Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 незнания Българин
Автор: baraba   
Дата:   29-05-12 04:13

незнания българин се казва ПЛАМЕН
значи му знаят годините а не името... е аз му зная името нека поне да не е неизвестен

Отговори на това съобщение
 Re: незнания българин
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   29-05-12 05:01

незнайният [smilie3]
Иначе тъжна новина.

Отговори на това съобщение
 Re: незнания българин
Автор: ценослав   
Дата:   29-05-12 08:06

Когато инстинкта да помогнеш надвие инстинкта за самосъхраннение, това те прави по различен от другите.

Отговори на това съобщение
 Re: незнания българин
Автор: canonio   
Дата:   29-05-12 12:50

Респект!

Най-вероятно го е "прерязал" някой студен слой, за да не може да излезе... Тва за силните течения на 5 метра от брега е глупост.

Отговори на това съобщение
 Re: незнания българин
Автор: Щурче   
Дата:   29-05-12 13:39

Светла му памет на човека и поклон за смелостта!

https://photo-forum.net/joro/emoticons/40.gifhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/40.gifhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/40.gifhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/40.gif


Отговори на това съобщение
 Re: незнания българин
Автор: Ondine1   
Дата:   29-05-12 13:42

https://photo-forum.net/joro/emoticons/40.gif

Отговори на това съобщение
 Re: незнания българин
Автор: trippindaisy   
Дата:   29-05-12 14:43

Бог да го прости! Поклон пред постъпката му! Светът е с един герой по-малко... Съболезнования на семейството и близките му!


Отговори на това съобщение
 Re: незнания българин
Автор: doofy   
Дата:   29-05-12 14:58

Поклон.ХОРАТА намаляха с още един...



Публикацията е редактирана (29-05-12 14:58)

Отговори на това съобщение
 Re: незнания българин
Автор: bborissov   
Дата:   29-05-12 15:44

Не знам дали е бил българин... тук пише че не е....но въпреки всичко - съболезнования на близките му бил той и англичанин...


Отговори на това съобщение
 Re: незнания българин
Автор: Щурче   
Дата:   29-05-12 16:00

Има много инциденти тук тези дни за жалост :( Просто е лято. Адски топло, та чак задушно. Всички са навън, по възможност по плажове и хората не се замислят много за риска.

Отговори на това съобщение
 Re: незнания българин
Автор: baraba   
Дата:   29-05-12 22:34

да българин е, независимо какво пише пресата и пресата пише какво ли не.. израснал е в симеоновград на времето град марица..там момчетата явно като малки се учат да плуват в реката ,и не е турист, как пише в повечето публикаци.. майка му и вуйчо му си живеят в лондон или околията.. но не е турист гадни медий лъжат и крият името му



Публикацията е редактирана (30-05-12 01:42)

Отговори на това съобщение
 Re: незнания българин
Автор: CanoniO   
Дата:   29-05-12 22:37

бараба, сигурен съм, че е българин, но защо го крият, не ми е ясно. Може семейството наистина да не иска да се разчува. Има нещо много странно в самото представяне на новината. Странно, та чак граничещо с гнусно...

Отговори на това съобщение
 Re: незнания българин
Автор: exo99   
Дата:   29-05-12 22:38

Ами напиши името на човека, да знаем всички как се казва един достоен българин.



Публикацията е редактирана (29-05-12 22:38)

Отговори на това съобщение
 Re: незнания българин
Автор: CanoniO   
Дата:   29-05-12 22:38

ми написал го е - Пламен.

фамилията много ли в важна?

Четох всички статии днес - и българските и английските. Никъде, ама никъде не се говори за име и националност на момчето. Дори в някаква английска статия пише, че е британец, и не се е удавил, а е получил инфаркт. Защо е всичката тази мистерия?



Публикацията е редактирана (29-05-12 22:41)

Отговори на това съобщение
 Re: незнания българин
Автор: Щурче   
Дата:   29-05-12 22:41

Може семейството наистина да не иска да се разчува. Има нещо много странно в самото представяне на новината. Странно, та чак граничещо с гнусно...




Същото си помислих.

