Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Църквата на Летящото Спагетено Чудовище набира последователи в България
Автор: 4i4obenjy   
Дата:   09-12-10 14:13

Забранено за хора без чувство за хумор
Подробности тук: http://www.bulphoto.com/events/23000/

Отговори на това съобщение
 Re: Църквата на Летящото Спагетено Чудовище набира последователи в България
Автор: tonal   
Дата:   09-12-10 15:02

FSM
йеее
и кетчуп на корем
[smilie5] [smilie24] [smilie18] [smilie18]
пастафарианци от вси страни, обединявайте се



Публикацията е редактирана (09-12-10 15:03)

Отговори на това съобщение
 Re: Църквата на Летящото Спагетено Чудовище набира последователи в България
Автор: danvan16   
Дата:   09-12-10 15:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Църквата на Летящото Спагетено Чудовище набира последователи в България
Автор: konov   
Дата:   09-12-10 15:29

Това с вулканите от бира и фабриките за стриптизьорки ме агитира

Отговори на това съобщение
 Re: Църквата на Летящото Спагетено Чудовище набира последователи в България
Автор: Coincidentia   
Дата:   10-12-10 14:59

https://photo-forum.net/static/forum/2010-12/ynuz3031.JPG

https://photo-forum.net/forum/smileys/worshippy.gif https://photo-forum.net/forum/smileys/worshippy.gif https://photo-forum.net/forum/smileys/worshippy.gif


Отговори на това съобщение
 Re: Църквата на Летящото Спагетено Чудовище набира последователи в България
Автор: Coincidentia   
Дата:   10-12-10 15:11

"With millions, if not thousands, of devout worshippers, the Church of the FSM is widely considered a legitimate religion, even by its opponents—mostly fundamentalist Christians, who have accepted that our God has larger balls than theirs." [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Църквата на Летящото Спагетено Чудовище набира последователи в България
Автор: NeDDRaG   
Дата:   10-12-10 15:49

[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Църквата на Летящото Спагетено Чудовище набира последователи в България
Автор: 4i4obenjy   
Дата:   10-12-10 18:47

Църквата на Летящото Спагетено Чудовище е съществувала в секретност през последните няколко стотин години и в последно време излезе на светло.

Искам да подчертая, че ние сме напълно сериозна религия и само ние даваме отговор на оснивните въпроси на живота и смъртта.


Дали Летящото Спагетено чудовище съществува не е от значение. Не може да бъде доказано нито едното нито другото, както Християните не могат да докажат съществуването на техния бог. И няма причина да се опитвате. Ние всички сме свободни да вярваме в каквото си искаме.

Пастафарианизма е валидна като всяка друга религия или система на вяра. Повечето от повечето дори.
Пaньo Дoнeв (магьосник)

Отговори на това съобщение
 Re: Църквата на Летящото Спагетено Чудовище набира последователи в България
Автор: pepi   
Дата:   10-12-10 20:12

Пастафарианец от години, даже месеци [smilie18]



Публикацията е редактирана (10-12-10 20:12)

Отговори на това съобщение
 Re: Църквата на Летящото Спагетено Чудовище набира последователи в България
Автор: Moonchild   
Дата:   10-12-10 20:23

Рамен !

Отговори на това съобщение
 Re: Църквата на Летящото Спагетено Чудовище набира последователи в България
Автор: NeDDRaG   
Дата:   10-12-10 20:39

Чичо Бенджи да напише отче наш на тази църква, да я учим.

Отговори на това съобщение
 Re: Църквата на Летящото Спагетено Чудовище набира последователи в България
Автор: 4i4obenjy   
Дата:   10-12-10 22:51

Вече получих запитвания за пастафарянската религия от хора, които искат да се присъеденят към църквата, затова ще внеса някои пояснения.

