Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 КОЙ ПЛАЩА ОГРОМНИТЕ РАЗХОДИ ЗА ПРОТЕСТИТЕ ПРОТИВ ШИСТОВИЯ ГАЗ?
Автор: Vinsent   
Дата:   15-01-12 08:13

[smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: КОЙ ПЛАЩА ОГРОМНИТЕ РАЗХОДИ ЗА ПРОТЕСТИТЕ ПРОТИВ ШИСТОВИЯ ГАЗ?
Автор: Vinsent   
Дата:   15-01-12 08:16

Нали не си въобразяваме, че има едни еколози с чисти сърца, копнеещи за чиста България!

Къде бяха те, когато откраднатите милиарди се върнаха във вид на бетон по черноморието и в планините ни? [smilie9]



Публикацията е редактирана (15-01-12 08:16)

Отговори на това съобщение
 Re: КОЙ ПЛАЩА ОГРОМНИТЕ РАЗХОДИ ЗА ПРОТЕСТИТЕ ПРОТИВ ШИСТОВИЯ ГАЗ?
Автор: boreto   
Дата:   15-01-12 08:19

И как зелените шефове карат беемвета, без да работят никъде...
[smilie6]


Отговори на това съобщение
 Re: КОЙ ПЛАЩА ОГРОМНИТЕ РАЗХОДИ ЗА ПРОТЕСТИТЕ ПРОТИВ ШИСТОВИЯ ГАЗ?
Автор: Vinsent   
Дата:   15-01-12 08:37

Къде бяха еколозите, когато едни настървено заменяха хиляди декари гори от кърджалийско за апетитни такива по черноморието, на които моментално промениха предназначението?! [smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: КОЙ ПЛАЩА ОГРОМНИТЕ РАЗХОДИ ЗА ПРОТЕСТИТЕ ПРОТИВ ШИСТОВИЯ ГАЗ?
Автор: Vinsent   
Дата:   15-01-12 08:41

Къде бяха еколозите, когато се строеха тези безумия в планините ни? [smilie9]

https://photo-forum.net/static/forum/2012-01/yqdm6203.JPG


Отговори на това съобщение
 Re: КОЙ ПЛАЩА ОГРОМНИТЕ РАЗХОДИ ЗА ПРОТЕСТИТЕ ПРОТИВ ШИСТОВИЯ ГАЗ?
Автор: Vinsent   
Дата:   15-01-12 08:51

Снощи по Нова ТВ, проф. Кристалина Стойкова от БАН обясни, че доказано най-унищожително за природата е добиването на енергия от въглища.


Отговори на това съобщение
 Re: КОЙ ПЛАЩА ОГРОМНИТЕ РАЗХОДИ ЗА ПРОТЕСТИТЕ ПРОТИВ ШИСТОВИЯ ГАЗ?
Автор: djogata   
Дата:   15-01-12 08:51

Тфа последното хотела в Рибарица ли беше? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: КОЙ ПЛАЩА ОГРОМНИТЕ РАЗХОДИ ЗА ПРОТЕСТИТЕ ПРОТИВ ШИСТОВИЯ ГАЗ?
Автор: Vinsent   
Дата:   15-01-12 08:54

djogata написа:

> Тфа последното хотела в Рибарица
> ли беше? [smilie5]

Не, това е бившото ваканционно селище Елените! [smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: КОЙ ПЛАЩА ОГРОМНИТЕ РАЗХОДИ ЗА ПРОТЕСТИТЕ ПРОТИВ ШИСТОВИЯ ГАЗ?
Автор: BBorissov   
Дата:   15-01-12 08:57

И на мен ми се струва, че това са си дирижирани прояви [smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: КОЙ ПЛАЩА ОГРОМНИТЕ РАЗХОДИ ЗА ПРОТЕСТИТЕ ПРОТИВ ШИСТОВИЯ ГАЗ?
Автор: belia   
Дата:   15-01-12 09:00

Колко струват протестите?
Кой какво беемве кара?
"Елените" в коя планина е?

Отговори на това съобщение
 Re: КОЙ ПЛАЩА ОГРОМНИТЕ РАЗХОДИ ЗА ПРОТЕСТИТЕ ПРОТИВ ШИСТОВИЯ ГАЗ?
Автор: uplander   
Дата:   15-01-12 09:04

Има направен цял филм за тези "еко"лидери в световен мащаб. Бедна ви е фантазията за какви пари става дума...[smilie5]
Vinsent, браво за темата !!![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: КОЙ ПЛАЩА ОГРОМНИТЕ РАЗХОДИ ЗА ПРОТЕСТИТЕ ПРОТИВ ШИСТОВИЯ ГАЗ?
Автор: belia   
Дата:   15-01-12 09:11

а нещо по-конкретно за родните?или по ганьовски "всички са маскари" ?

