Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Айде, пиши сега - как го изпревари, как го засече...
Автор: djogata   
Дата:   15-02-11 19:15

Всички знаете вица за валяка и мерцедеса. Е, НСО ни го припомня [smilie5]

http://news.ibox.bg/news/id_809870182
По думите на шофьора на блъснатата кола - Даниел Владиславов, водещият автомобил от кортежа се движел с висока скорост в неговото платно.

По-късно началникът на НСО Димитър Димитров заяви, че причина за инцидента с кортежа на премиера Борисов е най-вероятно неспазване на знака за ограничение на мястото на инцидента от частния автомобил.
Според първоначалната информация, която имал, шофьорът на пасата е изпуснал завой и се е ударил в кола от кортежа на премиера.

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде, пиши сега - как го изпревари, как го засече...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   15-02-11 19:17

НСО са педераси. Не, прощавайте, те не са педераси - те са долни педераси.

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде, пиши сега - как го изпревари, как го засече...
Автор: the_drug   
Дата:   15-02-11 19:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде, пиши сега - как го изпревари, как го засече...
Автор: samara   
Дата:   15-02-11 19:30

... абе джога [smilie8] ... тебе кво те касае това, не разбрах [smilie21] ... там при тебе нема такива неща, там всички са културни и руси [smilie24] , ... кво все те влече към нашенската простотия, ама верно не мога да вдяна, живей си живота бе човек!!! [ezik] [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде, пиши сега - как го изпревари, как го засече...
Автор: Prakticar   
Дата:   15-02-11 19:38

Голяма част от неправдите в този свят се случват точно заради това - много хора казват "Мен какво ме засяга, я по-добре да си живея живота"....
И така, докато не ги засегне лично. Ама вече е късно.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде, пиши сега - как го изпревари, как го засече...
Автор: samara   
Дата:   15-02-11 19:42

... Prakticar [smilie8] ... вярно, но елементарно съждение, факт!!! [ezik] [smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде, пиши сега - как го изпревари, как го засече...
Автор: terminator   
Дата:   15-02-11 22:29

Баси наглеците от НСО, то май няма тяхно пътуване без инцидент. Като че ли обикновените хора само чакат кога минава кортежа и хоп - вземат че се блъснат в него [smilie23]
На всичкото отгоре преди 2-3 дни гледах някакво предаване точно за тях - как всички техни кадри били много обучени, културни, любезни, давали предимство на всеки и т.н. небивалици [smilie23] [smilie23] [smilie23]
Аха да повярвам и ей го на - днес някой си с Пасат изпуснал завоя и се натресъл в джип от кортежа.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде, пиши сега - как го изпревари, как го засече...
Автор: asahi   
Дата:   15-02-11 22:33

За всяко произшествие винаги има повече от една причина и най-често повече от един виновен. В репортажа по телевизията следите от удара бяха в лявото на пасатора платно, та съм склонен да вярва,. че водачът му малко се е стресирал и не е могъл да вземе перфектно завоя. А че ония са амбриажи то е ясно. Само че целта им не е да се блъскат в хората.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде, пиши сега - как го изпревари, как го засече...
Автор: slivenski   
Дата:   15-02-11 22:34

абе.... преди няколко години баща ми ми разказва как го е возил шофьор на НСО из София... вика то не бяха изрязвания, изпреварвания, слаломи между коли, трамваи и пешеходци, клаксони, спирачки и мръсна газ... накрая го помолил да спре и отишъл пеша... не вярвам да ме е излъгал...

[smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде, пиши сега - как го изпревари, как го засече...
Автор: Amigo   
Дата:   15-02-11 22:39

абе тия всичките са велики и майстори... там дали не взимат само някакви неосъществени в живота комплексарчета, които се смятат за недосегаеми, щото карат някакви други комплексари и идиоти [cool] [smilie23] този манталитет, докато не изчезне, няма оправия [smilie23]



Публикацията е редактирана (15-02-11 22:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Айде, пиши сега - как го изпревари, как го засече...
Автор: asahi   
Дата:   15-02-11 22:47

Пасаторджията се докачи.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде, пиши сега - как го изпревари, как го засече...
Автор: 798099   
Дата:   15-02-11 22:47

Асахи, с риск да ме баннат, та ако ще и завинаги, ще заявя публично:

ТИ СИ ЕДИН ГОЛЯМ БОКЛУК!!!

Защо винаги се опитваш да играеш ролята на многознайко, а?

Защо ти, гугльолюбецо, се опитваш да се изживяваш като критерий за правда? Винаги и за всичко!

Очевидец съм, какво се случва с уличното движение всеки понеделник и вторник (в останалите дни от седмицата съм там в друг час на деня), в отсечката между площад "Народно събрание" и "Орлов мост", между 19,00 и 19,15 ч. Онези, специалните стробоскопично илюминирани BMW-та побъркват цялото движение, в т. ч. и жалките плебеи като мен, които имат наглостта да са "по същото време, на същото място".

Същото се случва и сутрин, на пресечката на "Раковски" и "Цар Освободител", на пресечката пред "І-ва градска болница" и на още много други места, които за щастие на са по маршрута ми.

Това, че ти не го виждаш, не означава, че не съществува.

На кого се подмазваш, а? Или ти така, просто по навик...?