Основната вяра е, че съществува невидимо и недоловимо Летящо Спагетено Чудовище, което създаде Вселената "след тежко пиянство"[1]. Всичките доказателства за Еволюцията бяха фалшифицирани от ЛСЧ, за да тества вярата на Пастафаряните (форма на хипотезата на Omphalos ). Когато научните измервания, като датирането чрез въглерода, се правят то Летящото Спагетено Чудовище е там и подменя резултататите със своят Макаронен Израстък.[2]

Отговори на това съобщение
 Re: Църквата на Летящото Спагетено Чудовище набира последователи в България
Автор: siyann   
Дата:   10-12-10 23:51

Записах се. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Църквата на Летящото Спагетено Чудовище набира последователи в България
Автор: asahi   
Дата:   11-12-10 09:13

И аз вярвах в тези работи сляпо, ама сега вече имам теоретическа база. Това терминологията, кое пипало за какво е - абе друго си е писаното слово.


Алелуя, систърс енд мадафакърс!

Отговори на това съобщение
 Re: Църквата на Летящото Спагетено Чудовище набира последователи в България
Автор: 4i4obenjy   
Дата:   11-12-10 16:16

Религиозният канон на Пастафарянската религия се нарича Отпуснатия Канон. Вместо 10 божи заповеди, ние имаме Осем “Аз Наистина По-скоро Ти Да Не-та” дадени ни от негово Макаронено Съвършенство..

Ето и първото:

1. Аз Наистина По-скоро Ти Да Не се държиш като лицемерен по-набожен от него гъз когато описваш моята спагетена божественост. Ако някои хора не вярват в мен, това е ОК. Наистина, аз не съм отмъстителен. Освен това, не става дума за тях, затова не сменяй темата.

Отговори на това съобщение
 Re: Църквата на Летящото Спагетено Чудовище набира последователи в България
Автор: cicomanco   
Дата:   11-12-10 16:44

Предлагам моя Орден на Войните Клатикурци на Петокрилия Седмохуй да охранява ваше кадаифено премакаронство!
Са цени и отстъпки - ТУК![smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Църквата на Летящото Спагетено Чудовище набира последователи в България
Автор: 4i4obenjy   
Дата:   12-12-10 18:18

2. Аз Наистина По-скоро Ти Да Не използваш моето съществуване като средство да потискаш, подчиняваш, наказваш, изкормваш, и/или, ти си знаеш, да бъдеш лош към хората. Аз не изисквам да се жертваш и чистотата е за питейната вода, а не за хората.

Отговори на това съобщение
 Re: Църквата на Летящото Спагетено Чудовище набира последователи в България
Автор: 4i4obenjy   
Дата:   13-12-10 13:04

За духовния живот на Пастафаряните:
Пиратите!
Според вярата на Пастафаряните, пиратите са "абсолютни божествени същества" и първи Пастафаряни. Техният образ като крадци и изгнаници" е заблуда разпространявана от Християнски теолози през Средните Векове и Хари Кришновци. Пастафаринизма казва, че те всъщнсот са "мирни изследователи и разпространители на доброто", които раздават бонбони на малките деца и че съвременните пирати в никакъв случай не са подобни на "обичащите забавления буканери от историята". Пастафаряните празнуват на 19 Септември - Интернационален "Говори като Пират Ден": http://en.wikipedia.org/wiki/International_Talk_Like_a_Pirate_Day

Отговори на това съобщение
 Re: Църквата на Летящото Спагетено Чудовище набира последователи в България
Автор: Coincidentia   
Дата:   13-12-10 19:11

Гледам, че админите нещо са се объркали с коледното лого [smilie11]

Я да ги поправим и да върнем FSM back in Crifsmas [beer]


https://photo-forum.net/static/forum/2010-12/htkp6602.JPG


Отговори на това съобщение
 Re: Църквата на Летящото Спагетено Чудовище набира последователи в България
Автор: 4i4obenjy   
Дата:   13-12-10 22:25

Съгласен съм, но нека все пак да цитираме Негово Тестено Съвършенство

3. Аз Наистина По-скоро Ти Да Не съдиш хората от начина по който изглеждат, или как се обличат или как говорят, или всъщност просто се дръж добре, Ясно? Аха и още вкарай това в тъпата си глава: жена = човек, мъж = човек, Сам = Сам. Един не е по-добър от друг, освен ако не говорим за мода и аз съжалявам, но тук ще дам предимство на жените и някои мъже, които знаят разликата между тъмен циан и електрическа магента.

