Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 088 - КОД НАГЛОСТ (ФИЛМ ЗА ЗЛОУПОТРЕБИТЕ НА М-ТЕЛ):
Автор: ogimag   
Дата:   20-01-11 21:04

http://www.blitz.bg/news/article/97428

[smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: 088 - КОД НАГЛОСТ (ФИЛМ ЗА ЗЛОУПОТРЕБИТЕ НА М-ТЕЛ):
Автор: nsirakov   
Дата:   20-01-11 21:16

жалкото е, че всички го знаем, но никой не може нищо да направи :(

Отговори на това съобщение
 Re: 088 - КОД НАГЛОСТ (ФИЛМ ЗА ЗЛОУПОТРЕБИТЕ НА М-ТЕЛ):
Автор: navy   
Дата:   20-01-11 21:36

globul [smilie24]

мен ме кефят...
дори ритнах бтк телефона и си взех глобулски градски, по йовтинку ми е [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 088 - КОД НАГЛОСТ (ФИЛМ ЗА ЗЛОУПОТРЕБИТЕ НА М-ТЕЛ):
Автор: ogimag   
Дата:   20-01-11 21:54

Чак да ти е по-евтин не е. Всъщност ако говориш малко може и да е. Само за да кажеш, че имаш домашен.

Отговори на това съобщение
 Re: 088 - КОД НАГЛОСТ (ФИЛМ ЗА ЗЛОУПОТРЕБИТЕ НА М-ТЕЛ):
Автор: Nushenceto   
Дата:   20-01-11 22:15

браво за темата-и аз се сблъсках с тяхната наглост напоследък!!!! мошеници скапани...всички са един дол дренки...[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: 088 - КОД НАГЛОСТ (ФИЛМ ЗА ЗЛОУПОТРЕБИТЕ НА М-ТЕЛ):
Автор: Marillion   
Дата:   20-01-11 22:20

монопол+картел+корупция = мобилни оператори!

Имам приятели с гръцки карти и говорят ПО-ЕВТИНО в България, отколкото някои хора с предплатена карта...

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

А един клиент руснак, с руска карта, говори за 10 цента на минута с бг оператор.

Отговори на това съобщение
 Re: 088 - КОД НАГЛОСТ (ФИЛМ ЗА ЗЛОУПОТРЕБИТЕ НА М-ТЕЛ):
Автор: ogimag   
Дата:   20-01-11 22:28

Ами забелязали ли сте чужденците идвайки у нас да се притесняват да говорят? Не. Говорят си и не им дреме. А звъннете от Сърбия до България през "любимия оператор". На 6,99/мин [smilie19]

Само един пример.

[smilie19] [smilie19] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: 088 - КОД НАГЛОСТ (ФИЛМ ЗА ЗЛОУПОТРЕБИТЕ НА М-ТЕЛ):
Автор: kaiser.soze   
Дата:   20-01-11 22:37

гледах 2-3 минути от филма, някъв се оплакваше , че имал лимит 200 лева, а сметката му стигнала 300 и се сърди, че не са го предупредили.


такаааааааа, я да питам сега, нямате ли опции в телефоните си чрез които да проверите колко сте похарчили за настоящия период?? не си ли правите проверка?

или в малко по лошия случай, защо не се логнета в сайта на м-тел и да видите какво и колко сте изговорили, колко минути или смс-и ви остават [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: 088 - КОД НАГЛОСТ (ФИЛМ ЗА ЗЛОУПОТРЕБИТЕ НА М-ТЕЛ):
Автор: джъмбо   
Дата:   20-01-11 22:38

от сърбия със всеки оператор е скъпо защото не е в ЕС [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: 088 - КОД НАГЛОСТ (ФИЛМ ЗА ЗЛОУПОТРЕБИТЕ НА М-ТЕЛ):
Автор: matataupa   
Дата:   20-01-11 22:40

С две думи- изговорил е юнака 600 лв, но не иска да си плати.

И се хваща за договора си. Там се открива възможност и той иска да се възползва.

