Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Пробвахте ли Chrome за Android
Автор: universum   
Дата:   10-02-12 19:35

Днес го инсталирах и останах с много добри впечатления.
Не казвам отлични, защото има нещо, с което друг браузър го превъзхожда.
Ето и впечатленията ми за наличните инструменти за браузване в момента:
1. Mobile Firefox - отлично се справя с по-сложните страници (скриптове и др. такива). Браузването е близко до това с персонален компютър. Минусите са, че е тежък и бавен в сравнение с другите. Лоша ергономия в сравнение с другите.
2. Dolphin HD - по-добра ергономия от Firefox, по-слабо се представя на скриптове. По-лек от лисицата. Сравнително бърз.
3. Skyfire - предимството е, че може да се гледа видео в Youtube, но пък е нестабилен при тази функция. По-лошо организиран от Dolphin HD. Бърз като Dolphin-а.
4.Opera Mobile - сякаш това е браузър преди всичко за четене и писане в някой форум, за който няма Tapatallk - така слабо се оправя с някои сайтове. Сравнително бърз и с отлична ергономия.
И ВНИМАНИЕ! Функцията убиец при мобилната Опера е възможността за мащабиране на текста до рамките на екрана. Край на неприятното мърдане наляво надясно за да четете форума с увеличен текст. Операта си го наглася в рамките на екрана, колкото и да сте го увеличили, така че да се виждат цели редове и да не се отрязва текста.
5.Chrome - чуден. Бърз, удобен почти колкото операта, добре рендва страниците. Лек за зареждане. Липсва му само тази приятна реализация на мащабирането на текста от Opera-та.

Вий какво ще кажете, а?

Отговори на това съобщение
 Re: Пробвахте ли Chrome за Android
Автор: peterst   
Дата:   10-02-12 20:36

в един веб сайт ако не можеш да четеш удобно, по-добре го заеби [smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Пробвахте ли Chrome за Android
Автор: peterst   
Дата:   10-02-12 20:37

упс, то ставало въпрос за бравзери

еееееееееееееееееееее

ами същото се отнася и за тях [cool] [smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Пробвахте ли Chrome за Android
Автор: universum   
Дата:   10-02-12 20:43

Мда.
За четене Операта е за предпочитане. Но някой път ми се налага да сваля нещо от сайт за споделяне на файлове с разните му изскачащи прозорчета и изображения на цифрички и тогава Операта не върши работа.

Отговори на това съобщение
 Re: Пробвахте ли Chrome за Android
Автор: ipolit   
Дата:   10-02-12 20:48

Не е достъпен от маркета за България, явно си го теглил на пакет.
Нищо не си писал по-горе за вградения браузър - за мен стана доста добър в ICS. Иначе предпочитам Опера мини, щото ми е кофти плана и имам само 25МБ и после става изключително бавен нета.

Отговори на това съобщение
 Re: Пробвахте ли Chrome за Android
Автор: snoopoff   
Дата:   10-02-12 21:12

Ползвам делфина [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Пробвахте ли Chrome за Android
Автор: ivanov.10   
Дата:   10-02-12 21:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Пробвахте ли Chrome за Android
Автор: harvester_vn   
Дата:   10-02-12 21:23

Къде ползваш Skyfiire? Нали махнаха поддръжката за България....
Иначе за моите нужди, най-добър е Опера

Отговори на това съобщение
 Re: Пробвахте ли Chrome за Android
Автор: universum   
Дата:   10-02-12 22:21

Sкyfire работи. Пъргав е. Не знам за поддръжката за България.
Опера мини ползвах за Симбиан, поради удобните шорткъти с клавишите.
Вградения браузър на Андроид не ми хареса отначало и не се сещам да съм го ползвал откак сложих ICS.

Отговори на това съобщение
 Re: Пробвахте ли Chrome за Android
Автор: spacewalker   
Дата:   10-02-12 22:36

Skyfire доколкото помня махнаха подръжката на Win Mobile за България, не за андроид.[smilie24] Казвам го , понеже го ползвах Win Mobile 6.5 на HTC HD2, но след като му сложих андроида пак го върнах.

Иначе ползвам Операта, най удобна ми е засега за четене на новини и подобни [beer]



Публикацията е редактирана (10-02-12 22:39)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.