Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Аерофлот
Автор: 4given   
Дата:   06-03-11 23:49

Досега не ми е стикало да летя с тях, но лятото имам едно пътуване до Москва и Аерофлот предлагат много, ама МНОГО добри цени (ще ми спестят към $500). Та да питам: има ли оцелели след техни полети във форума и толкоз ли беше страшно? ;) Струва ли си да дам $500 отгоре с друга авиокомпания?

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: danvan16   
Дата:   06-03-11 23:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: Todd   
Дата:   06-03-11 23:57

Ако е с АН 2 - качвай се !!!

[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: hemilio   
Дата:   06-03-11 23:58

ако са дръпнали преди полета-няма проблем!
притеснително е ако са трезвени[smile]
ако това ще те успокои-няма самолет останал във въздуха-всички слизат(по един или друг начин)[smilie5] .
и на мен скоро ми се налага да летя с едно малко птиче ,че ми е терсене малко ама....
да не забравяме -че на брой превозени пътници-има най малко жертви,най безопасния превоз е![beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: exo99   
Дата:   07-03-11 00:03

И аз съм изправен пред тази дилема.
Лятото трябва да летя до Япония заедно с жена ми.
Два билета от София до Токио отиване и връщане с нормални [smile] авиокомпании като Луфтханза, Бритиш , Ер Франс са около 2000 евро или 4000 лева.
Руснаците предлагат за 2500 - 2600.
И май ще си купувам за техните.
Самолетите по тези дестинации са Аеробуси, най-много да се взриви някой в транзитната зала на летището в Москва [smilie23] [smile].
Щото разликката от около 700 евро ще ми дойде доста добре на място в Токио. [beer]

Та качвай се смело и каквото стане.

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: asahi   
Дата:   07-03-11 00:03

Нямаш проблем. Излитал съм и съм кацал успешно с тях. Обстановката е малко спартанска. Ако си с ТУ134 багажът е в краката, ама да н'ти пука.

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: 4given   
Дата:   07-03-11 00:09

А, имало оцелели значи :) За условията не ми пука, важното е да стигнем читави. Представа си нямам какъв самолет ще е, ама е презокеански полет, та няма да е птичка.
Ехо, аз бях с тази дилема преди време, само че летях до Осака. Е не ми стискаше да летя с руснаците и минах през Виена с австрийските. Ама сега май ще се престраша, пък каквото сабя покаже.

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: ники1   
Дата:   07-03-11 00:11

Летял съм с техни екипажи на ТУ-154М, ИЛ-86, ИЛ-96-300 - нямам от какво да се оплача !
Добри са !

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: lansky   
Дата:   07-03-11 00:15

те щото австрийските са супер сигурни...

два пъти съм летял с руски - единият път май беше АН26, а друтият път някакъв много малък... жив съм )))

най малкият с който съм летял беше 4 местен - вътре бяхме 5 човека... като кацнахме на летището в крумово се насъбраха посрещачи и викат "браво момчета - страшно ли беше" - аз и другият "куфар" викаме НЕ, то се оказа, че питали пилотите - това им бил първият самостоятелен полет и на двамата... та тогава ми се подкосиха краката...хем бяхме вече кацнали

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: AndreyIst   
Дата:   07-03-11 00:27

Никога повече с тях - летях с тях САМО веднъж през Москва до Техеран. Закъсняха, изпуснах връзката по тяхна вина и бях арестуван /настанен без право на излизане/ за 2 дни в една хотелска стая с охрана в коридора. Изключително груби и невежливи чиновници.

Миналата година летях за Япония, после за Корея с нормални авиолинии. Скъпия превоз си струва.

НЕ на икономиите. Никога повече Аерофлот.

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: ivenchev   
Дата:   07-03-11 00:30

Според мен проблемите не са в самолета, а ако се наложи да се остане на някое от руските летища за следващ полет ... Висял съм като паяк на Шереметиево 27 часа и никак не беше приятно, защото нито можех да изляза в града, нито ми дадоха хотел с обяснението, че имали ограничен брой места за транзитни пътници без визи, а освен това не знаеха до последния момент дали и кога ще има полет за София ...

Ама от друга страна, онова което не успее да те убие те прави по-здрав ...

С две думи, гледайте и другите услуги в пакета на компанията, а не само чистото летене, когато става въпрос за няколко свързани полета.