Да не си плати.


Някак ми е АМАН- М-тел са криви, но тоя трябва да си плати. До стотка.

Щото става актуална поговорката:

А га яде кюфтетата( говори) не рева!!!


Отговори на това съобщение
 Re: 088 - КОД НАГЛОСТ (ФИЛМ ЗА ЗЛОУПОТРЕБИТЕ НА М-ТЕЛ):
Автор: matataupa   
Дата:   20-01-11 22:42

На мен лично ми омръзна да гледам как хората не си плащат заради отвори и дупчици в зако ните, договорите, споразуменията.

Да си плати изговореното, пък да писка тогава за неспазени клаузи.

Може да изкяри някоя безплатна минута.

Иначе е тарикатлък от селски тип.
И малко популизъм. Ма евтин[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: 088 - КОД НАГЛОСТ (ФИЛМ ЗА ЗЛОУПОТРЕБИТЕ НА М-ТЕЛ):
Автор: ogimag   
Дата:   20-01-11 22:44

kaiser.soze- а да си чувал за проблемите които имат с внедряването на новата си billing система. Дори в момента продължават проблемите. Тея дето им я правят такъв четвъртит им го набиха... ама лошото е, че ние клиентите страдаме. И за да не кажеш, че говора наизуст- онзи ден не можех да си проверя сметката. А не е да нямам и интернет и телефон с ОС и приложения дори за това. Истината е, че яко са се засрали.

Отговори на това съобщение
 Re: 088 - КОД НАГЛОСТ (ФИЛМ ЗА ЗЛОУПОТРЕБИТЕ НА М-ТЕЛ):
Автор: matataupa   
Дата:   20-01-11 22:47

Това не бива да става причина хората да си въобразяват, че изговорените минути ще им се опростят...

Оги[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 088 - КОД НАГЛОСТ (ФИЛМ ЗА ЗЛОУПОТРЕБИТЕ НА М-ТЕЛ):
Автор: ogimag   
Дата:   20-01-11 22:49

matataupa - ако ти имаш кредитен лимит 100лева и някой ти открадне телефона и докато се усетиш ти направи сметка 300 лева какво правиш?
След като тази опция е направена- то е за да те защити. Просто не им стиска да си кажат, че в момента нищо не работи като хората.
А иначе онзи от филмчето не го мисли. След като е изговорил 200 лева ще си плати и 300. Въпросът е принципен.

Отговори на това съобщение
 Re: 088 - КОД НАГЛОСТ (ФИЛМ ЗА ЗЛОУПОТРЕБИТЕ НА М-ТЕЛ):
Автор: kaiser.soze   
Дата:   20-01-11 22:54

иначе , сега се сетих, като съм в БГ, си ползвам английската карта ( своеобразен протест) и оператора отвреме навреме ( без да съм искал ) ми праща смс-и колко пари съм похарчил, защото всички разговори в чужбина, естествено са извън месечния ми лимит. та на всеки 10-15 похарчени паунда пращаха смс.

мисля си , че това изобщо не е трудно, да се получават автоматични съобщения когато се излезе извън лимита. просто е въпрос на желание.

[smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: 088 - КОД НАГЛОСТ (ФИЛМ ЗА ЗЛОУПОТРЕБИТЕ НА М-ТЕЛ):
Автор: matataupa   
Дата:   20-01-11 22:55

Принципен...и не съвсем.

Хайде да погледнем пак филма.

Ако ми свият телефона...или го загубя- обаждам се от който и да е друг и блокирам картата.

Сам авторът на филма го каза- за 1 ден колко може да се изговори[smilie5]

По нищо не пролича, че говори принципно. Слаба режисура или слаб сценарий?

На мен ми изглежда, сякаш не му е по джоба сметката.

Иначе- принципно- М-тел са се посрали, но филмчето ми говори за друго. На мен. Въпреки преиграния патос и тихото възмущение.

