работа и после оставете другите да си свършат тяхната.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос към Асахи относно престъпление от полицай
Автор: CanoniO   
Дата:   21-11-12 00:22

На сутринта от лога се отчита какво е направено.

дааа, намират патрулката СА 1234 НХ и им скъсват гъза от проверки[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]




нИдей ве[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос към Асахи относно престъпление от полицай
Автор: CanoniO   
Дата:   21-11-12 00:22

И кво намират в СА 1234 НХ? Следи от касетки?[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос към Асахи относно престъпление от полицай
Автор: CanoniO   
Дата:   21-11-12 00:23

Малки пластмасови стърготини от търкащи се една в друга касетки[smilie18] [smilie18] [smilie18]
Харабейшо лично ще ги излови....[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос към Асахи относно престъпление от полицай
Автор: J0R0   
Дата:   21-11-12 00:26

Снимаш и пускаш снимките тук.
Началниците гледат сайта.
[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос към Асахи относно престъпление от полицай
Автор: Jim__Beam   
Дата:   21-11-12 00:31


.. Сахи , ама и ти си голям теоретик деба .... [smilie5] [smilie5]

.. след един месец ще се навърши една година откакто сам си реших един проблем , след не знам си колко обаждания преди това на 112 ..... и няколко идвания на куките , поне час и нещо след това .... ...

.. Е , писна ми на дедовия и на 112-те ... и като нахлух със шутове ..... нещата се оправиха след няколко дена , та до ден днешен .... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


.. да не обяснявам цялата ситуация ..... въпросът е , че ако сам не си решиш проблема , не чакай на куките ..... [smilie3] [smilie3] [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос към Асахи относно престъпление от полицай
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   21-11-12 00:34

Пиф, това да сме неква никва тъпа смотана държавица, да вземеш да подадеш един шеговит сигнал на 119, че наужким има терорист в бензиностанцията, извършва се продажба на дрога от колумбийците или нещо хумористично от сорта. Па да вземат ония ми ти тъпунгерести хахавели да се впрегнат и на третата секунда да се стоварят пет патрулки, конна полиция, три хеликоптера и спец частите точно в центъра на точката която си им посочил. Примерно бих го разбрал това.
Обаче, да занимаваш органите на България с такива недомлъвки, доноси и несериозни дреболии, някак си е едновременно коварно и пошло[smilie7]
Jim__Beam
както обикновено освежи с тематичен кадър[beer] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос към Асахи относно престъпление от полицай
Автор: niavaah   
Дата:   21-11-12 00:34

a, Жоро мисли практично... как да привлечем няколко полицая да се откажат от корупцията и да станат фотографи [smilie24]



Публикацията е редактирана (21-11-12 00:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос към Асахи относно престъпление от полицай
Автор: pif   
Дата:   21-11-12 00:39

Инспектората на МВР вдига само телефонен секретар. Поне 5-6 пъти като съм звънял. Извода - реакция нулева. Може би вътрешна сигурност или прокуратурата. Тази бензиностанция има камери и съд/прокурор може да изиска записа за да се види какво точно са правили и стоварвали полицейските служители от служебен автомобил.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос към Асахи относно престъпление от полицай
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   21-11-12 01:46

Джиме що делна каката бе?
Аз тамън те похвалих и изневиделица - нъцки [smilie21] [smilie8]
Пък съм и работник, не съм консумирал днес, та да виждам само жени и сиси[smilie11]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.