Отговори на това съобщение
 Re: Църквата на Летящото Спагетено Чудовище набира последователи в България
Автор: Coincidentia   
Дата:   13-12-10 22:31

[smilie18] това е дискриминация спрямо нас - далтонистите (първо слабо място в Пастафарианството намирам)


Отговори на това съобщение
 Re: Църквата на Летящото Спагетено Чудовище набира последователи в България
Автор: tonal   
Дата:   13-12-10 22:42

Преди 24 години купих първия си СЛР Зенит 12ХР със спедтените пари от купоните за обяд, като ядох СПАГЕТИ цели 10 месеца.[smilie5]
Тогава Негова Макаронена Спагетност ме дари с фотоапарат, но за съжаление не ме дари с фотографски талант, за разлика от съученика ми Бони[smilie18], и оттогава с настървение плющя секви видове тестени изделия, ама нъц [smilie5], може би съм Го обидил , заливайки обилно пастата с кетчуп.[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Църквата на Летящото Спагетено Чудовище набира последователи в България
Автор: P_H_V   
Дата:   14-12-10 01:30

Всъщност, вие чудесно доказвате съществуването на Бога на Християните, като Го хулите. Ако хулите Някой несъществуващ, значи просто не сте с всичкия си, но понеже предполагам, че сте добре, значи като се подигравате с нашия Бог и Неговата Църква, свидетелствате по парадоксален начин, че Той Е.

Интересен феномен е, че атеистите хулят най-вече Християнството, а не шаманизма,будизма, индуизма и прочее вярвания, и така показват, кой Бог Е живия Бог- идолите няма какво да се хулят поради това, че са мъртви.

А иначе доброто чуство за хумор е приятно. Ето една смешна история, свързана с Християнството, в която има любов и добронамереност:

"...в един московски манастир наместникът забелязал, че младите и неразумно ревностни послушници проявяват признаци на духовна болест: те постоянно се обръщали към него за благословия да четат литература за непрестанната Иисусова молитва. Когато за пореден път послушниците го помолили за инструкция относно съзерцанието на нетварната светлина, наместникът си спомнил, че наскоро една поклонничка, художничка, му оставила книга с много нейни илюстрации. Книгата била за Мечо Пух. И отец-архимандритът я взел от бюрото си и задължил младите монаси да я четат. На изумения им въпрос, докъде да я четат, той отговорил: „До .... Слонопотама! Това е напълно достатъчно”. След няколко дни младежите станали такива, каквито подобавало да бъдат на тяхната възраст, сваляйки от лицата си маските на преждевременното старчество.

И така, преди да се обожим, трябва да се опитаме да се очовечим. В опита да прескочат именно това стъпало, свети Ириней Лионски виждал греха на първите хора: преди да станат още хора, те поискали да станат богове."

Отговори на това съобщение
 Re: Църквата на Летящото Спагетено Чудовище набира последователи в България
Автор: danvan16   
Дата:   14-12-10 09:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Църквата на Летящото Спагетено Чудовище набира последователи в България
Автор: 4i4obenjy   
Дата:   14-12-10 11:55

Coincidentia, Мисля, че в Негово Божествено Откровение Летящото Спагетено Чудовище беше пределно ясен тук. Когато става дума за мода, далтонистите да го духат. Това е положението и Спагетеният Създател няма намерение да направи нищо по въпроса. Но мисля, че е пределно ясно и че те в никакъв случай не са грешници. Просто не взимайте съвети от тях как се обличате и мисля, че няма да има проблеми.

Братко P_H_V, пастафаряните не хулим нито бога на християните, нито на мюсюлманите нито на будистите, евреите, шаманистите, онанистите, финансистите или на която и да било друга религия. За да бъда по-точен ще цитирам поредното поучение на Нашия Макаронен Създател:

6. Аз Наистина По-скоро Ти Да Не ми строиш многомилионни синагоги, църкви, храмове, джамии, олтари за моята спагетена божественост, когато парите биха могли да бъдат по-добре изхарчени (сам си избери):
- 1. За слагане край на бедността
- 2. Лекуване на болести
- 3. Живеейки в мир, обичайки със страст, и намаляване на цените на кабелната телевизия. Аз мога да бъда сложно-въглехидратно всезнаещо същество, но аз харесвам простите неща в живота. Аз би трябвало да знам най-добре. АЗ СЪМ създателят.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.