Не заставам зад Мтел, но твърдо зад по умелите художествени внушения, че така лееееко ми засмърдя мотивацията му[smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: 088 - КОД НАГЛОСТ (ФИЛМ ЗА ЗЛОУПОТРЕБИТЕ НА М-ТЕЛ):
Автор: matataupa   
Дата:   20-01-11 23:03

Или давай да говорим, докато ни клъцнат- месец- два- юруш.

После ще се правим на гръмнати, че видиш ли, не сме знаели, че се трупа сметка. Може би някакъв Бонус сме спечеелили.. Хайде- хайде- безплатен обяд няма.

На края на месеца съм в офиса на М-тел да си платя.

Ако има проблем го решавам на място.

Не чакам да се натрупа заради софтуеърен батак и после да се надяввам да се измъкна [smilie5]

Не съм заядлив, но ми е малко евтино това. Не знах, не очаквах, не подозирах...ма говорих на воля [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: 088 - КОД НАГЛОСТ (ФИЛМ ЗА ЗЛОУПОТРЕБИТЕ НА М-ТЕЛ):
Автор: georgi969   
Дата:   20-01-11 23:08

Значи , не е коректно при лимит 10, 100, 500 лева да те оставят да изговориш повече.Иначе защо е този лимит?Кой не е спазил договорът в такъв случай?

Отговори на това съобщение
 Re: 088 - КОД НАГЛОСТ (ФИЛМ ЗА ЗЛОУПОТРЕБИТЕ НА М-ТЕЛ):
Автор: hotsnail   
Дата:   20-01-11 23:14

[smilie23] смех. По-голяма глупост не бях виждал

и на децата им е ясно че МТЕЛ билинг системата им не работеше като света цяла есен.

Бедствие за много хора вярно. Най-зле е при някой дето им идва на куп сметката от Септември до Декември - май МТел я разсрочват и дават бонуси ако има такива неща де.

На мен ми дадоха бонус 2 гигбайта интернет за неудобстовото дето ми причиниха - а иммено трябваше да си купя предплатена дейта карта на Виваком, щото МТел нямаха техническа възможнст да ми продадат такава. Та са коректни хората според мен.

ПП Мтел пак са добре в доста подобни договори лимита е от тип сметката над 200 лева се умножава по 1.5 - та тоз Юнак щеше и 50 кинта глоба да дължи дето е надвишил лимита.



Публикацията е редактирана (20-01-11 23:17)

Отговори на това съобщение
 Re: 088 - КОД НАГЛОСТ (ФИЛМ ЗА ЗЛОУПОТРЕБИТЕ НА М-ТЕЛ):
Автор: Matataupa   
Дата:   20-01-11 23:32

ДА го погледнем така:

Идва грая на месеца. Той не подозира, че е надвишил лимита...НО, не отива да плати.

Телефонът не спира, продължава да говори- втори месец. Все още не спира..

Как да го разбираме?

След като не е платил първите 300- продължил е да говори още по- юнашки.

И накрая един принципен евтин патос с явни мотиви.

Колко са лоши М-тел. Да, лоши са, но той не - по малко.

ДА си плаща и да трае, че за смях стана...

ТАя фамилия, ех тая фамилия[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: 088 - КОД НАГЛОСТ (ФИЛМ ЗА ЗЛОУПОТРЕБИТЕ НА М-ТЕЛ):
Автор: dreamer   
Дата:   21-01-11 00:21

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 088 - КОД НАГЛОСТ (ФИЛМ ЗА ЗЛОУПОТРЕБИТЕ НА М-ТЕЛ):
Автор: BirdOfPray   
Дата:   21-01-11 00:36

Абсолютно безпочвени мрънканици на тоя смешник... и безкрайно тъпо филмче [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: 088 - КОД НАГЛОСТ (ФИЛМ ЗА ЗЛОУПОТРЕБИТЕ НА М-ТЕЛ):
Автор: KuKumicin4e   
Дата:   21-01-11 01:26