Которой раз лечу Москва -Одесса, опять не вьпускают самольот,
идет ко мне вся в синем,
стюардесса как принцесса-надеждная как вес
гражданский флот.
Над Мурманском не туч, не облаков,
и хъдчис ты лети до Ашхабада с полтарьом.
В Тбилиси там все ясно, там тепло,
там чай растет, но мне туда не надо.
Мне надо где же угробы на мело,
где завтра ужидают снегопада.
Октриты Дели, Харков, Кишинев,
и Львов открит ,но мне туда не надо,
Тогда я лечу где принимают!!!


[cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: diandimov   
Дата:   07-03-11 00:37

Добра идея, сега ще проверя има ли Аерофлот от Вегас до SOF, за по- тънко.

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: diandimov   
Дата:   07-03-11 00:52

Проверих - искат ми $4900 от LA до София!

Това е точно с 3700 долара ПОВЕЧЕ отколкото бих платил с Луфтханза!

Що викате че било евтино?

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: 4given   
Дата:   07-03-11 00:55

Андрей, туй все едно Кафка го е писал, изправи ми се косата!
Крайната ми дестинация е Москва, та няма да има проблеми с прехвърляне. Сега почва и веселбата с визите, да видим там какъв цирк ще е.

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: AndreyIst   
Дата:   07-03-11 01:10

Е, в твоя случай можеш да понесеш ужасния тесен Ту 154, но за транзитно пътуване е кошмар. Аз пътувам по 5 -6 пъти в годината, но такова нещо не бях виждал. Сега ме чака пътуване с Италианците, ужасните стари самолети.

Успех.

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: bvidenov   
Дата:   07-03-11 01:10

пак поредните глупости от хора които си нямат понятие. 2ма пилоти с първи самостоятелен полет и 5 местни пътнически самолети. Дрън, дрън.
Парка на Аерофлот е един от най-младите в Европа. Нямат нито един Туполев. Проблема е в типичната руска простотия на чиновниците им. Ще излетиш и ще кацнеш. Друг е въпроса, ако закъснеят и изпуснеш връзка как ще си прекараш, но затова е и по-евтино. За протокола съм същите ядовe и с Al Italia, CSA, NordWest, KLM...

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: hemilio   
Дата:   07-03-11 01:12

за рашъните нямам инфо,до сега съм летял с 5 старс-Катарските авиолинии-мания(лукс и класно обслужване)
ползвах и тайландсите авиолинии-също доволен останах-много са мили(те и на земята са такива-страхотни човечета)
[thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: exo99   
Дата:   07-03-11 01:16

[smile]



Публикацията е редактирана (07-03-11 01:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: exo99   
Дата:   07-03-11 01:17

http://www.airtickets24.com/bg/dreamflight/SearchForFlight.aspx

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: asahi   
Дата:   07-03-11 01:18

Уф, и аз съм спал на Шереметиево. НА самолетчето едната радиостанция се скапа и ни върнаха в транзитната зона. После гърч по металните пейки цяла нощ.

Колегата и той спа, ама в ареста. Кацнал вечерта, преди да започне да му тече визата. Тьотката в посолството объркала датите.

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: 4given   
Дата:   07-03-11 01:19

Малиии, полет с италианците... И твоята не е лесна [smilie5]

А за катарските всички знаем, ама да видим кога ще ми излезе късмета...

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: AndreyIst   
Дата:   07-03-11 01:24

bvidenov, преди 3 години бях на Ту 154, не ми ги разправяй, че не съм разбрал.

А с италианците нямах избор - до Флоренция са само те.

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: hemilio   
Дата:   07-03-11 01:25

катарите имат полети от истанбул,може да се разходиш до Станбула-града голема![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: 4given   
Дата:   07-03-11 01:41

Кат каза Истанбул, турците ми предлагат билет с връзка там (летя от Вашингтон до Москва). Ама от тях май ме е страх повече, отколкото от руснаците, пък и се налага да пътувам с американски паспорт (дълга история...), и турците може и входна виза да ми искат.
Мерси на всички за отговорите и съветите! Ще се поровя още малко и ако Юнайтед не излязат с добра оферта за директния им полет (Вашингтон - Москва), ще се лети с Аерофлот (Вашингтон - Ню Йорк - Москва).

Отговори на това съобщение
 Re: Аерофлот
Автор: Todd   
Дата:   07-03-11 01:55

С хамериканският паспорт турците ще те резнат към 500 - 600 лева за виза .Показвай българският паспорт - без пари е.

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.