Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Смях в залата ....
Автор: PeterPAN   
Дата:   30-09-11 08:35

България е сред страните, които комбинират ниски цени на медицинските услуги с професионален опит на медицинския персонал и могат да се превърнат в предпочитана дестинация за така наречените здравни туристи.


текст



Все пак е Петък днес .....

Отговори на това съобщение
 Re: Смях в залата ....
Автор: Marillion   
Дата:   30-09-11 08:49

Лично намен не ми е смешно. Не бъркай местната поликлиника с луксозните болници, балнеоложки и спа-центрове, които се построиха, както и се строят в момента, точно заради здравния туризъм.

Имам клиенти, които взеха на концесия един минерален извор и в момента около него изградат огромен балнеоложки комплекс. Това се прави с партньор - белгийска фирма, която се занимава точно с такъв туризъм.

Може да не ти се вярва, но от годин чужденци идват в България, за да се лекуват. Особено зъби. Тук е евтино и се работи качествено за разлика от техния стандарт.

Отговори на това съобщение
 Re: Смях в залата ....
Автор: PeterPAN   
Дата:   30-09-11 08:52

Лошо няма но това на което е подложен средностатистическия българин си е УМИШЛЕН ГЕНОЦИД....

не може в спешен кабинет да са ми измерили кръвно 160/100 и да ида при личната лекарка за направление за кардиолог и тя да ми каже нищо ти няма 120/80 нормално да си напрегнат в края на работния ден...

Отговори на това съобщение
 Re: Смях в залата ....
Автор: Marillion   
Дата:   30-09-11 08:54

Това няма да го коментирам. Системата е толкова зле, че не ми се говори.

Само далавери и кражби - какво искаш да стане? Чакай някой да те лекува.

Отговори на това съобщение
 Re: Смях в залата ....
Автор: PeterPAN   
Дата:   30-09-11 08:54

Умира болен. Колеги обвинявят доктора в непредпазливост. Изказване на професора:
- Колеги, болния няма да възкръсне. Нека да спасим доктора!

Отговори на това съобщение
 Re: Смях в залата ....
Автор: PeterPAN   
Дата:   30-09-11 08:57

Marillion написа:

> Това няма да го коментирам.
> Системата е толкова зле, че не ми
> се говори.
>
> Само далавери и кражби - какво
> искаш да стане? Чакай някой да те
> лекува.


Искам да не плащам здравни вноски а да си плащам здравна застраховка и ако се наложи по сериозно лечение да има от къде да си го покрия, а сега плащам една камара пари за нищо....


Та интересно ми е има ли начин да проверя какви здравни услуги съм ползвал за последните 2г. например .....

Отговори на това съобщение
 Re: Смях в залата ....
Автор: danvan16   
Дата:   30-09-11 08:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Смях в залата ....
Автор: orlindraganov   
Дата:   30-09-11 09:00

Аз си знам - поправяне от падане!

Отговори на това съобщение
 Re: Смях в залата ....
Автор: Marillion   
Дата:   30-09-11 09:04

Какво си ползвал ли?

Ами... ако не си ходил изобщо на лекар си ползвал следното:
1. Касата плаща на личния ти лекар определена сума за теб - всеки месец
2. Касата плаща да ти се направи профилактичен преглед веднъж в годината и евентуално някаква реимунизация.

Общо да харчат за здравето ти 50-на лева за година от твоите пари.

Останалите отиват в общия кюп.

Отговори на това съобщение
 Re: Смях в залата ....
Автор: PeterPAN   
Дата:   30-09-11 09:08

Искам да се обедя че е така, да не се окаже че съм си правил куп скъпи иследвания....

Отговори на това съобщение
 Re: Смях в залата ....
Автор: abc.xyz   
Дата:   30-09-11 09:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Смях в залата ....
Автор: totomoto77   
Дата:   30-09-11 09:24

PeterPAN нали не се оплакваш, че си бил здрав последните две години???

