Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Препоръчайте фирма за тиражиране на DVD
Автор: novi4ok   
Дата:   22-09-11 00:51

Трябва ми тиражиране на голямо количество DVD и CD плюс печат върху дисковете и кутии с обложки. Дайте съвет за добро съотношение цена качество - не ми се е налагало да правя повече от два-три диска досега и естествено съм го правил сам, но в случая няма как да стане.
Моля без спам.
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фирма за тиражиране на DVD
Автор: Myth   
Дата:   22-09-11 00:52

Колко голямо количество?

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фирма за тиражиране на DVD
Автор: novi4ok   
Дата:   22-09-11 00:54

450 диска в 150 кутийки



Публикацията е редактирана (22-09-11 00:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фирма за тиражиране на DVD
Автор: norman-kuk   
Дата:   22-09-11 00:55

аз [smilie7] , майтапа на страна правя всеки месец средно по 1000 броя съвкупно, ако искаш ми пиши ще ти звънна.....

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фирма за тиражиране на DVD
Автор: Myth   
Дата:   22-09-11 00:57

Аааааа е незнам дали се пада спам ама 450 диска ще ги запишеш за около 40 часа, а вече обложките можеш да ги дадеш някъде за печат. Всъщност не съм смятал кое ти излиза на далавера де.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фирма за тиражиране на DVD
Автор: novi4ok   
Дата:   22-09-11 01:05

Абе и този вариант съществува, но нали сме професионалисти - не ми е това работата, по добре да свърша моята работа по видеото, а за тиражирането да дам хляб на хора, които с това се занимават. Пък и ми се иска да покажа на клиента как се върши цялата работа на ниво - миналата година друг им е дал много тънка оферта, но са си оставили ръцете, та ще се опитам да ги "светна" какво да искат и за какво да плащат в бъдеще.


Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фирма за тиражиране на DVD
Автор: Han_Solo   
Дата:   22-09-11 01:12

Пробвай Аудиовидео Орфей, преди година се справяха добре

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фирма за тиражиране на DVD
Автор: Myth   
Дата:   22-09-11 02:42

Ще ти кажа едно, ако имаш прдстава как да се свърши цялата работа, каквото можеш си го свърши САМ, каквот не можеш.... други....щото от тая работа за всичко си има хора, се оказа, че каквото аз сам си го направил, е по-добро от на "точните" хора.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фирма за тиражиране на DVD
Автор: e-mil   
Дата:   22-09-11 09:30

"450 диска ще ги запишеш за около 40 часа"

Ехе-е... това - работата на компютър за нищо я нямате. [smilie5]

40 часа са цяла работна седмица на 8 часов работен ден. И то ако приемем, че DVD-то е късо и може да се запише за около 5-6 минути. Ама я пробвай да седиш 8 часа пред компютъра и да сменяш дискове на всеки 6 минути! Абсурд е да стане.
Освен това в България все още има доста стари DVD плеъри. И не е добре дискът да се пише на висока скорост, защото просто голяма част от старата техника няма да го свири. Значи 10 минути на диск може и да не стигнат - зависи от дължината на видеото.

Да кажем, че novi4ok вземе още една записвачка и седи по 10 часа пред компютъра с по 10 минути на диск - пак са минимум 3 дни в които няма да върши абсолютно нищо друго. На четвъртия също няма да върши, защото ще изглежда като зомби.

Ама клиентите искат и печат върху дисковете. Значи дори да има мастилено-струен принтер за дискове, хем няма да успее за три дни, хем печатът няма да бъде траен.

И какъв е смисълът да се гърчи? Кой клиент ще го чака цяла седмица за едното тиражиране само?


Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте фирма за тиражиране на DVD
Автор: begemot   
Дата:   22-09-11 11:10

От години ползвам тази фирма и се справят чудесно, дори да ги изненадаш в последния момент:
http://www.dvdrai.com/copy.html


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.