Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Военна комисия
Автор: attempt   
Дата:   27-02-12 13:40

Всеки разказва какъв е бил в казармата, а никой не спроделя за това доста интимно преживяване - донаборната военна комисия

[smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Военна комисия
Автор: imitev   
Дата:   27-02-12 13:42


Обърни се! Разтвори бузите!
- ГОДЕН!

- Е не можахте ли в очите да ми го кажете![smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Военна комисия
Автор: chill   
Дата:   27-02-12 14:19

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Военна комисия
Автор: мара   
Дата:   27-02-12 14:21

нямам представа, ама оттам ми е останал лафът "отворен като гъз на военна комисия" [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Военна комисия
Автор: Gruyu   
Дата:   27-02-12 14:24

аа, не с лошо! - тва не се брои!!

Отговори на това съобщение
 Re: Военна комисия
Автор: Jim__Beam   
Дата:   27-02-12 14:27


... Ако свинкстерът е хлабав ........ срам голем ..... [smilie7] [smilie7] [smilie7]

Ма , по наше време май нямаше толкова "халки" като сега .... [smilie8] [smilie8] [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Военна комисия
Автор: colorit   
Дата:   27-02-12 14:34

Jim__Beam , не дей, че заедно с нас '85 г. изпъкна един мангал по бикини и розови дамски къси чорапки... Беше голяма веселба - мангала разправяше, че ако го пратят в поделение с 20 човека, ще ги прави щастливи без проблем. Молеше се да не го пратят в кашишки полк [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Военна комисия
Автор: mixmike   
Дата:   27-02-12 14:34

Единственото което си спомням, беше че на военната комисия бях с боксерки, и когато останахме по бельо, групичка от 3ма-4ма селяндури от близките села ми се присмиваха и си шушукаха - "глей го то'а с кви бабешки гащи е", а те гордо носеха супер тесни китайски слипове, отдавна загубили белия си цвят[smilie10] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Военна комисия
Автор: Todd   
Дата:   27-02-12 14:36

Гъзът се проверява задължително !!! [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Военна комисия
Автор: boink   
Дата:   27-02-12 14:39


дебелата свиня казва:

- застани в бялата точка и покажи на картата откъде докъде минава Дунава по границата на България.

показвам...

- къде учиш?

- в английската гимназия.

- хахахахахахаха шъ тичаш с картечницата на гръб по полето и шъ викаш "мейджър мейджър"

- няма.

- на кого отговаряш ти бееееееееее еееееейййй, сополанкоо????

- няма да тичам с никаква картечница и няма да викам на никого мейджър.

- къф си ти беееееееее, шъ видиш ти беееееееее, махай съ беееее

- чао.


на последвалата последна военна комисия, дебелата свиня ми връчи документите че съм НЕГОДЕН ЗА ВОЕННА СЛУЖБА (през това време представих всички документи за негодността си).

след това станах и ОФИЦИАЛНО НЕГОДЕН за всякаква военна повинност и не съжалвам.



трябва ли да се бия за родината в ерата на атомното оръжие изобщо?

[smilie18]






[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Военна комисия
Автор: мара   
Дата:   27-02-12 14:41

ми ако ни нападнат македонците?
ей така - с вили и търнокопи по братски? [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Военна комисия
Автор: wildheart   
Дата:   27-02-12 14:47

как с вили и търнокопи та ние им дадохме танкове [smilie18]



Публикацията е редактирана (27-02-12 14:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Военна комисия
Автор: chill   
Дата:   27-02-12 14:52

boink написа:
> - хахахахахахаха шъ тичаш с
> картечницата на гръб по полето и
> шъ викаш "мейджър мейджър"

Maj. Major Major Major: Sergeant, from now on, I don't want anyone to come in and see me while I'm in my office. Is that clear?
First Sgt. Towser: Yes, sir? What do I say to people who want to come in and see you while you're gone?
Maj. Major Major Major: Tell them I'm in and ask them to wait.
First Sgt. Towser: For how long?
Maj. Major Major Major: Until I've left.
First Sgt. Towser: And then what do I do with them?
Maj. Major Major Major: I don't care.
First Sgt. Towser: May I send people in to see you after you've left?
Maj. Major Major Major: Yes.
First Sgt. Towser: You won't be here then, will you?
Maj. Major Major Major: No.
First Sgt. Towser: I see, sir. Will that be all?

[cool] [cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Военна комисия
Автор: pif   
Дата:   27-02-12 17:16

От моя клас имаше едно момче което излезе много възбудено от кабинета на хирурга. Доктора като го накарал да си свали слиповете и той се надървил здраво и до края на комисията си обикаляше с опъната палатка. Нямаше донаборник или доктор дето да не се напика от смях с него. А той горкия червен като домат ама все едно току що откъснат.

