Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Не я/го/ допускайте до печката... В състояние е да прахоса всички продукти.
Автор: cameraman   
Дата:   31-01-11 19:24

ЛЮбимата ми майка е призната душманка на добрите продукти.... Тя може да заноси и най-добрия материал, влагайки творчество и добавяйки неподходящи съставки към гозбите.... Така от прекрасни неща, като вратни пържоли и карета, тя може да създаде подметки.... Посветих във фейсбук
група

на МАМА и на други, които не трябва да бъдат допускани до печката...
Повод за това са едни много здраво загорели сармички от лозов лист/обожавам сармички от лозов лист/ Причина за загарянето е твърдението на МАМА, че на дъното на тенджерата не се слага чиния, а няколко листа от лозовите... Резултатът-пръст загоряло- най-долния ред сармички... А защо ли жена ми я е послушала???

Моля, споделяйте и си разказвайте куриозните ситуации, на които сте били свидетели през годините общуване с пишмян готвачи!!![smilie18]
Присъединявайте се моля към групата, подкрепяйте ме....

Отговори на това съобщение
 Re: Не я/го/ допускайте до печката... В състояние е да прахоса всички продукти.
Автор: мара   
Дата:   31-01-11 19:35

аз загарям само заради фф [smilie5] никога поидеологически причини кат неслагане на чиния [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Не я/го/ допускайте до печката... В състояние е да прахоса всички продукти.
Автор: navy   
Дата:   31-01-11 19:49

Фейсбук болести [smilie23]
групи, групички, харесвам, не харесвам...

Отговори на това съобщение
 Re: Не я/го/ допускайте до печката... В състояние е да прахоса всички продукти.
Автор: the_drug   
Дата:   31-01-11 20:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Не я/го/ допускайте до печката... В състояние е да прахоса всички продукти.
Автор: cameraman   
Дата:   31-01-11 20:09

Отдавна си готвя сам... И научих съпругата да готви по мой вкус.... ама понякога се проявява като примерна снаха и слуша съвети от доказани лаици в готварството, дето например са готвили яхния от кремвирши...

Отговори на това съобщение
 Re: Не я/го/ допускайте до печката... В състояние е да прахоса всички продукти.
Автор: ejko   
Дата:   31-01-11 20:10

"на дъното на тенджерата не се слага чиния, а няколко листа от лозовите. Резултатът-пръст загоряло..."
много хора го правят така и не загарят сармите. Просто жена ти като не е свикнала по този начин и сигурно е пуснала повече жега, както си е свикнала с чинията...

Отговори на това съобщение
 Re: Не я/го/ допускайте до печката... В състояние е да прахоса всички продукти.
Автор: chavdarpg   
Дата:   31-01-11 20:10

На мойта жена съм и забранил да влиза в кухнята,докато разбивам хайвер.Колкото пъти е влиза,винаги се пресича.Много е гадно,след като съм прекарал половин час и повече в разбиване,да дойде и да ми каже,абе капни още малко олио.Колкото пъти съм я послушал,толкова пъти си евало мамата после [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Не я/го/ допускайте до печката... В състояние е да прахоса всички продукти.
Автор: Gruyu   
Дата:   31-01-11 20:19

нямам претенции към гозбите, стига да не се пресоляват, олютяват и розмарини разни и т.н. перверзни подправки

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.