Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Мисля си тука....
Автор: HP   
Дата:   31-05-12 19:05

Стоя си тук и се замислям, и колкото повече стоя, повече се замислям .... и не мога да си обясня следния факт:

Каква е причината хората да изтрещят до толкова, че да се самопровъзгласят за гении, върховни творци и виртуози????
Да стигнат до нива да мразят всичко и всички и непрекъснато да изливат яда си под най-различни форми, визулиализирайки всяка своя безумна мисъл под формата на малоумни писания из виртуалното пространство...

Каква е причината толкова да въздигнеш себе си в култ, че всички останали да считаш за недостойни да се нарекат хора???
Масово явление е напоследък, масово всеки се е взел ако не за господ, то поне за Моисей и върлува из пространствата виртуални и реди тирирамби, че е недооценен, неразбран, неповторим и уникален.
Няма ли начин да се ограничи достъпа до крайни малоумници, де да знам майка му стара, нещо психосвидетелство и, кво да е...
Рядко се впечатлявам от малоумията из виртуалното, ама понякога идва в повече...
Кое е ненор

Отговори на това съобщение
 Re: Мисля си тука....
Автор: HP   
Дата:   31-05-12 19:07

Не е ли възможно да се радваме на обикновените неща, вместо да мразим обикновените неща????
Толкова ли Аз-ът трябва да надделява и да е водещ в съществуванието на индивида, който си мисли, че евентуалната му гениалност го прави свръхчовек????

Отговори на това съобщение
 Re: Мисля си тука....
Автор: Rebellious   
Дата:   31-05-12 19:14

Много си се замислил![smile] Вземи, че се порадвай на обикновените неща, поразкарай "Аз-а", вземи му диригентската палка, дето всъщност е причината за дълбоките замисляния и се усмихни! Дори и да не намираш за какво... И ще е по-добре, много по-добре![beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Мисля си тука....
Автор: Ondine1   
Дата:   31-05-12 19:18

Я си сипи едно питие[smilie5] Много си се замислил [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Мисля си тука....
Автор: tantris   
Дата:   31-05-12 19:21

Не трябва да му се връзваш толкова.
Отначало вярно дразни, ама после става смешно.

Отговори на това съобщение
 Re: Мисля си тука....
Автор: HP   
Дата:   31-05-12 19:21

Бе не, аз съм си ОК, ама много хора взеха да изтрещяват, така обществото става болно....

Отговори на това съобщение
 Re: Мисля си тука....
Автор: tantris   
Дата:   31-05-12 19:22

Обществото е заминало отдавна.

Отговори на това съобщение
 Re: Мисля си тука....
Автор: HP   
Дата:   31-05-12 19:23

Особено ето, един форум представлява едно малка особена по характера си общност. И когато все повече членове на тази общност им пада напрежението и цялата общност , като цяло губи напрежение...

Отговори на това съобщение
 Re: Мисля си тука....
Автор: Rebellious   
Дата:   31-05-12 19:29

Да не си попрекалил с питие?[smilie3] Или ако не, я вземи си сипи едно![smilie3] Напрежението не е добро състояние за духа!

Отговори на това съобщение
 Re: Мисля си тука....
Автор: Славов   
Дата:   31-05-12 19:30

Всичко е до времееее.... [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Мисля си тука....
Автор: CyberGene   
Дата:   31-05-12 19:35

Я дайте линк [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Мисля си тука....
Автор: ценослав   
Дата:   31-05-12 19:36

Нема се кОсиш. Тук пишещите, дали сме 1 процент от целия форум не е сигурно. А иначе знаеш че доста народ е без компютри, дето даже няма начин и да ни четат. Че някой се правел на Наполеон, ма голям праз. Нека си вярва. Аз ако седна да се сърдя, ма доста народ ще иде фира. "Дума дупка не прави". [beer] [smilie21] [beer] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Мисля си тука....
Автор: tantris   
Дата:   31-05-12 19:36

Затриха я, а беше наистина с огромен потенциял.[smilie7] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Мисля си тука....
Автор: CyberGene   
Дата:   31-05-12 19:38

Дайте кратък преразказ тогава [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Мисля си тука....
Автор: stzz   
Дата:   31-05-12 19:48

Това ли е новата музикална тема?