Отговори на това съобщение
 Re: Военна комисия
Автор: imitev   
Дата:   27-02-12 17:26


Сестрите дето вземаха кръв такива ги биеха през грездея, че не ще да тече [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Военна комисия
Автор: dobriman   
Дата:   27-02-12 17:36

Е на мойта бяха некви сестри-стажантки, дето се гавреха с нас...още от кожният те почваха,
...то на 17-годишен колко му трябва...

Отговори на това съобщение
 Re: Военна комисия
Автор: dobriman   
Дата:   27-02-12 17:37

А на вас старите кучета бяха ли ви предупредили да не надувате много в "надувалото", че ще ви пратят водолази?

Отговори на това съобщение
 Re: Военна комисия
Автор: IvoZafirov   
Дата:   27-02-12 17:42

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Аз имах преживяване като на боинк [smilie5]

Но това беше във Военна болница. Всеки ден ме разкарваха по разни изследвания за които не биваше да съм закусвал. Това добре ама аз така и не успявах да мина до обяд заради всекаквите там роднини на шапкарите, които минаваха с предимство. Та на трития ден в който си изпуснах и обяда и умирах от глад, просто им теглих една войнишка, прескочих оградата и отидох да ям на едно капанче в Медицинска академия. На връщане вече доволен ме пресреща някаква дебела свиня и започва да ми крещи, че още утре отивам да служа не знам си къде. Аз му казах, че доста се е объркал и аз никъде няма да ходя да служа, както и да спре да ми крещи и да ми говори на вие щото не ми е никакъв и най-спокойно се врътнах и си се прибрах в отделението[smilie5]

Тоя стана червен като домат, задъха се и му чувах крясъците поне през 5 етажа ама не ми пукаше щото имах една камара документи и нямаше как да ме вкарат в казармата. Даже и тия изследвания във Военна академия бяха пълна простотия.

Естествено след два дни ме изписаха и аз отидох преспокойно на море.

[smilie5]


Ся обаче на стари години като слушам какъв купон е било направо ми се доходи в казармата [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Военна комисия
Автор: Adno   
Дата:   27-02-12 18:23

мара написа:

> ми ако ни нападнат македонците?
> ей така - с вили и търнокопи по
> братски? [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Хаха, аз бях граничар на македонската граница. При евентуално нахлуване на чужда войска ние трябваше в нейния тил да извършваме подривна дейност, да водим партизанска война. На всяка учебна тревога, стоеки в окопа около заставата си представях как македонците нахлуват вероломно и окупират Пиринска Македония и ми ставеше адски весело [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Военна комисия
Автор: mladenov   
Дата:   27-02-12 18:38

Автор: dobriman
Дата: 27-02-12 17:37

А на вас старите кучета бяха ли ви предупредили да не надувате много в "надувалото", че ще ви пратят водолази?


Не, никой не ми беше казвал такова нещо. Аз по времето на тези прегледи тренирах 2-ра година триатлон, след като преди това бях тренирал 2 години водна топка! И познай какво стана... Духвам си аз както юнак в тръбата и като видя резултата шефа на комисията подскочи от кеф, а като разбра че в момента завършвам курс за радист направо отсече:"Варна, водолаз, подводна диверсия!"[smilie18] [smilie18]

Много беше разочарован като разбра че имам спукано тъпанче, а и
добре че влязох в ПЖИ-то та ми се размина и да съм радист.[beer] [beer] [smilie18]



Публикацията е редактирана (27-02-12 18:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Военна комисия
Автор: atrifonov   
Дата:   27-02-12 19:04

няма как да забравя военната комисия във Военна болница когато сестрата в хирургичния кабинет ме навика бързо да свалям гащите и да показвам два таш..д[smilie18], после като разбра кой съм се смрази още повече, че в момента ми е подчинена[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Военна комисия
Автор: exile   
Дата:   27-02-12 19:08

А, на военна комисия и аз съм бил [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Военна комисия
Автор: diandimov   
Дата:   27-02-12 20:48

Boink:

"на последвалата последна военна комисия, дебелата свиня ми връчи документите че съм НЕГОДЕН ЗА ВОЕННА СЛУЖБА (през това време представих всички документи за негодността си).

след това станах и ОФИЦИАЛНО НЕГОДЕН за всякаква военна повинност и не съжалвам.



трябва ли да се бия за родината в ерата на атомното оръжие изобщо?"

[smilie10]

Ти уби всичко детско в мен.
Аз никога не съм могъл да кажа чак такова нещо!

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Военна комисия
Автор: onakava   
Дата:   27-02-12 21:05

Някой може ли да ми даде специализирано обяснение защо е трябвало да ви отварят бузите...какво можеш да откриеш в сфинктера, което да се окаже пречка за един дълъг лагер...Кожен лекар, изследвания - да, ама това - кому е нужно?

Отговори на това съобщение
 Re: Военна комисия
Автор: Diandimov   
Дата:   27-02-12 21:08

Гледали са за хемороиди.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.