Отговори на това съобщение
 Re: КОЙ ПЛАЩА ОГРОМНИТЕ РАЗХОДИ ЗА ПРОТЕСТИТЕ ПРОТИВ ШИСТОВИЯ ГАЗ?
Автор: the_shooter   
Дата:   15-01-12 09:13

Темата е евтин опит за манипулация![smilie23]

На колко изчисли протестите от вчера! Сподели с нас това свое проучване.

Много от хората на протеста нямат нищо общо със зелените.

Отговори на това съобщение
 Re: КОЙ ПЛАЩА ОГРОМНИТЕ РАЗХОДИ ЗА ПРОТЕСТИТЕ ПРОТИВ ШИСТОВИЯ ГАЗ?
Автор: tabla   
Дата:   15-01-12 09:14

Много си активен бре Винсент-е[cool] Ако беше малко по-самокритичен и скромен, можеше тази тема да върже дикиш. Уви.

Отговори на това съобщение
 Re: КОЙ ПЛАЩА ОГРОМНИТЕ РАЗХОДИ ЗА ПРОТЕСТИТЕ ПРОТИВ ШИСТОВИЯ ГАЗ?
Автор: pif   
Дата:   15-01-12 09:23

Абе във форума има 1-2ма дето са по заблудени. Иде доде. Ама има и двама трима дето явно това работят. Пишат по форумите угодни на партията коментари и ги защитават със зъби и нокти. Измислят какви ли не глупости за отклоняване на вниманието от същинския проблем.
Единия не искал да е енергийно зависим от Русия. Ама това, че от там му идва петрола и ядреното гориво за АЕЦ-а - нищо. Важното е газа да не е от там.
Другия пък кой бил платил на някой си, и що тоя дето бил платил не е платил на друг ами си е траел и трети бил построил нещо си някъде без да иска разрешение на тоя четвъртия и с това наклонил шапката на петия.
И тея дребни простоии ми ги сравняват с потенциална екологична катастрофа която може да отрови половината държава и да умори милиони с отровите си.
За колко се събаря хотела на морето - за 1 година. За колко се взимат обратно парите на тоя дето го е откраднал - пак за 1 година. За колко се възстановява замърсената природа - за 1000 години.
Колко жертви ще има от хотела - нито една. Колко жертви ще има от откраднатите пари - пак нито една. Но дай да мрънкаме. Малко или много в държавата има мислещи хора и ТЕ са излезли да протестират. Кой колкото пари има - толкова ще даде, за да защити каузата си. Каузата за чиста природа.
Войната се води на грешния фронт. Но се изисква малко мозък за да го проумееш. И единственната основателна причина да защитаваш малоумието на богаташите е да ти плащат.

Отговори на това съобщение
 Re: КОЙ ПЛАЩА ОГРОМНИТЕ РАЗХОДИ ЗА ПРОТЕСТИТЕ ПРОТИВ ШИСТОВИЯ ГАЗ?
Автор: tvk75   
Дата:   15-01-12 09:25

uplander,
кой е тоя филм да го гледаме

Отговори на това съобщение
 Re: КОЙ ПЛАЩА ОГРОМНИТЕ РАЗХОДИ ЗА ПРОТЕСТИТЕ ПРОТИВ ШИСТОВИЯ ГАЗ?
Автор: tvk75   
Дата:   15-01-12 09:28

пиф-е
и от хотела ми, който ще съборите ще има жертви и от парите ми още няколко.
Посочи ми тия дето биха посегнали на онова розово ''недоразумение'' от снимката по-горе. Такива дето си мислят, че подобно нещо би им се разминало ей така.

Отговори на това съобщение
 Re: КОЙ ПЛАЩА ОГРОМНИТЕ РАЗХОДИ ЗА ПРОТЕСТИТЕ ПРОТИВ ШИСТОВИЯ ГАЗ?
Автор: ejko   
Дата:   15-01-12 09:31

че то колко струва да се направи протест в този му вид... Не че няма далавера в зеленото движение по-света, но тук протестите са на ниво "събрали сме се с приятелите от фейсбука" и не мисля, че е кой знае колко скъпо...

Отговори на това съобщение
 Re: КОЙ ПЛАЩА ОГРОМНИТЕ РАЗХОДИ ЗА ПРОТЕСТИТЕ ПРОТИВ ШИСТОВИЯ ГАЗ?
Автор: kaiser.soze   
Дата:   15-01-12 09:38

КОЙ ПЛАЩА ОГРОМНИТЕ РАЗХОДИ ЗА ПРОТЕСТИТЕ ПРОТИВ ШИСТОВИЯ ГАЗ?

ama ти сериозно ли питаш????

