Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 босфора ТВ потъва
Автор: ivanov.10   
Дата:   04-05-12 06:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: босфора ТВ потъва
Автор: TODD   
Дата:   04-05-12 06:25

Абе бенатова ... ами ония малоумните по сутрешният им блок [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: босфора ТВ потъва
Автор: ivanov.10   
Дата:   04-05-12 06:34

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: босфора ТВ потъва
Автор: harvester_vn   
Дата:   04-05-12 07:13

TODD написа:
ами ония малоумните по сутрешният им блок [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Aaaa!Не така! Анито си е гъбка, ама Виктор е пич [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: босфора ТВ потъва
Автор: agop4o   
Дата:   04-05-12 07:20

ако ги махнат ще ми е жал за сутришната физзарядка.като почнат да маат по тоя интерактивен екран сутрин[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: босфора ТВ потъва
Автор: e-mil   
Дата:   04-05-12 07:22

Големите компании като СМЕ са в перманентна задлъжнялост. Никой не влага само собствени средства, ако може да вземе оперативен кредит. Като наближат падежите го рефинансират с нов банков заем или с мецанин кредит или по друг начин. А и техните дългове не са потребителски и никой не им праща съдия изпълнител, ако закъснеят с няколко вноски.
Освен това загубите не са само за СМЕ, а за почти цялата медийна индустрия - приходите от реклама много намаляха.

Прави разлика между собственици и продукт! Собственикът може да фалира, но даден негов продукт все още да е печеливш. Поведението на БТВ може и да не ни харесва, но от гледна точка на бизнеса си остават най-голямата телевизия в България и с най-голяма експанзия на пазара. Копаят си в градинката усилено и много внимават да не си създават проблеми с правителството и едрия бизнес. Те в момента държат толкова позиции, че могат да си позволят да се свият заради намалените приходи, но няма да изчезнат.
Ако СМЕ се откаже от БТВ, ще има поне трима кандидати да я купят.


Отговори на това съобщение
 Re: босфора ТВ потъва
Автор: ARGO   
Дата:   04-05-12 07:23

bTV е любима марка на българите за 2011 г. Това показва традиционната класация в интернет. Тя печели първото място не само в раздел "Телевизии и електронни медии”, но е на първо място и във всички 25 категории.

ногу разбирате вие [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: босфора ТВ потъва
Автор: kkkolelo   
Дата:   04-05-12 08:24

И аз като harvester_vn, Виктор е пич [smilie3] , щот е наш кадър (от К1)

Па Анка беше се барнала преди 2-3 сутрини с тъмносиня рокля на бели точки ... [smilie5] мноу фешън, а на върха на

деколтето нещо палаво отдолу се червенееше ... А тя една къдрава, къдрава ... 10-15 сек си мислех че Виктор има нова колежка [smilie25]

Ами мазните новинари де редуват скръбни вести с измислени бодряшки изводи от още по измислени проучвания [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: босфора ТВ потъва
Автор: Myth   
Дата:   04-05-12 09:30

Откакто Юда Бенатова се изгаври с цяла България, като изкара Кирил Рашков "невинна жертва", а протестиращите българи — "пияна тълпа" си сложих бТВ на 75 канал и ги пускам веднъж-дваж в месеца, за някой филм само, щото каналите са ми от 1 до 55. И ЯВНО НЕ СЪМ САМО АЗ ТАКА, цяла България ги мрази и никой не ги гледа [smilie5]


Абе Кирил Рашков, че не е невинна жертва не е и мястото му е в затвора, ама че ония "протестиращите българи" дето палиха и рушаха през ноща, че си бяха пияна тълпа... е бяха си, оспорваш ли това?

Отговори на това съобщение
 Re: босфора ТВ потъва
Автор: atin   
Дата:   04-05-12 09:44

Бенатова [smilie23] [smilie23] [smilie23] ще мине и през трупове за своите 3 сек. слава. А Ани и Виктор са умни журналисти и не виждам нищо тенденциозно в работата им. Плюс това че Ани е и мой тип жена [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: босфора ТВ потъва
Автор: asahi   
Дата:   04-05-12 09:52

Хората си вършат работата, при това добре. Ако нехаресващите ги можеха да отговорят с толкова професионализъм България щеше да е по-добро място за живеене.