Мда.
Аз съм клиент на М-тел още от 1997-ма година.
Е как така до сега не са ме излъгали,нито са ме метнали с барем една стотинка?
А колкото до въпроса за скапаната билинг система то наистина се понаакаха малко,че и се размириса.
Но пак има варианти...
Имам две карти.Едната/старата/ фактурите си идваха до преди коледа с лекинко закъснение от порядъка на седмица-две.
Втората-ЛУУП....е там наистина стана каша малко.
Първо последната платена сметка беше началото на септември.От там следващата ми дойде...началото на Декември.И останалите,както обещаха,започнаха да идват през две седмици.Така благополучно вчера си платих сметката за Декември.
Пак да уточня.До момента не са ме порязали с нито една стотинка.А определено съм излизал и в чужбина,че и съм си приказвал от там.
Сега някои ревът,че видиш ли като им дойдат накуп толкова сметки как ще ги платят.Ами по същия начин,по който ако си бяха идвали навреме.Тези сметки са си задължение,от което няма как да се отървеш.В случая не мога да разбера каква е разликата,дали ще си платиш месец "А","Б" и "В" по отделно или накуп.Нали сумата и в единия и в другия случай е една и съща?Какво пречи на който и да било след като знае,че дължи пари просто тези пари да ги задели в едно пликче или по-модерното да ги сложи на един влог и когато им дойде редът да ги изтегли и да си плати сметката?

Ох,май прекалих с разсъжденията си,но точно пък за М-тел лоша дума не мога и няма да кажа!

Отговори на това съобщение
 Re: 088 - КОД НАГЛОСТ (ФИЛМ ЗА ЗЛОУПОТРЕБИТЕ НА М-ТЕЛ):
Автор: konstantinov   
Дата:   21-01-11 03:05

Филмчето е много хубаво-показва че м тел е за интелигентни абонати,които винаги са нащрек и с хронометър си мерят разговорите, а този който го е правил е тъп като мен-нищо не разбира-свикнал да му е лесно,как няма да му се подиграват от мтел,като не помни само месец назад с кой и колко е говорил ,аз също колкото и да се стремя не запомням-тъп съм и това е.
Излъгах се сам 4 пъти.
Първия път при грешка в м свят ми върнаха 50 лева. Останалите 3 пъти нищо не ми върнаха,защото аз съм виновен ,че не чета договорите подробно.Загубих чрез хенди около 500лева.Не се оплаквам , като не чета подробно договорите им така е-то всъщност не е измама просто при рекламирането не ти казват всичко-останалото го пише в договора.
-Трябва внимателно да се четат договорите с мтел.
-Рекламните смс се блокират със спам менажера.
-Новите тарифни планове и Новата платформа са по сложно направени и следенето на сметката изисква усилия и сметки от страна на абоната,целта е ако не си следите разговорите да платите много ,много повече и всичко е напълно законно-хитроооо, хитрооо от страна на мтел-забива го четвъртит на разсеяния абонат,пенсионер,инвалид...
-Вече може доколкото разбрах да се прехвърлят номерата,въпреки че в моя договор , пише че номера е техен,и че се подновява автоматично пак хитроооо, хитрооо от страна на мтел вече го върти четвъртития.
Изобщо абонатите на м тел ,като мен са много грешнии и тъпи ,но имат ценната възможност да се образоват юридически,икономически и технически-да качвам спам мениджъри... ,тая година смятам да си закрия номерата към тях ,стига ми толкова образование ,а и се наситих на четвъртития,ще опитам някой друг оператор ,дано там да не ме обучават наново,че скъпо излиза.

Отговори на това съобщение
 Re: 088 - КОД НАГЛОСТ (ФИЛМ ЗА ЗЛОУПОТРЕБИТЕ НА М-ТЕЛ):
Автор: nsirakov   
Дата:   21-01-11 08:12

вече съм го казвал... най-щастливо загубените ми 100 лева са да си платя неустойката към договора, който ми преподписаха автоматично и да се махна форевър от от Ям-с-тел...

от тогава плащам по 20 лева на месец сметка като говоря около 4-5 часа на месец и съм на тарифен план БЕЗ ПРЕПОДПИСВАНЕ...

[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.