Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 krajba
Автор: f2006   
Дата:   29-05-12 18:25

Pooomosht!!!
Otkradnaha ot bagajnika na kolata mi NIKON D40x s 2 obektiva:18/55 i 55/200, svetkavitsa Nikon, zariadno, distantsionno, 2 karti, i t.n Vsichko tova v sinja chanta. Shte sam blagodaren, ako niakoi popadne na koplekta i mi se obadi.
Telefonat mi e 0888 630 690.

Отговори на това съобщение
 Re: krajba
Автор: Славов   
Дата:   29-05-12 18:26

Ех мамка му, дано се намери, къде стана кражбата....

Отговори на това съобщение
 Re: krajba
Автор: Щурче   
Дата:   29-05-12 19:11

[smilie2] Стискам палци!

Отговори на това съобщение
 Re: krajba
Автор: Krassy   
Дата:   29-05-12 19:18

Не е приятно да го казвам и дано всичко да се намери, но сто пъти сме казвали - фото в кола - не! Ако ще и в резервоара да успееш да го пъхнеш.....

Отговори на това съобщение
 Re: krajba
Автор: f2006   
Дата:   30-05-12 12:05

Кражбата се случи на Кръстовището на Аксаков и 6-ти Септември.
Лошото е, че полицията го приема, като съвсем нормален факт и само го вписа в статистиката си. За тях е важнж да си вземат таксата от 2,5 лева, за да ти издадат удостоверение, че си надлажно обран и с това приключват задълженията им. Дори ме посъветваха да не вписвам в обстоятелсвения протокол фактът, че са ми откраднали фотоапарата..... Даже не си направиха труда да дойдат на място, да не говоря, че никакви рутинни дейстия по снемане на отпечатъци и т.н не бяха извършени...[smilie11] [smilie11] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: krajba
Автор: ivodam   
Дата:   30-05-12 12:08

Имаш ли някъде записани серийните номера?


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: krajba
Автор: мара   
Дата:   30-05-12 14:55

май вече за всичко са така...да се чуди човек за кво са ни. същите такива шетат по пазаря, дето мангасарян продават безбандеролни цигари или джобят бабките.

Отговори на това съобщение
 Re: krajba
Автор: f2006   
Дата:   30-05-12 15:03

Опитвам се да намеря фабричните номера на апаратурата, обаче нещо не ми се отдава...Нали се сещаш, че това са хартийки, които като изтече гаранцията, никой не пази...или поне аз...

Отговори на това съобщение
 Re: krajba
Автор: ejko   
Дата:   30-05-12 15:05

Съжалявам, много е неприятно! Стискам палци нещо да стане и да се намери, но не разчитай твърде много!
А за серийните номера често се сещам да си ги снема и от мързел нищо не правя...

Отговори на това съобщение
 Re: krajba
Автор: lillia   
Дата:   30-05-12 15:07

ех, продължавате да си оставяте нещата по колите, аз не смея, не че имам нещо кой знае колко, но нямам средства за нов и 2-та обектива.[smilie2]
Съжалявам дано се изнамери.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.