Отговори на това съобщение
 Re: босфора ТВ потъва
Автор: hery   
Дата:   04-05-12 10:14


Като си върши добре работата, да вземе да си носи и дрегер поне, та да каже точно, дали и колко от "тълпата" са били пияни.

Отговори на това съобщение
 Re: босфора ТВ потъва
Автор: asahi   
Дата:   04-05-12 10:19

Аз не чух Бенатова да е обвинявала всички групово, че са пияни. А че не бяха трезви се виждаше и с просто око.

Отговори на това съобщение
 Re: босфора ТВ потъва
Автор: ejko   
Дата:   04-05-12 10:25

Вие не разбирате..., това на бенатова е било препратка към "Пиянството на един народ"

Отговори на това съобщение
 Re: босфора ТВ потъва
Автор: дидибаев   
Дата:   04-05-12 10:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: босфора ТВ потъва
Автор: ejko   
Дата:   04-05-12 10:41

Тази ли е ваш тип жена:
https://photo-forum.net/static/forum/2012-05/fzng1967.JPG
http://www.vsekiden.com/imgs/life/ani_colova.jpg

Не знам стилисти нямат ли в тази телевизия..., каква е тази прическа. Айде жената е телевизионна водеща, не спортистка, но поне с прическата могат бая да компенсират...

Отговори на това съобщение
 Re: босфора ТВ потъва
Автор: ejko   
Дата:   04-05-12 10:43

А този не е ли син на агент Гоце:
https://photo-forum.net/static/forum/2012-05/zupo9079.JPG
http://dariknews.bg/uploads/news_images/201004/photo_big_516672.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: босфора ТВ потъва
Автор: asahi   
Дата:   04-05-12 10:46

Най-добре е мис Калифорния да вземат.

Отговори на това съобщение
 Re: босфора ТВ потъва
Автор: ejko   
Дата:   04-05-12 10:49

или пък да сменят фризьора:)))

Отговори на това съобщение
 Re: босфора ТВ потъва
Автор: Todd   
Дата:   04-05-12 10:59

Не ги знам чии жени са и чии синове но са откровенно смотани !!! Заради тях двамата персонално не съм гледал сутрин БТВ поне 10 месеца вече ... да не е и повече .

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: босфора ТВ потъва
Автор: asahi   
Дата:   04-05-12 11:00

И аз тъй, Тодъре. Слушам ги по радиото.

Отговори на това съобщение
 Re: босфора ТВ потъва
Автор: Todd   
Дата:   04-05-12 11:03

Не ги случам въобще и хич не ми липсват ... оня още в БНТ си беше смотан !!!

[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: босфора ТВ потъва
Автор: ejko   
Дата:   04-05-12 11:11

Навремето имаше някаква система дето сутрин да е уж като забавно предаване и само новини от по 3-4 минути от време на време...
После какво им стана, че почнаха от сутринта с новини и сериозни интервюта...
Сега въпросния сутрешен блог може да не е политически, а да е забавен, не съм го гледал, но като им гледам физиономиите май с политика се занимават[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: босфора ТВ потъва
Автор: AndreyIst   
Дата:   04-05-12 11:17

Аз пък си гледам телевизията редовно и си мисля, че е най-добрата у нас като цяло. От националните нито е жалка като БНТ, нито е жълта като Нова, нито е смешна като ТВ7. Смного неща не съм съгласен, но е професионална.
Рашков е за затвора, но че тълпата беше пияна и разюздана - и това е факт. Не се правете на ощипани ...

Отговори на това съобщение
 Re: босфора ТВ потъва
Автор: El_Fuego   
Дата:   04-05-12 11:23

Ми не е жълта, като Нова - още по жълта е. И още e некомпетентна, самовлюбена и гъзолизническа към управляващите и едрите мафиоти (известни напоследък като "бизнесмени").

Няма да им простя, че купиха и съсипаха PRO.BG.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.