Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 М-тел са коректни
Автор: Vinsent   
Дата:   17-05-12 13:48

Не напразно са ми били любим оператор! [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: М-тел са коректни
Автор: Vinsent   
Дата:   17-05-12 13:49

Имах проблеми с Интернета от тях. Направиха си своите проверки и днес ме известиха, че заради създадените затруднения ми опрощават 3 месечни такси!!!

Хубаво е да знаеш, че имаш отсреща коректен партньор! [smilie24]

Добре е и когато бизнесмените разберат, че почтеността е бизнес! [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: М-тел са коректни
Автор: harvester_vn   
Дата:   17-05-12 13:50

Ихаааа....

Отговори на това съобщение
 Re: М-тел са коректни
Автор: asahi   
Дата:   17-05-12 13:54

Другите сега да опрощават по 4 и 5 месечни такси [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: М-тел са коректни
Автор: ivodam   
Дата:   17-05-12 14:08

Абе по принцип внимават в картинката и другите. На мен миналата година ми бяха начислили 500 лева Интернет роуминг в Холандия Вивател, без да имам активиран роуминг на дата картата. Платих ги, обаче подадох възражение, и след стандартния срок от 20 дена за разглеждане на молбите ми удовлетвориха жалбата и сега не плащам месечните сметки докато се изчисти тази сума.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: М-тел са коректни
Автор: vinse   
Дата:   17-05-12 14:24

на един опрощават 50 лева, на друг му взимат 150 [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: М-тел са коректни
Автор: HP   
Дата:   17-05-12 14:33

е то за да дадеш, трябва да вземеш [smilie7] [smilie7] [smilie7] [smilie7] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: М-тел са коректни
Автор: IvoZafirov   
Дата:   17-05-12 14:42

Абе не ме кефят. Тая тяхна агресивна политика много ме дразни. А не са нищо повече от телефонна компания.

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: М-тел са коректни
Автор: Vinsent   
Дата:   17-05-12 14:45

IvoZafirov написа:

> ...А не са нищо повече от
> телефонна компания.
> ...

А каква искаш да е компанията предлагаща услугата телефония? [smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: М-тел са коректни
Автор: chill   
Дата:   17-05-12 14:49

Да засажда борчета. [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: М-тел са коректни
Автор: belia   
Дата:   17-05-12 15:20

шса сетата, ма да не е късно...

Отговори на това съобщение
 Re: М-тел са коректни
Автор: nikon_F2   
Дата:   17-05-12 17:01

[cool] М-тел са коректни[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Това е най-голямия виц казван напоследък!
Дори погледнах календара да не е станало петък!
М-тел[smilie23] [smilie23] [smilie23]
От трите оператора са най-зле.
Бях им от първите клиенти, когато цените станаха достъпни за "нормалния човек". Плащах 120-150лв сметки. Постепенно цените почнаха да падат, а сметките останаха същите.[smilie11] Доста приятели се учудваха, че плащам толкова много на моето говорене.
Почнах да засичам и какво-оказа се, че трябва да съм доста под 100лв винаги. Поисках разпечатки-пълни глупости: набирал съм 5 пъти един номер с разговори по 1 сек., държал съм телефона включен 2 часа на един номер без да говоря, все такива номера от селски вечеринки. Оказа се, че ползват програма "планирани приходи". Решават, че този месец трябва да има 100млн. приходи от сметките и ако клиентите говорят за 60млн останалото се разпределя пропорционално между всички. Последното не е тайна. Тогава стартира и кампанията "спрете за 1час мобилния си телефон".Помните , предполагам, и тук във форума имаше много поддръжници.
Само ще добавя, че от М-тел се прехвърлих на Глобул, при това на предплатена карта и сметките ми паднаха на 50-60лв на месец.
Изводите оставям на вас.
М-ен-тел[smilie23] [smilie23] [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: М-тел са коректни
Автор: imitev   
Дата:   17-05-12 17:53

На мен мтел никога не са ми надписвали сметката за 12 години...

Картата беше на студент, после на инвалид, сега е фирмена. И е на 12 години. Пише мобилтел на нея.

Като цяло съм доволен.

Естествено могат да свалят цените, но аз на тяхно място също нямаше да ги сваля в този пазар. Да не съм луд?!?

Виваком - ташак тотален са. Имам 3Г модем от тях. Първо беше безплатен, после бил безплатен ама без ддс. ДДСто си го доплатих.

