Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Как CBOX си позволиха да затрият всичките ни данни от предплатения хостинг.
Автор: Myth   
Дата:   23-04-12 15:42

В публикацията от долния линк съм описал, как ако си позволите да критикувате, съпорта на CBOX те без да се обясняват трият данните от хостинга Ви.

http://photosbg.net/mythblog/archives/2294

Отговори на това съобщение
 Re: Как CBOX си позволиха да затрият всичките ни данни от предплатения хостинг.
Автор: 1vo   
Дата:   23-04-12 15:50

"Очевидно проблема Ви е решен"

Мноо яко [smilie24] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как CBOX си позволиха да затрият всичките ни данни от предплатения хостинг.
Автор: riddick   
Дата:   23-04-12 16:35

Очевидно... обикновено не се семя на чужд гръб, но сега мога да си поплача направо... Успех Myth.

Отговори на това съобщение
 Re: Как CBOX си позволиха да затрият всичките ни данни от предплатения хостинг.
Автор: Myth   
Дата:   23-04-12 16:36

То проблема го реших, като пренасочихме домейна към личния ми хостинг при Суперхостинг.

Отговори на това съобщение
 Re: Как CBOX си позволиха да затрият всичките ни данни от предплатения хостинг.
Автор: harvester_vn   
Дата:   23-04-12 17:17

Какво решение на проблема е това? Плащате за нещо което не ползвате?

цитат:
"Колегата ме кандърдиса да не се разправям.."

Ти си знаеш, но аз лично не бих търпял такова отношение. Най-малкото, този администратор трябва да бъде уволнен. От там нататък може да искате прекратяване на договора, обезщетение и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: Как CBOX си позволиха да затрият всичките ни данни от предплатения хостинг.
Автор: Myth   
Дата:   23-04-12 17:26

Може, ама колегата се уплаши да не вземат да затрият и фирмения ни сайт, иначе аз бях бесен, то бива наглост ама.... не им се дават пари на нашите сега, но малко преди изтичането на договора смятам да трансферирам домейна на фирмения ни сайт, към Суперхостинг. Аа не съм споменал и за контролния панел на въпросните CBOX, който меко казано е повече от беден, абсолютно никаква функционалност и възможности. Ама това е друга тема.

Отговори на това съобщение
 Re: Как CBOX си позволиха да затрият всичките ни данни от предплатения хостинг.
Автор: harvester_vn   
Дата:   23-04-12 17:28

Е как ще ви затрият фирмения сайт?!
Нали после ще трябва да им вземете фирмата, къщите, колите а жените и дъщерите им да ги пратите да заработват на магистралата?

Отговори на това съобщение
 Re: Как CBOX си позволиха да затрият всичките ни данни от предплатения хостинг.
Автор: Myth   
Дата:   23-04-12 17:33

Е как изтриха сайта за мероприятието, който бях започнал [smilie5] то ясно че после може да се съдим ама... пък сега нашите като не искат да се разправят аз ли да се разправям :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Как CBOX си позволиха да затрият всичките ни данни от предплатения хостинг.
Автор: alsash   
Дата:   23-04-12 17:37

................булгар, булгар..[smilie2] [smilie2] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Как CBOX си позволиха да затрият всичките ни данни от предплатения хостинг.
Автор: legbapetro   
Дата:   23-04-12 19:12

Тоя трябва да бъде "намерен" и............ почерпен с чаша горещо кафе и Пернишки винкел (вафлата, бе, да не си мислите, че към насилие призовавам).[smilie9]

https://photo-forum.net/static/forum/2012-04/jaut9740.JPG
http://3.bp.blogspot.com/-7hHNOB1lUQU/TabhzLEOQZI/AAAAAAAAAzE/eHiLb8XO4Y8/s1600/01%2Bvinkel.JPG



Отговори на това съобщение
 Re: Как CBOX си позволиха да затрият всичките ни данни от предплатения хостинг.
Автор: exile   
Дата:   23-04-12 20:29

А защо изобщо на някой му хрумва да ползва хостинг като cbox [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Как CBOX си позволиха да затрият всичките ни данни от предплатения хостинг.
Автор: Myth   
Дата:   23-04-12 20:41

Ами а де, ама що не си наложих мнението тогава... и аз не знам, щото няколко пъти му казах на колегата да вземат хостинг от Суперхостинг.

Отговори на това съобщение
 Re: Как CBOX си позволиха да затрият всичките ни данни от предплатения хостинг.
Автор: IvoZafirov   
Дата:   23-04-12 21:48

Аз хостинг не ползвам ама съм отвратен от Близу и прекратихме договор с тях след триста мъки. Все едно с Мтел имаш работа - веднъж закачат ли те няма откачане, а услугите им [smilie23]

Та сега на всички познати обясняват с тия мошеници да не се занимават.

Отговори на това съобщение
 Re: Как CBOX си позволиха да затрият всичките ни данни от предплатения хостинг.
Автор: chill   
Дата:   23-04-12 21:52

Бре, пък аз се откачих без никакви проблеми (след като изтече договорът, разбира се), а им ползвах услугите от 2002 някъде (още като бяха КейбълБГ -> ЕКК -> Близу) и винаги са били перфектни.

И се откачих, защоте няма техническа възможност да ми преодставят услугата.

Отговори на това съобщение
 Re: Как CBOX си позволиха да затрият всичките ни данни от предплатения хостинг.
Автор: Myth   
Дата:   23-04-12 22:10

Докато бяха Евроком съм ползвал услугите им, по-точно в Пловдив имаше друга фирма на която ползвах услугите и Евроком я купиха, бях много доволен с изключение на един месец имаха проблеми, но от както стнаха Близу много хора се оплакват от тях.

Отговори на това съобщение
 Re: Как CBOX си позволиха да затрият всичките ни данни от предплатения хостинг.
Автор: SLR   
Дата:   23-04-12 23:16

Аз ползвам и СБокс, и Суперхостинг и наистина няма прилика между двата.
Подръжката на СБокс ми направи лошо впечатление още от началото понеже нямат стационарен телефон, а в офиса им съм бил само веднъж и нямаше никой, освен някакъв чичко който с 300 зора ми прибра парите?!?

Въпреки това за хостинг на малък блог на wordpress досега не съм имал ядове!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.