Отговори на това съобщение
 Re: Айде, пиши сега - как го изпревари, как го засече...
Автор: Amigo   
Дата:   15-02-11 22:52

[smilie5] [smilie5] спомням си като карах трабантелата - веднъж на площад Македония един умник с огромно беемве, изведнъж излиза с мръсна газ от оная високата сграда, да изпревари колоната, обаче аз нали съм с трабантути и ужасно бръз, и ме изпревари в левия хърлок [smilie9] [smilie9] на тоя катил по бронята нищо не се виждаше, а мен ме завъртя на 180 градуса и после трябваше да сменям целия картон от тая страна [smilie9] това стана за 1 час, но фактът е, че държавата ни е пълна с те такива [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде, пиши сега - как го изпревари, как го засече...
Автор: boyanb   
Дата:   15-02-11 22:54

абе ше се радвам тия боклуци от нсо-то на некой завой вместо на пасатор да попаднат на зил или краз

[smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Айде, пиши сега - как го изпревари, как го засече...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   15-02-11 22:55

Веднъж преди години се возех в служебна кола (форд), която по неясни за мен приумици решиха, че трябва да пътува барабар с колите на двама министри. Не знам сега, но тогава шофьорите на министрите бяха кадри на НСО и караха така както ги виждате да карат и днес.

Пътуването беше София - Русе. Еми какво да ви разправям направо ми се е*а мамата... Под 180 не се падаше, а форда горкия издъхваше. Аз бях в такова напрежение, че подобно такова адреналиново изртърсване съм имал само на Ролеркоста.

Най-големият проблем беше, че останалите коли се пазеха от двете големи бмв-та летящи с голяма скорост, но не ебаваха за форда и ние като последна кола постоянно бяхме пред фатален сблъсък с какво ли не.

Тия от НСО са психопати всичките ако питаш мен. Не може нормален човек да се държи така.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде, пиши сега - как го изпревари, как го засече...
Автор: steeens   
Дата:   15-02-11 22:58

Стига де, не се доверявайте само на стари спомени. Мислете малко, как става тоя номер, пасатора да е така завъртян, а джипа да е ударен отстрани?

Отговори на това съобщение
 Re: Айде, пиши сега - как го изпревари, как го засече...
Автор: slivenski   
Дата:   15-02-11 22:59

IvoZafirov, защо ли съм склонен да ти вярвам... [smilie21] [smilie21]

Защото кучето става много смело, когато господарят му го насъсква срещу останалите хора, без да го е грижа за последствията... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде, пиши сега - как го изпревари, как го засече...
Автор: boyanb   
Дата:   15-02-11 23:00

абе пич, незнам как става тоя номер, ама ги знам много добре ква опасност на пътя са тия говеда [smilie23]

ред. тва за стеенс



Публикацията е редактирана (15-02-11 23:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Айде, пиши сега - как го изпревари, как го засече...
Автор: Danvan16   
Дата:   15-02-11 23:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде, пиши сега - как го изпревари, как го засече...
Автор: Славов   
Дата:   15-02-11 23:03

И аз като Зафиров ... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде, пиши сега - как го изпревари, как го засече...
Автор: steeens   
Дата:   15-02-11 23:08

boyanb , намаше нужда от редакция, разбрах те от първия път. Не съм имал такива срещи, или съм ги не отчел. Но съм имал среща с малоумник, дето ми кара срещу мен и трябваше да скоча в банкета за да не се треснем челно. И не беше от НСО със сигурност.

Отговори на това съобщение
 Re: Айде, пиши сега - как го изпревари, как го засече...
Автор: feliz   
Дата:   15-02-11 23:13

798099, мислех те за културен човек. Не се излагай!

Отговори на това съобщение
 Re: Айде, пиши сега - как го изпревари, как го засече...
Автор: boyanb   
Дата:   15-02-11 23:13

че има джигити, има ама тия от нсото са 99%.
[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Айде, пиши сега - как го изпревари, как го засече...
Автор: 798099   
Дата:   15-02-11 23:18

Фелиз, приемам критиката, ама както се казва в поговорката:" то бива, бива, ама бивол за мезе не бива!".

Всеки човек, трябва да има мяра. Иначе, другите също я губят.

Не може непрекъснато да казваш на черното бяло, защото "има и друга гледна точка". Не мислиш ли? Е, затова сме на този хал - всички бандити или болни, или невинни, ама никой не е в затвора...

Отговори на това съобщение
 Re: Айде, пиши сега - как го изпревари, как го засече...
Автор: hotsnail   
Дата:   15-02-11 23:32

Абе мен ми е странно че тия тъпанари са спрели да си гледат щетите.

Бих приел да са близко до инцидент,дори да имат произшествие леко ама ...да не спират.

Ако се чувстват комфортно да спрат значи могат и да карат със 50!

или са със специален режим и реално пазят някой от нещо или трябва да спазват правилата на 100% (дори повече от 100%) - те трябва да са пример за професионализъм.

Според мен трябва да има дисциплинарни наказания на високо ниво в НСО -

1. или са били на специална мисия (т.е. специален режим на движение със сирени и прочие) и нямат право да спират - обаче са рискували живота на министър председателя безотговорно

2. или са нарушители и трябва като всеки гражданин да си носят последствията (вкл. в службата им шефчетата дето дават указания да им дръпнат ушите и подпечатят трудовите книжки).



Публикацията е редактирана (15-02-11 23:33)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.