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Мисля си тука....
Автор: lillia   
Дата:   31-05-12 19:54

Преразказ....
Разсъждавайки върху нивото на фотографската култура......
Писна ми завинаги от чалга, от дини и от Пици, от фотографи които не знаят как се зарежда филм в камерата......
Пожелавам ви сбогом и прогресивно затъпяване....
И аз мечтая – да не съм свързан с тукашната ориенталска мизерия на баш майстори и евтини хейтъри.......омазнени...окапващи.....
Сега ще попита защо въобще ви губя времето...........
Разберете фотографията не е само правене на снимки....нито проектиране на елементарни функции на фотошоп.
Масовката превърна фотографията в занимание за домакини.....

с досада..
ваш Е.

точките са “цветни“ продължения

Отговори на това съобщение
 Re: Мисля си тука....
Автор: lillia   
Дата:   31-05-12 20:00

Стигам до извода, че все пак хепито се е замислил в някаква посока, имайки предвид пожеланията всеки да се замисли за собствената си стойност като творец[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Мисля си тука....
Автор: Rebellious   
Дата:   31-05-12 20:01

Колективна психоанализа ли е това?


Отговори на това съобщение
 Re: Мисля си тука....
Автор: zizero   
Дата:   31-05-12 20:05

Английските медии се преклониха пред подвига на 32-годишен българин, който загина докато спасяваше дете на плаж в Западен Уитеринг, Южна Англия.

Министерството на външните работи публикуваха снимката на героя, който жертва собствения си живот за да подари нов шанс на 5-годишното момиченце. Той се казва Пламен Петков и е роден във Враца на 10 декември 1979 г. Семейството му живее на Острова и за да почете паметта му започва масова кампания за обезопасяване на плажовете във Великобритания.

Трагедията, отнела живота на нашия сънародник се разигра в събота. Пламен Петков забелязал, че момичето е отнесено от вълните и се хвърлил да го спасява. След борба с вълнението той успял да подаде момиченцето на жена на брега, но веднага след това е завлечен от вълнението навътре във водата. На плажа е имало и спасители, които неуспешно опитали да го извадят и Пламен се е удавил. Англичани не спират да носят букети с цветя, които отрупват брега на Западен Уитеринг в знак на почит към подвига на българина.

https://photo-forum.net/static/forum/2012-05/ylvd0825.JPG
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/579850_365732060147995_266018706785998_986638_1195016

Отговори на това съобщение
 Re: Мисля си тука....
Автор: HP   
Дата:   31-05-12 20:45

Автор: lillia
Дата: 31-05-12 20:00

Стигам до извода, че все пак хепито се е замислил в някаква посока, имайки предвид пожеланията всеки да се замисли за собствената си стойност като творец



Не, хепиту се замисли защо хората не се замислят не за собствената си стойност като творец, а за собствената си стойност като човек


Отговори на това съобщение
 Re: Мисля си тука....
Автор: Славов   
Дата:   31-05-12 21:10

Ама то и мисленето да не е лесна работа, не е за всеки .....

[beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Мисля си тука....
Автор: mr_kras   
Дата:   31-05-12 21:13

Седя и си мисля. По едно време усещам, че само си седя.

Отговори на това съобщение
 Re: Мисля си тука....
Автор: alba_luna   
Дата:   31-05-12 22:31


Аз пък си мисля, че нещо съм изтървала или темата е по-обща?
Щото туй дето преразказа Лилито не съм го чела. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Мисля си тука....
Автор: HP   
Дата:   31-05-12 23:01

бе всъщност тя темата си е обща :)

Отговори на това съобщение
 Re: Мисля си тука....
Автор: asahi   
Дата:   31-05-12 23:50

Тема кат тема. Предпетъчна [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.