Отговори на това съобщение
 Re: Смях в залата ....
Автор: Todd   
Дата:   30-09-11 09:39

А циганите се лекуват във Франция !!! Познавам трима четирима дето карат болни до там с бусовете .Включително и раково болни .

Настаняват ги в квартири , регистрират ги и звънят във болницата ....

Не знам каква е френската система но циганетата са много доволни !!!

Май ги оправят без пари ... нямам идея но само там ходят !!!

[smilie7]

Та туризъм за там има отдавна - във връзка с темата !!! Има и туроператори и много добре работят .
И парици изкарват бая !!!

[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Смях в залата ....
Автор: atrifonov   
Дата:   30-09-11 09:55

Що се отнася за така наречения здравен туризъм няма нищо смешно. PeterPAN не коментирай неща, които не са ти ясни. Ние също имаме отправено предложение от чужди застрахователни компании и смятаме да се възползваме

abc.xyz това което казваш не е баш много вярно. Наистина има такъв център в Истанбул- Джон Хопкинс, но цените не са ниски, а качеството на персонала не е по- добро от нашия

Не искам да се пускам в обяснения, защото тук гъмжи от хейтърчета, но мога да заявя без колебание, че качеството което прилагаме в нашата клиника отговаря на всички европейски и световни стандарти, което се споделя и от чуждестранните колеги

Отговори на това съобщение
 Re: Смях в залата ....
Автор: asahi   
Дата:   30-09-11 10:03

Докато Питър Пан е млад и здрав възрастният му роднина покрай едно заболяване може да "глътне" на здравната система 100 000 лева, а това не е тавана.

Здравната застраховка е ОК, но не може да се приложи в/у пенсионерите и децата.

Отговори на това съобщение
 Re: Смях в залата ....
Автор: PeterPAN   
Дата:   30-09-11 17:40

ми самото изречение е смешно, че на 100 джи пи та има един свестен лекар е друг въпрос, една птичка пролет не прави[smilie5]

а че на личното джи пи не бих поверил и тоалетната ми да чисти е друг въпрос аз съм си виновен че не го сменям, но то май няма голям избор, да но да бъркам[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Смях в залата ....
Автор: PeterPAN   
Дата:   30-09-11 17:44

asahi написа:

> Докато Питър Пан е млад и здрав
> възрастният му роднина покрай
> едно заболяване може да "глътне" на
> здравната система 100 000 лева, а това
> не е тавана.
>
> Здравната застраховка е ОК, но не
> може да се приложи в/у
> пенсионерите и децата.


Това ме притеснява на мое има да не би някой да гълта по едни 100 000 на година се едно аз или някой друг ги е ползвал ....

Отговори на това съобщение
 Re: Смях в залата ....
Автор: PeterPAN   
Дата:   30-09-11 19:59

В страна където АСТРОЛОЗИТЕ взимат повече от АСТРОНОМИТЕ и в повечето случаи човек получава по адекватно лечение от т.нар. народни лечители от колкото от провъзгласените за "лекари" горното твърдение ми звучи доста смешно [smilie5]

За качвството на медицинските услуги и професионализма на масофката лекари говори ФАКТА, че при някакъв здравословен проблем 80% се доверявят на н.нар. алтернативна медицина (след като са минали през традиционната) и 10% се оставят на традиционната медицина и сигурно 10% се оставят на самотек ....

Та докторите замислете върху това и след като го промените тогава няма да е смешно твърдението че:

България е сред страните, които комбинират ниски цени на медицинските услуги с професионален опит на медицинския персонал

Та мнението ми за здравето е че то е дадено но човек трябва да се бори за да го запази както се бори за по добро работно място например [smilie5] , Друг е въпроса че има случаи когато е нужна неотложна спешна помощ и там наистина ДОКТОРИТЕ работят в нечовешки трудни условия и пак те които ежедневно спасяват животи, ще са пренебрегнати заради "туристическите" лекари където ще се налят пари явно....

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.