Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Какво му е на това сайтче ...
Автор: 1vo   
Дата:   18-10-11 13:10

http://bgyoga.com/
[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Какво му е на това сайтче ...
Автор: n1x0n   
Дата:   18-10-11 13:13

Малко типографията и хедъра като се пипнат - ще стане супер. Дори и така е по-добре от повечето подобни сайтове.

Ако трябва да пипнеш само едно нещо - хармонизирай цветовете: картинката в хедъра да я вкараш в тон с цвета на интерфейса.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво му е на това сайтче ...
Автор: 1vo   
Дата:   18-10-11 13:16

[beer]

P.S. Какво е типография? - Разбрах вче[smilie5]



Публикацията е редактирана (18-10-11 13:38)

Отговори на това съобщение
 Re: Какво му е на това сайтче ...
Автор: lillia   
Дата:   18-10-11 13:16

това реклама ли е[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво му е на това сайтче ...
Автор: 1vo   
Дата:   18-10-11 13:20

лилиа, съвсем малка :)

Просто си поиграхме със сестра ми и понеже сме пълни безхаберници ще ми е много полезно да чуя повече мнения .



Публикацията е редактирана (18-10-11 13:27)

Отговори на това съобщение
 Re: Какво му е на това сайтче ...
Автор: vga   
Дата:   18-10-11 13:42

Това е от любимият ми тип сайтове, опростен, изчистен дизайн, казва всичко, което има да се казва.

Понеже искаш съвет - биографията е дълга, започва с образованието, което като клиент не ме интересува, пълна е със сложни за произнасяне имена и общо взето втори път не мога да я дочета. Има размествания след пунктуацията. Малко я поскъсете и я... разведрете. По-интересно разположение на текста, примерно като в правоъгълничета да стоят абзаците... нещо измислете. Снимката също мисля, че може да е по-добра. Повече настроение да лъха от текста, за да е по-лесно четим.

За галериите - направи по-интересни и красиви снимки от самото студио, от йога процеса. Нека снимките рекламират бизнеса. По-жизнерадостни някак си, с повече настроение... не мисля, че студиото има нужда от всичките тези галерии, по-скоро на общ фон няколко добре подбрани кадъра, които да донесат повече атмосфера и да привлекат хората. Не толкова репортажно, по-"арт" :)

Чудесна база, на която да стъпите е! Това е моето мнение [smile]

п.п. Мисля си, че би ми било приятно да поснимам в студиото някоя сесия в замяна на безплатен урок? [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво му е на това сайтче ...
Автор: 1vo   
Дата:   18-10-11 14:03

вга, мерсаж за съветите

За биографията си абсолютно прав, така е [beer]

Студиото е в провинциален град и трудно се снима и не всички се чустват удобно, че се разгласяват заниманията им с йога.

Хората са на всякаква възраст и телосложение, има и хора с проблеми, не са усмихнати модели [smile]

Може би ако се случи някоя група от по-начетени млади хора ще може да се направят по-арт снимки [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво му е на това сайтче ...
Автор: vga   
Дата:   18-10-11 14:05

О, и още нещо... фейсбук интеграция. На сайта няма фейсбук фен страница. Отворих фейсбук и... няма фен страница! Не говоря за профил, с който да станеш приятел, а фен страница. Направете и я потдържайте добре, оттам ще идват много повече "клиенти" [smile] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво му е на това сайтче ...
Автор: vga   
Дата:   18-10-11 14:09

Хммм... по-скоро нямах предвид да се снима точно хората в сесията, видях, че ходят всякакви хора. По-скоро си мислех, за целенасочена фото-сесия с цел реклама на продукта ви. Виж примерно тук http://www.istockphoto.com/search/text/yoga%20class/source/basic18511351, ако има подобен род снимки ще грабнете повече внимание. Малко светлина, малко композиция, отделяне на преден от заден план... такива работи [smile] Сигурен съм, че може да се помисли по въпроса... [smilie24]



Публикацията е редактирана (18-10-11 14:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Какво му е на това сайтче ...
Автор: ARGO   
Дата:   18-10-11 14:29

Като за тема във ФФ - снимките са като от ГСМ, иначе сайта малко ми е дизайн от преди 7-8г [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво му е на това сайтче ...
Автор: ken   
Дата:   18-10-11 14:36

и как се казва тази жена?
ама без духовното и име.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво му е на това сайтче ...
Автор: 1vo   
Дата:   18-10-11 14:38

кен [smilie24]
Пропуснала е да го напише - Димитринка Богоева-Илиева

Отговори на това съобщение
 Re: Какво му е на това сайтче ...
Автор: 1vo   
Дата:   18-10-11 17:24

Сега се сетих, понеже нямам Интернет Експлорър , има ли някакъв проблем с него?

Фокс, Опера и Цхром ми показват едно и също.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво му е на това сайтче ...
Автор: asahi   
Дата:   18-10-11 22:34

Направи снимките привечер - да не светят прозорците.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.