Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Re: Кучкарите - 2: няма ги вече.
Автор: batonga   
Дата:   02-04-12 20:00

BozO написа:


>5-6 масивни акции в
> рамките на 3 месеца ще прочистят
> страната от помиярите на 100%.

Само така ти се струва. Но защо трябва хиляди кучета да умрат и то от някаква мъчително-самоделна смърт чрез пиратки, стрелба със сол, камъни и т.н. и т.н. за да ти го докажат. Подобни методи е имало в съседните ни държави като Румъния и Турция, лесно можеш да провериш резултата.


> Хора, които спят с кучетата си,
> въобразявайки си, че ги отглеждат
> правилно в 60 квадрата апратамент
> са обременени и тяхното мнение в
> подобни теми е неадекватно.

Ако визираш мен, нито спя с кучето си, нито живея в 60кв. апартамент, така че си запазвам правото да участвам в темата докато не ми писне [smile]


> Дори един единствен ЧОВЕШКИ живот
> е НАД всички бездомни и домашно
> угоени помияри.

Проблемът е в това, че противопоставяш кучета и хора. Въпросът "чий е живот по-важен - на кучетата или на хората" е манипулативен и несъществуващ. Няма такава дилема. Повтарям за не знам кой си път: кучетата не са виновни за положението в което се намират, защото са поставени в това положение от Човека. И ти като представител на човешката раса си косвено отговорен за това им състояние. Това включва и злобните, и хапещите, и болните кучета. Всички тук сме отговорни за това положение, в качеството си на хора. Кучетата не са долетели от Марс за да ни тормозят та сега да се вдигаме на въстание с елементи на клане срещу поробителите от космоса. Да избиваш на произволен принцип първите срещнати кучета "понеже няма конкретен виновник за тази ситуация с неконтролируемата популация и очевидно нещата вече са извън контрол за да се овладее положението трябва да се премахне следствието от всички тези причини" е просто извинение за безсмислена агресия срещу по-слаб вид. Помисли добре - сам казваш че общините не работят по въпроса, обаче ти правиш съзнателения избор да убиваш кучета, вместо да адресираш проблема към реалния виновник за това. Това свидетелства за нивото на твоята хуманност, както и за волята ти за градивно решение на проблема.
Сега ще ме попиташ - добре според теб какво трябва да се направи, аз ще ти отговоря и ще стане копи пейст на предната кучешка тема и така ще открием перпетум мобилето... И изводът ще е че на теб просто ти се иска да всички кучета да измрат тутакси, т.е. проблемът просто да изчезне от самосебе си, само че аз не вярвам в магии, и също така, не казвай че всъщност обичаш животните, защото това просто не е така. И аз искам въпроса да се реши, но не искам кучетата да го отнесат, защото не са виновни и смятам че проблема не е в тях, а в хората и държавата. Разлика в манталитета, явно.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.