Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Щастлив съм!
Автор: b-w_devil   
Дата:   12-04-12 09:55

Както е казал поетът: "И на нашата улица грейна! Сбъднаха се най-смелите ни мечти! Стигнахме ги вече хАмериканците!!!"
Виж: "ВЪОРЪЖЕНИ С АВТОМАТИ ОБРАХА ИНКАСО КОЛА"

Туй-то! Обир след обир... Удар след удар! И все по класическите Холивудски схеми! Направо по режисьорските книги на Скорсезе и Тарантино... Какво вдъхновение е това и за родната ни кинодраматургия...
Кайф, госпожо Иванова! Пълен кайф!..... [smilie21] [cool] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм!
Автор: diandimov   
Дата:   12-04-12 10:19

Точно това си мислех - по два обира на седмица правят хората вече...

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм!
Автор: b-w_devil   
Дата:   12-04-12 10:25

https://photo-forum.net/static/forum/2012-04/jqtm1530.JPG
http://wdict.net/img/heat+(1995+film).jpg

[smilie24] [smilie24] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм!
Автор: Jim__Beam   
Дата:   12-04-12 12:02


... ДВА МИЛИОНА ..... [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10]



... Е тва е късмет вече ..... и аз бих участвал в такава игра .... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм!
Автор: asahi   
Дата:   12-04-12 12:12

Бе нещо фирата голяма. Стрелците от Хаинбоаза ги хванаха относително бързо.

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм!
Автор: ценослав   
Дата:   12-04-12 12:49

Ми който е евтин на брашното е скъп на триците. Значи за охрана на крупни суми не търсят МВР, а се доверяват на частни ООДета с охранител /само един/ сигурно пенсионерин. Ми сега "потърпевшите" що не търсят друго частно ООДе, да им търси парите, а търсят МВР, респективно нашите пари като данъкоплатци, щото ще им бъде по евтино май??? [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм!
Автор: canonio   
Дата:   12-04-12 12:59

Щом са живи онези в буса, значи е сценка...

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм!
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   12-04-12 13:58

При нас долу от охраната, има едно хлапе, бивш инкасаджия. Ако са реални тия кинти, които ми каза, че взимал тогава, направо се изненадвам как няма обир всяка седмица.

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм!
Автор: 2nYo   
Дата:   12-04-12 14:09

Канонио, живи са щот убийството е ненужен разход от страна на извършителите, и ненужен риск, както и защото всичко е минало по план ! Профи няма да си слага без нужда тежести !

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм!
Автор: boink   
Дата:   12-04-12 14:19

и защо са минали по стария път?

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм!
Автор: b-w_devil   
Дата:   14-04-12 10:49

"...Данните са, че бандитите са били общо петима. Няколко са основните версии до момента, сред тях надделява, че в обира в местността Огледалата, е замесен бивш полицай, както и вътрешен човек. Предполага се, че извършителите са гастарбайтери - хора, които работят или имат някакъв бизнес извън страната и са дошли за кратко в родината си. Тази версия се подкрепя от странния факт, че и трите автомобила са били с десен волан. Все още няма данни дали колите са крадени. По непотвърдена информация бусът и двата джипа са били засечени от камерите за видеонаблюдение в Ловеч около час преди атаката на инкасовия автомобил край село Петко Славейково. Регистрационните им табели са били от Великобритания. От фирмата G4S, чийто инкасов автомобил бе атакуван, отказаха да разкрият размера на открадната сума, както и наличните пари заради конфиденциалността на информацията, касаеща клиентите им. Неофициално се твърди, че са взети около 2 млн., а са превозвани 5 млн. лв. Бандитите са подслушвали полицейските честоти и са разбрали, че е подаден сигнал на 112 и затова не са имали време да приберат и останалото, е една от версиите..."
(По в-к СТАНДАРТ от 13 април)

Ами че това си е цяла, завършена, координирана и субординирана GANG-операция... Тази дружинка явно отдавна си е разработила свои, грижливо отгледани Разузнавателни, Тактически и Страгегически структури, Логистична поддръжка и т.н. Което няма как да не ни върне към една друга Върховна "Gang-драматургия" отпреди 1 година!... [smilie11] [smilie11] [smilie11] [smilie11]
(Виж следв. пост)


Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм!
Автор: b-w_devil   
Дата:   14-04-12 10:52

(Към предх. пост)
"...28 август 2011 г.:
Около 40 млн. лева отмъква бандата грабители, която опразни трезора на столичния бул. "Евлоги Георгиев". Това е най-големият обир в България на всички времена! Впоследствие става ясно, че действащи полицаи, прокурори и съдии имат сейфове - чрез подставени лица - в обрания трезор?!

Банда от поне десетима професионални обирджии е извършила удара, категорични са криминалистите. Те смятат, че полицейски патрул е ескортирал автомобилите и джиповете на обирджиите, с които те са се оттеглили с плячката.

Според криминалисти парите са изнесени в чужбина още в нощта на обира."Щом са натоварили саковете с парите на поне 3 или 4 коли и джипове, са тръгнали към границата да ги изнасят. Смятаме, че са отишли в Гърция още преди охранителят да се е обадил по телефона да извика за помощ", обясниха полицаи. Те са категорични, че бандитите предварително са планирали точно кога ще минат през границата, знаели са кой е дежурен там в този момент..."

(Извадка от публ. на Агенция БЛИЦ от 12 април)
[smilie11] [smilie11] [smilie11] [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм!
Автор: asahi   
Дата:   14-04-12 10:55

Някои от горните са в ареста.

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм!
Автор: diandimov   
Дата:   14-04-12 11:07

В света на Асахи всичко е точно и справедливо, и тече по мед и масло. Баси къф кеф!

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм!
Автор: asahi   
Дата:   14-04-12 13:53

Айде слез на земята.
Задържаха четирима за нападението в Хаинбоаз


Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм!
Автор: b-w_devil   
Дата:   14-04-12 13:58

АСАХИ - Нерде село Въглевци - нерде обирът на столичния трезор на бул. "Евл. Георгиев"?
Ако имаш повече инфо от Агенция БЛИЦ - ми сподели я тук!!
!
[smilie11] [smilie11] [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм!
Автор: asahi   
Дата:   14-04-12 14:41

Сори, обърках случките. Мислих си за тези, ама май и те не са.

Обирът на трезора на Евлоги Георгиев май е с вътрешна намеса. Умълчаха се нещо по него.

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм!
Автор: neuromancer   
Дата:   14-04-12 16:08

" Те [следователите] смятат, че полицейски патрул е ескортирал автомобилите и джиповете на обирджиите" ха ха, ясно кой се е обърнал към МВР за охрана [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.