Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Да почетем все пак жертвите на комунизма
Автор: Ivodam   
Дата:   01-02-12 21:10

Днес е ден за почитане паметта на жертвите на жидо-масонския болшевизъм и неговите слуги, кръволоци и кръвопийци, вампирите и изрудите - с една дума тукашните комунисти. Не знам има ли нещо политическо в дълбоката скръб и покруса, която всеки честен човек чувства в сърцето на този ден. Във всеки случай е много показателно, че цял ден никой не отрони дума във форума по този повод. Надявам се, че все пак мълчанието е било поради опасения от репресии, а не поради тотална незаинтересованост и пълна морална и гражданско-обществена безчувственост. Второто би означавало, че комунистите са победили и че сме загубени тотално...

Поклон пред невинните жертви, цвета и красотата на българската нация и вечно проклятие на червените сатанисти. [smilie23] [smilie9]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Да почетем все пак жертвите на комунизма
Автор: Diandimov   
Дата:   01-02-12 21:17

Поклон пред целия български народ!

Осем милиона жертви на комунизма, които и до ден-днешен бачкат ангария на червените престъпници.

Отговори на това съобщение
 Re: Да почетем все пак жертвите на комунизма
Автор: julski   
Дата:   01-02-12 21:19

Аз просто не знаех.
Действително поклон пред жертвите на комунизма.
Не разбрах за какви опасения от репресии става дума?

Отговори на това съобщение
 Re: Да почетем все пак жертвите на комунизма
Автор: gogo   
Дата:   01-02-12 21:20

мир на праха им !

Отговори на това съобщение
 Re: Да почетем все пак жертвите на комунизма
Автор: universum   
Дата:   01-02-12 21:23

https://photo-forum.net/joro/emoticons/smile019.gif


Отговори на това съобщение
 Re: Да почетем все пак жертвите на комунизма
Автор: Diandimov   
Дата:   01-02-12 21:23

Поклон пред съвременните жетрви - живи зомбита, олицетворение на геноцида срещу българския народ.

Отговори на това съобщение
 Re: Да почетем все пак жертвите на комунизма
Автор: nsirakov   
Дата:   01-02-12 21:26

8 от 10 българи живеят в непосилен стрес... останалите 2ма живеят в чужбина...

Отговори на това съобщение
 Re: Да почетем все пак жертвите на комунизма
Автор: Diandimov   
Дата:   01-02-12 21:31

Точно това искам да кажа - поклон пред ТЕЗИ жертви.
Цял един народ подложен на изтребление от комунистите, вече към 70 години стават!

Отговори на това съобщение
 Re: Да почетем все пак жертвите на комунизма
Автор: Marillion   
Дата:   01-02-12 21:36

[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Да почетем все пак жертвите на комунизма
Автор: ivor6   
Дата:   01-02-12 22:42

Автор: Diandimov
Дата: 01-02-12 21:31

Точно това искам да кажа - поклон пред ТЕЗИ жертви.
Цял един народ подложен на изтребление от комунистите, вече към 70 години стават!

70 Години стават [smilie10] . До 1990г. са 45 години , ама после вече сме....... "демократи" [cool] .
След песничката "45 години стигат " станахме дами и господа.
А след EU and NATO = ХЕПИ ЕНД


Отговори на това съобщение
 Re: Да почетем все пак жертвите на комунизма
Автор: gorbi   
Дата:   01-02-12 22:49

Кога най-сетне ще почетем и хилядите, не - милионите паднали в жертва на собствената си глупост ? Е те това ще е празник на жертвите.... [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Да почетем все пак жертвите на комунизма
Автор: Han_Solo   
Дата:   01-02-12 23:00

Хайде да разлая малко кучетата - баща ми който е раждан 33-та и когато са го евакуирали от бомбардировките и от София и е отишъл при роднини във Велинград - всъщност тогава в Чепино, още помни как са изложили на мегдана отрязаната глава на Вела Пеева. Та някакси ми се струва че ситуацията е била око за око - зъб за зъб - връщали са си. А за да изпреваря обвиненията че съм такъв или онакъв ще кажа че баща ми е от рода на Гарванови по майчина линия, за тези които знаят кой е Иван Гарванов. Дядо ми е завършил счетоводство и финанси в Манхайм - това преди да се роди баща ми 33-та. Та от дядо ми и баща ми съм чувал интересни истории за онова смутно време и за това как тогава, точно както сега като падна "комунизЪма" доста хора се пребоядисаха и са се правели на "по-големи католици и от папата" и че точно те са правели най-големите золуми

Отговори на това съобщение
 Re: Да почетем все пак жертвите на комунизма
Автор: almaz   
Дата:   01-02-12 23:13

Ivodam написа:
> цял ден никой не отрони дума във форума по този повод.
> Надявам се, че все пак мълчанието е било поради опасения от репресии,
> а не поради тотална незаинтересованост

[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Да почетем все пак жертвите на комунизма
Автор: asahi   
Дата:   01-02-12 23:15

Тази тема се изроди. Ама може още малко.