Интернетът през него е страотна измишльотина.

Сметките на приятелите ми са същите като моите.

Глобул и те са същите охлюви.

Извода - давайте повече газ [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: М-тел са коректни
Автор: Славов   
Дата:   17-05-12 18:00

И аз съм с тях от самото начало, никога не съм имал проблеми с надписани сметки или нещо от сорта...

М-ТЕЛ [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: М-тел са коректни
Автор: ценослав   
Дата:   17-05-12 19:55

Ако дедо ми беше коректен към баба ми, сега мен нямаше да ме има. [smilie25] [smilie25] [smilie6] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: М-тел са коректни
Автор: marto   
Дата:   17-05-12 20:03

И аз като Славов [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: М-тел са коректни
Автор: Vinsent   
Дата:   17-05-12 20:18

Хайде да взема да се изпъча. Аз съм вторият абонат на М-тел в далечната, мисля 95-та година. 97-ма Грашнов даде коктейл на първите 300 абонати на фирмата, те бяха публикувани във вестник ТРУД по реда на абонирането им. Та..., имам го този вестник. [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: М-тел са коректни
Автор: asahi   
Дата:   17-05-12 20:27

С този номер съм десетина години и не съм имал проблем с мтел. Няма да им благодаря, защото им плащам редовно.

Отговори на това съобщение
 Re: М-тел са коректни
Автор: ценослав   
Дата:   17-05-12 20:50

Какво име коректното на МТел??? Преди няколко години 5 месеца не получавах сметки, щото нали така "усъвършенствали сървара си"???!!! Що тогава не казаха " Ей, някой калпазанин ни е "пробил" сървара". И после като заваляха едни сметкииииииииииииии [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: М-тел са коректни
Автор: universum   
Дата:   17-05-12 20:57

Като си сменяха системата отиде към 6-7 месеца, докато оправят сметките.
Откъм предлагани услуги няма за какво да се оплача. Най-напред са.
Много дразнеше обаче злоупотребата им с монополното им положение на пазара доскоро.

Отговори на това съобщение
 Re: М-тел са коректни
Автор: ценослав   
Дата:   17-05-12 21:00

Което си е истина, истина си е! Сега, от месец са много мили към мен.[thankyou] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: М-тел са коректни
Автор: harvester_vn   
Дата:   17-05-12 21:00

И аз съм доволен от Мтел, купих първата Прима във Варна, два месеца след това я прехвърлих на абонамент. Нямал съм проблеми, надписвания и т.н. за разлика от Глобул, с които имах краткосрочни взаимоотношения, прекратени едностранно [smilie5]
Ползвах и Виваком по едно време, също бях доволен, но картата ми беше на някакъв план за служители на компанията (даваха им по 5 такива, та се урЕдих) и по подразбиране би трябвало всичко да е наред.

В интерес на истината, картата ми на Мтел от няколко години е прехвърлена на фирмата в която работя, а обслужването на корпоративни клиенти май е доста по-различно от това на частни лица. Аз не си спомням за някакви проблеми докато картата ми беше на мое име, но доста от познатите ми с частни карти се оплакват.

Отговори на това съобщение
 Re: М-тел са коректни
Автор: Rebellious   
Дата:   17-05-12 21:22

Mтел не ща да ги чуя! Говоря от горчивия си опит на частен техен клиент! Не ги знам тия, корпоративните, но за обикновените хора , с "нормална" тяхна услуга, си бяха абсолютни кожодери преди две години! То не бяха сривове в системата, после пък уникални сметки, разправии и плащания като по ипотека![smilie23] [smilie23] [smilie23] Разкарах ги веднага щом стана възможно и чаках на опашка от подаващи закриваща договора си молба клиенти! А как се опитваха да увъртат само и само да се изтърве срока![smilie23]

Тъй че, Винсънте, желая ти късмет с тях, но за мен те просто не съществуват![smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: М-тел са коректни
Автор: emo99   
Дата:   17-05-12 23:13

Vinsent - правиш прибързани и погрешни изводи ! Тук имаше теми , в които сериозно се оплю М-ТЕЛ . Това , че към теб са се отнесли коректно не означава , че са коректни към всички .

Отговори на това съобщение
 Re: М-тел са коректни
Автор: biso   
Дата:   17-05-12 23:16

ти да не работиш в м-тел??? а???

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.