Отговори на това съобщение
 Re: незнания българин
Автор: digitalgab   
Дата:   29-05-12 22:48


Българин спаси давещо се дете в Англия, но загина


32-годишен българин спаси 5-годишно момиче от удавяне, но намери смъртта си в морето край английското графство Западен Съсекс в събота, съобщи Би Би Си. Мъжът, обявен за герой във Великобритания се казва Пламен Петков и е бил жител на Сътън, графство Съри.
Трагедията се разиграла на плаж край град Чичестър. 32-годишният Пламен Петков се разхождал заедно с млада жена, когато видял, че момиченцето се дави.

Българинът се хвърлил в морето, хванал детето и и успял да го подаде на притекла се на помощ жена, която го извадила на брега. Самият той обаче попаднал на силни подводни течения и се удавил на метри от брега.

Спасителните екипи се опитвали в продължение на 40 минути да реанимират младия мъж, но усилията им били неуспешни.

Първоначално медиите във Великобритания съобщиха, че спасителят е българин, но самоличността му не бе обявена. По-късно информацията бе опровергана, но днес полицията в Съсекс официално обяви, че загиналият мъж е 32-годишният Пламен Петков.

http://dnes.dir.bg/news/balgarin-velikobritania-udavjane-plamen-petkov-11247878

Отговори на това съобщение
 Re: незнания българин
Автор: diandimov   
Дата:   29-05-12 22:55

Достойна постъпка...

Отговори на това съобщение
 Re: незнания българин
Автор: мара   
Дата:   29-05-12 22:59

да...

Отговори на това съобщение
 Re: незнания българин
Автор: baraba   
Дата:   29-05-12 23:12

на въпросите защо родителите му крият името не знам.. тои живее с майка си но в различни градове, преди около месец почина баба му .. майката на майка му разбирате ли какво е на жената.. може би е така съсипана че не и е до нищо , може би всичко и идва в повече и и писнало от журналисти предполагам за това не казва името.. но аз реших поне тук да спомена името му , знам че тук влизат стотици хора..
виждам вече се споменава името му пламен дончев петков, виждам че са го обявили за герой на града и така е редно все пак си даде живота.. всъщност нека кажа как е самата истина че то весникарите все пишат к'во да е..
значи пламен ,негов приятел и момиче се разкарват по плажната ивица когато една тайванка започва да пиши за помощ, имало е доста хора но всеки само е гледал.. ще попитате а спасителите.. ами и те явно само са гледали.. пламен е скочил във водите и е извадил първото дете момиченцата са били две не едно.. как пише във вестниците.. и се е върнал за второто пак във водата , но вече е бил доста изморен.. а водата дърпали дърва детето навътре.. стигнал е и второто дете.. във водата след него се е спуснала и една жена да помага на която пламен е подал второто момиченце близо до брега но е нямал повече сили да плува за да изплува на брега и със последни сили казват е успял да извади второто дете и повече сили да плува е нямал за да се пребори в подводните течения... поне тез дето са били свидетели казват че е изглеждал адски изморен.. а може би как по горе пише някоя студено течение да го е прерязало.. може и тъй да е, може и да е плувал със всички сили за да стигне децата които течението ги отвлича и да е било много трудно да се плува в такива течения , не съм плувец не знам, ето това е истината за пламен петков



Публикацията е редактирана (30-05-12 00:25)

Отговори на това съобщение
 Re: незнания българин
Автор: 2nYo   
Дата:   30-05-12 01:35

Пример е ! Поклон !

Отговори на това съобщение
 Re: незнания българин
Автор: kefalcho   
Дата:   30-05-12 01:45

Мир на праха му !

Отговори на това съобщение
 Re: незнания Българин
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   30-05-12 02:23

https://photo-forum.net/joro/emoticons/40.gif


Отговори на това съобщение
 Re: незнания Българин
Автор: diandimov   
Дата:   30-05-12 04:01

Макар че... ако никой, дори спасителите, не скачат да спасяват, това би ми подсказало че има голяма опасност от удавяне.

Самонадеяността струва скъпо...

Отговори на това съобщение
 Re: незнания Българин
Автор: arakiss   
Дата:   30-05-12 08:55

не мисля, че това е самонадеяност.
виждаш, че се давят деца, хвърляш се да ги извадиш, сигурно дори не разсъждаваш в този миг..
светла му памет на пламен https://photo-forum.net/joro/emoticons/40.gif

Отговори на това съобщение
 Re: незнания Българин
Автор: мара   
Дата:   30-05-12 09:11

не е самонадеяност. саможертва е. съвсем осъзната.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.