вчера бях на протеста в Пловдив. Не съм шистак не съм и анти шистак. Бях там с един фоторепортер. Качил съм 2 снимки в другата тема. Я кажи сега, колко са "огромните" разходи за няколко пластмасови свирки, 2-3 вувузели, няколко метра плат, 3-4 знамена.

Абееее, понякога ги плещите едни....

Май ще заема позиция против шиста, защото нито пенсията на баща ми ще се увеличи от добива, нито парното му ще поевтинее.


Отговори на това съобщение
 Re: КОЙ ПЛАЩА ОГРОМНИТЕ РАЗХОДИ ЗА ПРОТЕСТИТЕ ПРОТИВ ШИСТОВИЯ ГАЗ?
Автор: glaskeram   
Дата:   15-01-12 09:39

То че плаща някой на някого е ясно. Според pif някой плаща на хора от форума да защитават партията с малка буква. Това аз не го вярвам. Ама че Партията с голяма буква плаща на "екозащитниците" съм убеден.

Отговори на това съобщение
 Re: КОЙ ПЛАЩА ОГРОМНИТЕ РАЗХОДИ ЗА ПРОТЕСТИТЕ ПРОТИВ ШИСТОВИЯ ГАЗ?
Автор: tabla   
Дата:   15-01-12 09:44

това, което минава през главата на някого, понякога е добре да си остане там. не за друго, да не става смешен. липсата на обща култура, непознаването на факти, страничните, субективни наблюдения и четенето на вестници, вместо на книги - ражда безумия като тази "тема". Няма да цитирам Анщайн за човешката глупост, че ще вземе да се засегне "автора" на "темата".

Със същият успех бих попитал - "Кой плати и организира сериозния снеговалеж, за да разклати правителството?"

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: КОЙ ПЛАЩА ОГРОМНИТЕ РАЗХОДИ ЗА ПРОТЕСТИТЕ ПРОТИВ ШИСТОВИЯ ГАЗ?
Автор: tonyf   
Дата:   15-01-12 09:52

Vinsent, съгласен съм, че има не малко "еколози", които действат само от користни цели и се задействат само когато имат сметка. Съгласен съм, че има и еко-рекетьори, и зелена мафия...

Но аз, без да съм еколог, зелен, активист и какъвто и да е, те уверявам, че благодарение на разни природолюбители и техните усилия, протести и подписки, срещи с еврокомисии и прочие, оцеляха (засега):
Иракли, Карадере, Камчия, Алепу, останалото от плажовете на Странджа, Рилски езера, ДуперБоровец и т.н.

Постоянно е имало и има протести и подписки, и какво ли не, имало е и резултати.

А колко хора се събират?
Народът си клати мандаринките или се опитва да се докопа и той до кокала и после в кръчмата "аааау, кой пак ни го сложи".

Отговори на това съобщение
 Re: КОЙ ПЛАЩА ОГРОМНИТЕ РАЗХОДИ ЗА ПРОТЕСТИТЕ ПРОТИВ ШИСТОВИЯ ГАЗ?
Автор: mun4o   
Дата:   15-01-12 10:09

Ох, криза, криза - ама бех на митинга и изкарАх 50 кинта.
В Русе толкова давАха, но я съм предоволен. ПовикАх, посвирИх, накрая едни пичове ме снимАха с камера и ме питАха нещо на микрофон. Я си бех наУчил думичките против шистовия газ и въобще - сичко мина по вода.


Отговори на това съобщение
 Re: КОЙ ПЛАЩА ОГРОМНИТЕ РАЗХОДИ ЗА ПРОТЕСТИТЕ ПРОТИВ ШИСТОВИЯ ГАЗ?
Автор: pif   
Дата:   15-01-12 10:13

Ааа, яко съм се прекарал. Ние тука викахме за по 20. Ама сигур щото сме били повече.
Мунчо, ти да не си бил с връзки нещо, а? Ае да ме уредиш и мене другия път да викам за пейсе кинта. А?

Отговори на това съобщение
 Re: КОЙ ПЛАЩА ОГРОМНИТЕ РАЗХОДИ ЗА ПРОТЕСТИТЕ ПРОТИВ ШИСТОВИЯ ГАЗ?
Автор: atin   
Дата:   15-01-12 10:30

Vincent - хора с твоят манталитет (или корист), обезсмислят усилията на толкова много хора, на които им пука какво ще оставим на децата си. Колкото и да не са читави еколозите, целта на протеста заслужава адмирации и подкрепа. Когато риторично питаш "Къде бяха..." по-добре обясни къде ТИ беше по време на протестите за Иракли, Витоша, Юлен и всички останали. По-цинична и зловредна тема отдавна не съм чел [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.