Отговори на това съобщение
 Re: Да почетем все пак жертвите на комунизма
Автор: Ivodam   
Дата:   01-02-12 23:23

Асахи, нищо лично, дето има една приказка, но след като наскоро написа, че нямаш нищо против комунистите, и че комунистите също можели да вършат работа, нямаш място в тази тема, знаеш че не блокирам хора, затова апелирам към чувството ти за самоконтрол, което не си загубил, надявам се.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Да почетем все пак жертвите на комунизма
Автор: asahi   
Дата:   01-02-12 23:25

Ааа, сори, изнизвам се.

Отговори на това съобщение
 Re: Да почетем все пак жертвите на комунизма
Автор: Han_Solo   
Дата:   02-02-12 00:10

Аз се намесих не заради друго, а защото не мисля че това което е било от 44-та до падането нито е било социализъм, още по-малко за комунизъм... доколкото знам истинските социалисти и комунисти са си отишли 'бадява" а останалите далеч не са били такива, просто моля за малко повече прецизност в термините.

Отговори на това съобщение
 Re: Да почетем все пак жертвите на комунизма
Автор: Todd   
Дата:   02-02-12 00:20

Някой ден някой ще се изкарат за 20 години репресирани от мутрите .И те ще почита жертви .

Бая трепане е имало по ония години ама то всяко време си върви с жертвите .

Ако питат мен абсолютно често заявявам че и сега има много народ за трепане според мен !!!

И тогава сигурно е имало ....

Баба разправяше че за няколко месеца са свалили престъпноста до нула по ония мрачни времена .Като Пиночет [smilie24]

Е , покрай сухото гори и суровото ама това няма много значение .


[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Да почетем все пак жертвите на комунизма
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   02-02-12 01:07

абе, за невинните жертви на втори февруари нищо не казахте[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Да почетем все пак жертвите на комунизма
Автор: navy   
Дата:   02-02-12 01:17

Къде се плаче, къде се пускат 20 стотинки и къде се пали свещичка, че нямам време и нерви да чета темата [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Да почетем все пак жертвите на комунизма
Автор: n1x0n   
Дата:   02-02-12 09:06

Аз се намесих не заради друго, а защото не мисля че това което е било от 44-та до падането нито е било социализъм, още по-малко за комунизъм... доколкото знам истинските социалисти и комунисти са си отишли 'бадява" а останалите далеч не са били такива...

[smilie24]

Няма да пиша друго, защото ще ми е трудно да съм в духа на темата.

Отговори на това съобщение
 Re: Да почетем все пак жертвите на комунизма
Автор: Vinsent   
Дата:   02-02-12 09:20

Аз се намесих не заради друго, а защото не мисля че това което е било от 44-та до падането нито е било социализъм, още по-малко за комунизъм... доколкото знам истинските социалисти и комунисти са си отишли 'бадява" а останалите далеч не са били такива...

Ха-ха-ха, тази теза я знаем: комунизма е добро нещо ама хората са лоши, не са дорасли за него. [smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: Да почетем все пак жертвите на комунизма
Автор: ivodam   
Дата:   02-02-12 09:31

Тия приказки ми напомнят на напъните на Горби навремето да направи "социализъм с човешко лице" - знаете как завършиха тия напъни. Не съм се съмнявал никога, че сред комунистите, както и сред нацистите на Третия райх, е имало хора-идеалисти, с високи пориви и чисти мечти. Но най-важно в историята на човечеството е обществената практика. Тя много добре показва каква е практиката на комунистическите режими, и навсякъде е общо взето едно и също. Другото е игра с думи и термини, софистика.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Да почетем все пак жертвите на комунизма
Автор: n1x0n   
Дата:   02-02-12 09:40

комунизма е добро нещо ама хората са лоши, не са дорасли за него

Не, нищо подобно. Недомислица е, практически непригодна за реалният живот. Също както християнството и повечето популярни религии.

Само дето едни и същи хора са в състояние да прощават на религиозните концепции всичко, пък на политическите концепции - нищо.

Отговори на това съобщение
 Re: Да почетем все пак жертвите на комунизма
Автор: Славов   
Дата:   02-02-12 09:50

Поклон.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.